Kokius komplimentus malonu girdėti moterims?

 (25)
Man regis, kad moteris kitai moteriai dažniau pasako mielų žodžių, tačiau pagyrimas iš vyro lūpų moteriai yra laukiamesnis ir svaresnis, manau.
Kartais gudriai užlankstyti vyro komplimentai moteriai sunkiai suvokiami. Geriau jau girti užtikrintai - plaukus, akis, išskirtinį skonį.
© Shutterstock nuotr.

Vyrai juokauja, kad jie nesako moterims komplimentų, o tik „konstatuoja faktą". Čia jie taip sustiprina komplimento efektą, kad moteris nesuprastų, jog vyrai nėra nuoširdūs, o tik ištartais žodžiais pagražina tikrovę, meilikauja, nori įsiteikti ar tiesiog pakelti moteriai nuotaiką, parodyti, kad pastebėjo permainas jos gyvenime (dažniausiai atsispindinčias išvaizdoje).

Kaip ten bebūtų, sakyti komplimentus - tikras menas. Jie turi būti nuoširdūs, pelnyti, svarbiausia - saikingi.

O kokias malonias bangas priima moterų ausys? Kokie komplimentai joms yra mieliausi?

Neseniai mokslininkų atliktas tyrimas parodė, kad moteriai labiausiai patinka girdėti, kad ji atrodo lieknesnė nei anksčiau (šnekamoji versija: "Ojetau, kaip sukūūūūūdai! Nieko iš tavęs neliko!" - geidžiamiausia frazė, įžiebianti akis ne menkiau nei 4 karatų deimantas (gal ir persūdžiau su palyginimu, bet tiek to)). Kodėl? Nes beveik pusė - 43 proc. - moterų yra apsėstos kilogramų - jaučiasi blogai, mano, kad turėtų numesti antsvorį.

Kas ketvirta moteris pasijaučia laiminga, kai jai pasakomas komplimentas dėl jos akinamos šypsenos. Garantuotas kelias į moters širdį ir visiškai vykę pastebėjimai - pasakyti, kaip ji puikiai kvepia bei kokie gražūs jos plaukai ir akys. Banalu, bet tai visuomet veikia! Žinoma, vyras turėtų bent jau būti įsitikinęs, kad moteris ne su peruku...

Ir jokiu būdu moteriai nederėtų sakyti, kad ji atrodo pavargusi, net neužsiminti apie tai, kad papilnėjo, net jei moteris atrodo dabar sveikiau ir gražiau.

Draudžiama sakyti moteriai, kad ji yra stambių veido bruožų. Taip pat nerekomenduojama mėtytis frazėmis „ne tokia ir kvaila esi, kaip atrodė" arba „atrodai geriau nei buvo galima įsivaizduoti".

Moterys apskritai dažnai ne taip supranta komplimentus. Pavyzdžiui, penktadalis merginų pamanė, kad partneris pavadino ją stora, kai jis sakė „esi gana apetitiška"; 14 proc. dailiosios lyties atstovių nesuprato komplimentų apie makiažą - pamanė, kad vyrui atrodo, jog ji prisidažiusi per daug.

Tyrimas parodė, kad moterys išgirsta TIK 1 KOMPLIMENTĄ per dieną iš savo partnerio dėl to, kad vyras paprasčiausiai bijo prasižioti ir kažką pasakyti, nes nėra įsitikinęs, kad moteris jį supras teisingai.

O vyrai yra itin geros nuomonės apie save - net 87 proc. jų mano, kad reguliariai giria savo partnerę. Tačiau kai vyrai atsakinėjo į klausimą, ko jie labiausiai nenorėtų matyti savo moteryje, tai 37 proc. apklaustųjų atsakė, kad jiems nepatinka dirbtinis (soliariumo ar specialiu kremu pasiektas) įdegis ir itin ryškus makiažas (kaip mergina daug prisidažiusi); 38 proc. vyrų atstumia partnerės tarpdančiuose įstrigę maisto likučiai; ketvirtis apklaustų vyrų negali pakęsti švarplės (tarpo tarp dantų, a la Madonnos).

