Kas moterims svarbiausia renkantis gyvenimo vyrą?

 (10)
Vyrai moterų figūras aptarinėja nuolat, ir to nesidrovi daryti net su menkai pažįstamais gentainiais. Krūtinės dydis, užpakaliuko apvalumas, kojų ilgumas ir lūpų putlumas - apkalba ir įvertina viską. O ką dažniausiai pastebi ir aptarinėja moterys, nužiūrinėdamos vyriškius?
© Shutterstock nuotr.

Nuo seniausių laikų moteris traukia stiprų ir sveiką kūną turintys vyrai, kurie būtų tinkami partneriai giminės pratęsimui ir jos apsaugojimui. Laikams keičiantis, atrankos kriterijai irgi šiek tiek pasikeitė, tačiau ne kardinaliai.

21-ajame amžiuje moterys pirmiausia renkasi tokius vyrus, kurie patenkintų jų emocinius poreikius, būtų švelnūs bei turėtų puikų genetinį kraitį. Tačiau, kol moteris gerai nepažįsta vyro ir gali apie jį spręsti tik iš fasado, būtiniausiai atkreipia dėmesį į kelias kūno dalis.

Atletiškas kūnas yra pirmasis signalas, kad vyras yra sveikas ir stiprus, todėl gebės apsaugoti ir aprūpinti maistu savo šeimą. Tai galima pavadinti pagrindiniu urvinės moters kriterijumi, kuris per daugybę metų neišnyko. Daugelis moterų mano, jog stiprus eržilas yra patrauklesnis už kūdą, vėjo nešiojamą vyrą.

Moterys taip pat nužiūrinėja užpakaliukus, žinoma, vyrų. Tarp labiausiai patinkančių - siauri klubai ir nestoras užpakalis. Ne paslaptis, kad sekso metu vyrai turi nemenkai pajudinti sėdynės raumenukus, todėl didelis užpakalis signalizuoja apie sumažėjusį judrumą akto metu. Tačiau riesti užpakaliukai, į kuriuos galima suleisti nagučius, moteris itin kaitina.

Jautrios lūpos ir išraiškingos akys gali jaudinti labiau nei vyro figūra. Vienos apklausos metu moterys, paprašytos apibūdinti gražaus vyro veidą, daugiausiai kalbėjo apie lūpas ir naudojo tokius epitetus, kaip putlios, drėgnos, viliojančios, seksualios, saldžios.
Moterys taip pat pastebi akis, apie kurias kalbėjo: jausmingos, gilios, skandinančios, mylinčios ir aistringos. Buvo pastebėta, kad moterims labiau patinka vyrai tamsiomis akimis nei šviesiomis, nes tamsios akys atrodo gilesnės.

Vyrai, turintys griežtą smakro liniją, dažniausiai turi daugiau vyriško hormono testosterono negu tie, kurių žandikaulis aptakesnis. Griežtų formų žandikaulis - nepaklusnumo moteriai ženklas, o moterims juk patinka blogi berniukai. Mažas, gležnas žandikaulis moterims asocijuojasi su švelnumu ir bestuburiškumu.

Siauri klubai ir stiprios, raumeningos kojos moteris veda iš proto taip, kaip vyrus lieknos ir ilgos moterų kojos. Vyras stipriomis vyriškomis kojomis lengviau ir greičiau juda sekso metu, todėl moterys tai įvertina iš anksto.

Plokščias, treniruotas pilvukas, kur kas seksualiau ir sveikiau atrodo nei didelis alaus pilvas. Net ir mokslininkai sutinka, kad menkas antsvoris gerokai sumažina vyro vaisingumą. Vaikų susilaukti norinčios moterys intuityviai apžiūri vyrų pilvuką. Tai užkoduota genuose.

Šviežia, neskusta arba dailiai suformuota barzda yra vyro brandos rodiklis. Trūkumas tik vienas - bučiuojantis barzda dirgina moterų veido odą, todėl bučinių lietumi su tokiu vyru mėgaujamasi rečiau.

Scanpix/Reuters, Shutterstock nuotr.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikos

Bijote vairuoti? Moterys, sužinokite, kaip labiau pasitikėti savimi prie vairo

Dabar keliuose galima išvysti daugiau dailiosios lyties vairuotojų nei bet kada anksčiau. Per pastaruosius 20 metų vairuojančių moterų skaičius išaugo dvigubai, tačiau jeigu daugelis vyrų prie vairo trykšta perdėtu pasitikėjimu savimi, tai moterims dažniausiai jo trūksta.

