Tai sėkmingiausia diena „Prodrive Hunter“ pilotams bei antras kartas, kada visi trys lenktynininkai pateko į Top-10 gretas.

S. Loebas 358 km distanciją įveikė per 3:05:14 val. bei iškovojo savo trečią pergalę šiame Dakare. Prancūzas buvo greičiausias sekmadienį 8-ame bei 4-ame greičio ruožuose.

S. Loebas pakilo į 3-ią bendros įskaitos vietą. Pirmauja Nasseras Al-Attiyah („Toyota“), kuris turi 1 val. 21:57 min. pranašumą prieš bazilą Lucasą Moraesą („Overdrive Racing“).

S. Loebas nuo jo atsilieka kiek daugiau nei 20 min. (21:11 min.).

Problemų 9-ame greičio ruože turėjęs Henkas Lateganas krito į 4-ą vietą (+1:46:23 val. nuo lyderio).

9-ame etape antrą vietą iškovojęs V. Žala nuo S. Loebo atsiliko tik 57 sek., nes po finišo S. Loebui buvo skirta 2:10 min. bauda.

Nuo lietuvio 1:11 min. atsiliko prancūzas Guerlainas Chicheritas, lyderiui pralaimėjęs kiek daugiau nei 2 min. (2:08 min.).

Bendroje įskaitoje G. Chicheritas – preliminariai 14-as. Dviejų etapų nebaigęs ir solidžią laiko baudą gavęs V. Žala prieš 9-ą etapą bendroje įskaitoje užėmė 50-ą vietą.