O iš Teodoros dar kaip tyčia gavau internetu keliaujančius persiuntinukus komplimentų tema:

Žiūriu į jus ir galvoju: ar dar išgėrus, ar jūs jau man patinkat?
Kur pirkote tokias plonas kreivas kojines?
Jums labai tinka ši šukuosena! Tiesiog neįsivaizduoju jūsų nuplikusios.
Jūsų tokie švieži apatiniai!
Jūs tokia lanksti! Gal pasiritinėjam?
Ar jūsų sesuo simpatiška, ar panaši į jus?
Mergaite, jūsų tokios didelės akys - galima paskęsti... O ant nosies - pasikarti...
Ak, kaip puikiai jūs atrodote ant šitos sofos!
Jūs tokia subtili... Įdomu, kaip liulėtų jūsų biustas pagal šią orkestro muziką?
Jūsų toks žavus vyras. Kaip norėčiau turėti tokį!
Ponia, jūsų tooookie kvepalai... Jie skirti atakai ar savisaugai?
Jūsų krūtinė taip gražiai kilnojasi! Tai man primena vaikystės epizodą, kai su tėte pūsdavome guminę valtį.
Jūsų akys nelyginant ežerai: viena - Isyk Kulis, kita Baikalas. Viena gili, kita - mėlyna.
Ne, ką jus, mergaite! Jūs neatrodote man kvailoka. Greičiau priešingai, net nustebau!
Mergaite, jūs taip maloniai kvepiate! Ką šiandien gėrėt?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikos

Bijote vairuoti? Moterys, sužinokite, kaip labiau pasitikėti savimi prie vairo

Dabar keliuose galima išvysti daugiau dailiosios lyties vairuotojų nei bet kada anksčiau. Per pastaruosius 20 metų vairuojančių moterų skaičius išaugo dvigubai, tačiau jeigu daugelis vyrų prie vairo trykšta perdėtu pasitikėjimu savimi, tai moterims dažniausiai jo trūksta.

6 mažai žinomi vairavimo patarimai, kurie gali išgelbėti jūsų gyvybę (15)

Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės dažniausiai gyvybės netenka vairuodami ar patekę į kito vairuotojo sukeltą eismo įvykį. Nepaisant fakto, kad šiais laikais automobiliai yra saugesni nei bet kada, juos vis tiek vairuoja žmonės, kurie, būkim sąžiningi, kartais neturi net minimalių techninių ir teorinių žinių, kurios būtinos norint valdyti transporto priemonę

5 naudingi patarimai vairuojančioms moterims (57)

Kiekviena dailiosios lyties atstovė nors kartą gyvenime yra girdėjusi skundžiantis „moterimis prie vairo“. Nei vienai nepatinka tai girdėti, tačiau kalbant tarp mūsų, mergaičių, tuose juokeliuose esama nemažai tiesos, ar jums taip neatrodo?

Avariją išgyvenęs E. Žičkus: skausmą krūtinėje jaučiau dar kelias dienas, o išgąstį – ne vieną mėnesį (6)

Visi kas savo kailiu patyrė ką reiškia patekti į avariją, žino kad toks įvykis paveikia ilgam. Vieni išgyventą išgąstį jaučia metų metus, kiti kasnakt sapnuoja košmarus, bet daugelis vieningai sutaria, kad skubėjimas kelyje viso to nevertas.

