Kokias moteris vyrai nori imti į žmonas?

 (29)
Žinoma, kad įvairiausias! Tačiau svarbiausia vyrui – žinoti, kokios moters jam reikės ne minutei, mėnesiui, o ilgam laikui.
© Shutterstock nuotr.

Jei vyras, tarkim, užkietėjęs viengungis, tai bus greičiausiai išsiilgęs moteriškos šilumos, meilės ir rūpesčio, per daug nesigilinti į santykius, o tiesiog jais džiaugtis be rimtų įsipareigojimų. Todėl pasąmonėje jis dairysis būtent tokios moters.

Kaip ją smulkiau būtų galima apibūdinti? Seksualiai patraukli, kūrybinga, išradinga, laisva gyvenime ir bendravime (įskaitant seksą), nesukelianti įtampos, nebumbanti ir nepriekaištaujanti, nieko ypatingai nereikalaujanti, paklusni, nuolaidi, tačiau sugebanti apginti savo nuomonę, išmintinga, supratinga, bendraujanti, daug ką sugebanti, taip pat gaminti valgį bei tvarkyti namus. Štai panašiai toks būtų Mūzos portretas, kuris vyrui yra geidžiamas ir patrauklus.

O dabar paklauskite savęs: ar norite būti universali, ideali žmona, telpanti į standartinius rėmus, su privalomu detalių rinkiniu - figūra, kerinčia šypsena ir aksominiu charakteriu? Ta, kuri gali viską paaukoti dėl vyro - netgi savo asmenybės šerdį, išskirtinius bruožus, manieras bei bendravimo būdą, savo pomėgius, draugus ir laisvalaikį?

Mieloji, kai būsite prie vyro prilipusi kaip vantos lapas prie šiknos, jis jūsų net nepastebės! Iš geidžiamos moters tapsite nematoma. Ta, į kurią net nepažiūri grįžęs iš darbo. Ne šukuoseną pagiria, ar apie jūsų gyvenimą pasiteirauja, o puola prie viryklės žiūrėti, ką valgyti paruošėte. Net vaikai kartais būna „pirmenybiniai", o žmonai lieka laiko trupiniai. Nes ji gera. Ji supratinga. Ji tokia patogi.

Atminkite: jūs - išskirtinė! Turite tai jausti ir tuo didžiuotis. Tai jūsų privalumas, o ne trūkumas. Būtent kažkuo išsiskiriančios moterys, tikros asmenybės traukia vyrus. Moteriškos, tačiau tvirtu stuburu. Mokančios išsakyti savo nuomonę, ją apginti, o ne prisitaikančios kaip salamandros, kad tik nebūtų šeimoje pykčių ir ginčų.

Ko ieško vyrai? Savo vienintelės, nepakartojamos moters, kuri būtų skirta tiktai jam. Ta, kuri gera visiems, dažnai negera pati sau (ir vyrui). Nors ir sakote pati, kad ieškote paprasto, normalaus vyro, ar tikrai sau nemeluojate? Juk iš tiesų jūs trokštate nepaprasto - to Ypatingojo, taigi ir jis nori tos Ypatingosios.

Kokia moteris yra ta Geidžiamoji? Kaip galite patraukti vyro dėmesį?

Pirmiausia - jūsų individualumas, kurį jums reiktų išsaugoti ir puoselėti. Jūsų eisena, kalbėjimo būdas, humoro jausmas, uždarumas ar atvirumas... Gal mėgstate stilingus batelius, o gal dažnai keičiate šukuosenas? O gal kepate naktimis pyragus? Nesvarbu - kas tai bebūtų, neatsisakykite vien todėl, kad vyrui kliūva ši savybė, kad jis mano, jog išlaidaujate ir pan. Jis gal turi aistrą kolekcionuoti vynus arba žaisti golfą. Būtent jūsų unikalumas yra stiprioji, daugiausia žavesio teikianti pusė.Juk tai jį ir patraukė, kai susipažinote. Keiskitės, tobulėkite, tačiau neatsisakykite savasties.

Būti ypatinga, nepaprasta gali kiekviena moteris - tik reikia pasistengti rasti savyje tas dureles, kurias pravėrus, sugebėtumėte parodyti aplinkiniams tą savo turtingą asmenybę, kad ji atsispindėtų jūsų išorėje.

Galite būti pati išmintingiausia, tačiau jei nėra darnos tarp vidaus ir išorės,jei tą išorę netgi stengiatės sumenkinti, tai kažin ar labai kas jumis susidomės. Prie sėkmingo bilieto ištekėti moters išvaizda labai prisideda, tačiau nesureikšminkite jos - jums nereikia asilo, kuris maitinasi jūsų silikonu, peroksidiniais plaukais ir priklijuotomis blakstienomis.

Tapti Ypatinga moterimi galite ir jūs, tik panorėkite, o iš pradžių sąžiningai atsakykite į klausimus:

Ar turite savo stilių? Ar galite pavadinti save stilinga, kai apibūdinate savo aprangą, šukuoseną? Ar išsiskiriate elgesio manieromis, ypatingu bendravimu?

Ar turite savo nuomonę? Ar esate paveiki, pasiduodate pirmai svetimai įtakai? Ar turite savo nuostatas?

Ar turite charakterį? Ar pasižymite kažkuo, kas jus apibūdintų kaip romantikę, svajotoją, kikenančią pleputę arba pragmatišką, rimtą moterį? Jūs lipšni, draugiška ar tiesi ir aštrialiežuvė?

Ar turite tikslą (be vedybų ir vaikų)? Ko norite pasiekti gyvenime, į ką krypsta visos jūsų mintys, apie ką svajojate? Ką nuveikėte dėl savo svajonės?

Ar turite pomėgių? Ar yra veikla, kuri nubraukia visus jūsų rūpesčius, pakelia jums nuotaiką, atpalaiduoja?

Ar turite šeimos viziją? Ar žinote, kaip turi atrodyti jūsų santykiai? Neprimesti visuomenės, o būtent jūsų? Pamąstykite, kokios šeimos norite - stabilios, kai visi drauge, ar laisvos, demokratiškos? Kaip įsivaizduojate pareigas šeimoje, gyvenimo tvarką? Ar šeima - būtinai su vaikais? O gal esate tik jūs ir partneris? Kaip ilsitės, leidžiate laisvalaikį?

Nuoširdžiai atsakinėdamos į klausimus, jūs liausitės nerimauti dėl to, kad tas Vienintelis jūsų nepastebės. Turėkite daugiau pasitikėjimo savimi, savigarbos ir savivertės! Kai jūsų vidinės nuostatos atsispindės ir išorėje, kai nebūsite masinės pasaulėžiūros produktas, kai nesistengsite atitikti kažkokių teorinių reikalavimų, tai neabejotinai pritrauksite TĄ Ypatingąjį vyrą.

Jei norite džiaugtis gyvenimu, tiesiog pamilkite save!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikos

Nepatikėsite: 11 beprotiškų dalykų, kuriuos žmonės daro vairuodami (3)

Pasirodo, kai kurie žmonės atlieka automobilyje ir šiuos įvardytus dalykus. Nekartokite jų klaidų, nes tai tiesus kelias į avarines situacijas.

Bijote vairuoti? Moterys, sužinokite, kaip labiau pasitikėti savimi prie vairo

Dabar keliuose galima išvysti daugiau dailiosios lyties vairuotojų nei bet kada anksčiau. Per pastaruosius 20 metų vairuojančių moterų skaičius išaugo dvigubai, tačiau jeigu daugelis vyrų prie vairo trykšta perdėtu pasitikėjimu savimi, tai moterims dažniausiai jo trūksta.

6 mažai žinomi vairavimo patarimai, kurie gali išgelbėti jūsų gyvybę (15)

Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės dažniausiai gyvybės netenka vairuodami ar patekę į kito vairuotojo sukeltą eismo įvykį. Nepaisant fakto, kad šiais laikais automobiliai yra saugesni nei bet kada, juos vis tiek vairuoja žmonės, kurie, būkim sąžiningi, kartais neturi net minimalių techninių ir teorinių žinių, kurios būtinos norint valdyti transporto priemonę

5 naudingi patarimai vairuojančioms moterims (58)

Kiekviena dailiosios lyties atstovė nors kartą gyvenime yra girdėjusi skundžiantis „moterimis prie vairo“. Nei vienai nepatinka tai girdėti, tačiau kalbant tarp mūsų, mergaičių, tuose juokeliuose esama nemažai tiesos, ar jums taip neatrodo?