Dainos, kurių nepatartina klausyti prie vairo (16)

Nuotaika, kuri jus valdo vairuojant, veikia viską. Tai, kaip jaučiatės tuo metu, apspręs, kaip vairuojate. Jeigu esate supykę, vairuosite kur kas agresyviau. Jeigu liūdite, greičiausiai būsite labiau išsiblaškę ir prasčiau nei įprastai sukaupsite dėmesį. Jeigu jaučiatės laimingi ir savimi patenkinti, greičiausiai viską darysite pagal įstatymo raidę arba tiesiog paprasčiausiai greitai važiuosite. Ir nors egzistuoja tūkstančiai įvairių veiksnių, apsprendžiančių jūsų nuotaiką, niekas negali paneigti, kad muzika, kurios klausotės, yra vienas iš pagrindinių veiksnių.

Peršalimo ligos: kaip užkirsti kelią rimtesnėms ligoms (1)

Aktualiausios, žinoma, kvėpavimo takų ligos - jos mus rudenį puola dažniausiai.

10 patarimų nėščioms vairuotojoms (1)

Šiuolaikinis gyvenimas reikalauja prie vairo sėstis ir besilaukiančioms moterims, o tai darydamos jos privalo suprasti, kad avarijos atveju pavojus susižeisti yra didesnis. Vis dėlto, esama būdų, kaip riziką sumažinti.

Vairuotojų horoskopas: kokie kiekvieno Zodiako ženklo vairavimo įpročiai (10)

Paskaičius šį straipsnį tikriausiai pasakysite: „Matot, ne viena aš vairuoju tarsi su pirkinių maišu ant galvos.“ O gal atvirkščiai? Padiskutuokime komentaruose!

Tikra istorija: šito nepamiršiu visą gyvenimą (2)

Kiekvieną dieną vis greičiau bėgame ir bandome užkariauti bei pasiekti naujus tikslus. Bet kiek iš tiesų tame yra prasmės?

Skaitytojos patirtis: iki šiol sapnuoju tą vyrą (10)

Kartais būna etapų, kai, rodos, tarsi plauki pasroviui ir nebevertini kasdienybės teikiamų džiaugsmų, kurie gyvenimui suteikia prasmės bei vertės.

8 dalykai, kuriuos turite žinoti prieš renkantis atšvaitus (2)

Norint išvengti nelaimių, pirmiausia, ką turime padaryti – tai patys pasirūpinti savo saugumu. Dėl to tikrai verta į žemiau esančius patarimus įsiskaityti kuo atidžiau, juk atšvaitai – tai vienas paprasčiausių būdų save apsaugoti.

Psichoterapeutas O. Lapinas: avarijų pasekmės dažniausiai išlieka visą gyvenimą (6)

Pasak psichoterapeuto Olego Lapino, jeigu po avarijos neanalizuosime emocijų, kurios mus apima ar persekioja, tuomet pasekmės gali išlikti visą gyvenimą.

Gydytoja pataria: kaip gydyti sutrikimą, dėl kurio šeimos net išsiskiria (12)

Įprasta manyti, kad inkontinencija, t. y. šlapimo nelaikymas, yra vyresnių žmonių bėda. Tačiau tyrimai rodo, kad šis sutrikimas vargina ir labai jaunas moteris – tai dažnesnė liga nei cukrinis diabetas, hipertenzija ar depresija. Vis dėlto moterys gėdijasi apie ją kalbėti garsiai, o daugelis net nežino, kad šią problemą galima ir reikia spręsti. Tačiau statistika negailėstinga – šlapimo nelaikymas vargina apie 300 tūkst. gyventojų Lietuvoje.

Šlapimo nelaikymas: gydytoja patarė, kaip susigrąžinti pilnavertį gyvenimą (21)

Opi ir tyli moterų problema – šlapimo nelaikymas – gali atsirasti natūraliai senstant moters organizmui, pagimdžius vaiką arba tiesiog turint silpnus dubens dugno raumenis.

Moterų įpročiai, kurie vyrus varo iš proto (17)

Aptarsime, kas jiems kelia nuostabą ir verčia antakius lipti ant kaktos, tačiau vis tiek su tuo susigyvena ir nurašo „Ai, nieko, jūs gi – moterys”.