Avariją išgyvenęs E. Žičkus: skausmą krūtinėje jaučiau dar kelias dienas, o išgąstį – ne vieną mėnesį (6)

Visi kas savo kailiu patyrė ką reiškia patekti į avariją, žino kad toks įvykis paveikia ilgam. Vieni išgyventą išgąstį jaučia metų metus, kiti kasnakt sapnuoja košmarus, bet daugelis vieningai sutaria, kad skubėjimas kelyje viso to nevertas.

Dainos, kurių nepatartina klausyti prie vairo (16)

Nuotaika, kuri jus valdo vairuojant, veikia viską. Tai, kaip jaučiatės tuo metu, apspręs, kaip vairuojate. Jeigu esate supykę, vairuosite kur kas agresyviau. Jeigu liūdite, greičiausiai būsite labiau išsiblaškę ir prasčiau nei įprastai sukaupsite dėmesį. Jeigu jaučiatės laimingi ir savimi patenkinti, greičiausiai viską darysite pagal įstatymo raidę arba tiesiog paprasčiausiai greitai važiuosite. Ir nors egzistuoja tūkstančiai įvairių veiksnių, apsprendžiančių jūsų nuotaiką, niekas negali paneigti, kad muzika, kurios klausotės, yra vienas iš pagrindinių veiksnių.

Peršalimo ligos: kaip užkirsti kelią rimtesnėms ligoms (1)

Aktualiausios, žinoma, kvėpavimo takų ligos - jos mus rudenį puola dažniausiai.

10 patarimų nėščioms vairuotojoms (1)

Šiuolaikinis gyvenimas reikalauja prie vairo sėstis ir besilaukiančioms moterims, o tai darydamos jos privalo suprasti, kad avarijos atveju pavojus susižeisti yra didesnis. Vis dėlto, esama būdų, kaip riziką sumažinti.

Vairuotojų horoskopas: kokie kiekvieno Zodiako ženklo vairavimo įpročiai (10)

Paskaičius šį straipsnį tikriausiai pasakysite: „Matot, ne viena aš vairuoju tarsi su pirkinių maišu ant galvos.“ O gal atvirkščiai? Padiskutuokime komentaruose!

Tikra istorija: šito nepamiršiu visą gyvenimą (2)

Kiekvieną dieną vis greičiau bėgame ir bandome užkariauti bei pasiekti naujus tikslus. Bet kiek iš tiesų tame yra prasmės?

Skaitytojos patirtis: iki šiol sapnuoju tą vyrą (10)

Kartais būna etapų, kai, rodos, tarsi plauki pasroviui ir nebevertini kasdienybės teikiamų džiaugsmų, kurie gyvenimui suteikia prasmės bei vertės.

8 dalykai, kuriuos turite žinoti prieš renkantis atšvaitus (2)

Norint išvengti nelaimių, pirmiausia, ką turime padaryti – tai patys pasirūpinti savo saugumu. Dėl to tikrai verta į žemiau esančius patarimus įsiskaityti kuo atidžiau, juk atšvaitai – tai vienas paprasčiausių būdų save apsaugoti.

Psichoterapeutas O. Lapinas: avarijų pasekmės dažniausiai išlieka visą gyvenimą (6)

Pasak psichoterapeuto Olego Lapino, jeigu po avarijos neanalizuosime emocijų, kurios mus apima ar persekioja, tuomet pasekmės gali išlikti visą gyvenimą.

Gydytoja pataria: kaip gydyti sutrikimą, dėl kurio šeimos net išsiskiria (12)

Įprasta manyti, kad inkontinencija, t. y. šlapimo nelaikymas, yra vyresnių žmonių bėda. Tačiau tyrimai rodo, kad šis sutrikimas vargina ir labai jaunas moteris – tai dažnesnė liga nei cukrinis diabetas, hipertenzija ar depresija. Vis dėlto moterys gėdijasi apie ją kalbėti garsiai, o daugelis net nežino, kad šią problemą galima ir reikia spręsti. Tačiau statistika negailėstinga – šlapimo nelaikymas vargina apie 300 tūkst. gyventojų Lietuvoje.

Šlapimo nelaikymas: gydytoja patarė, kaip susigrąžinti pilnavertį gyvenimą (21)

Opi ir tyli moterų problema – šlapimo nelaikymas – gali atsirasti natūraliai senstant moters organizmui, pagimdžius vaiką arba tiesiog turint silpnus dubens dugno raumenis.