6 mažai žinomi vairavimo patarimai, kurie gali išgelbėti jūsų gyvybę (15)

Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės dažniausiai gyvybės netenka vairuodami ar patekę į kito vairuotojo sukeltą eismo įvykį. Nepaisant fakto, kad šiais laikais automobiliai yra saugesni nei bet kada, juos vis tiek vairuoja žmonės, kurie, būkim sąžiningi, kartais neturi net minimalių techninių ir teorinių žinių, kurios būtinos norint valdyti transporto priemonę

5 naudingi patarimai vairuojančioms moterims (57)

Kiekviena dailiosios lyties atstovė nors kartą gyvenime yra girdėjusi skundžiantis „moterimis prie vairo“. Nei vienai nepatinka tai girdėti, tačiau kalbant tarp mūsų, mergaičių, tuose juokeliuose esama nemažai tiesos, ar jums taip neatrodo?

Avariją išgyvenęs E. Žičkus: skausmą krūtinėje jaučiau dar kelias dienas, o išgąstį – ne vieną mėnesį (6)

Visi kas savo kailiu patyrė ką reiškia patekti į avariją, žino kad toks įvykis paveikia ilgam. Vieni išgyventą išgąstį jaučia metų metus, kiti kasnakt sapnuoja košmarus, bet daugelis vieningai sutaria, kad skubėjimas kelyje viso to nevertas.

Dainos, kurių nepatartina klausyti prie vairo (16)

Nuotaika, kuri jus valdo vairuojant, veikia viską. Tai, kaip jaučiatės tuo metu, apspręs, kaip vairuojate. Jeigu esate supykę, vairuosite kur kas agresyviau. Jeigu liūdite, greičiausiai būsite labiau išsiblaškę ir prasčiau nei įprastai sukaupsite dėmesį. Jeigu jaučiatės laimingi ir savimi patenkinti, greičiausiai viską darysite pagal įstatymo raidę arba tiesiog paprasčiausiai greitai važiuosite. Ir nors egzistuoja tūkstančiai įvairių veiksnių, apsprendžiančių jūsų nuotaiką, niekas negali paneigti, kad muzika, kurios klausotės, yra vienas iš pagrindinių veiksnių.

Peršalimo ligos: kaip užkirsti kelią rimtesnėms ligoms (1)

Aktualiausios, žinoma, kvėpavimo takų ligos - jos mus rudenį puola dažniausiai.

10 patarimų nėščioms vairuotojoms (1)

Šiuolaikinis gyvenimas reikalauja prie vairo sėstis ir besilaukiančioms moterims, o tai darydamos jos privalo suprasti, kad avarijos atveju pavojus susižeisti yra didesnis. Vis dėlto, esama būdų, kaip riziką sumažinti.

Vairuotojų horoskopas: kokie kiekvieno Zodiako ženklo vairavimo įpročiai (10)

Paskaičius šį straipsnį tikriausiai pasakysite: „Matot, ne viena aš vairuoju tarsi su pirkinių maišu ant galvos.“ O gal atvirkščiai? Padiskutuokime komentaruose!

Tikra istorija: šito nepamiršiu visą gyvenimą (2)

Kiekvieną dieną vis greičiau bėgame ir bandome užkariauti bei pasiekti naujus tikslus. Bet kiek iš tiesų tame yra prasmės?

Skaitytojos patirtis: iki šiol sapnuoju tą vyrą (10)

Kartais būna etapų, kai, rodos, tarsi plauki pasroviui ir nebevertini kasdienybės teikiamų džiaugsmų, kurie gyvenimui suteikia prasmės bei vertės.

8 dalykai, kuriuos turite žinoti prieš renkantis atšvaitus (2)

Norint išvengti nelaimių, pirmiausia, ką turime padaryti – tai patys pasirūpinti savo saugumu. Dėl to tikrai verta į žemiau esančius patarimus įsiskaityti kuo atidžiau, juk atšvaitai – tai vienas paprasčiausių būdų save apsaugoti.

Psichoterapeutas O. Lapinas: avarijų pasekmės dažniausiai išlieka visą gyvenimą (6)

Pasak psichoterapeuto Olego Lapino, jeigu po avarijos neanalizuosime emocijų, kurios mus apima ar persekioja, tuomet pasekmės gali išlikti visą gyvenimą.

Gydytoja pataria: kaip gydyti sutrikimą, dėl kurio šeimos net išsiskiria (12)

Įprasta manyti, kad inkontinencija, t. y. šlapimo nelaikymas, yra vyresnių žmonių bėda. Tačiau tyrimai rodo, kad šis sutrikimas vargina ir labai jaunas moteris – tai dažnesnė liga nei cukrinis diabetas, hipertenzija ar depresija. Vis dėlto moterys gėdijasi apie ją kalbėti garsiai, o daugelis net nežino, kad šią problemą galima ir reikia spręsti. Tačiau statistika negailėstinga – šlapimo nelaikymas vargina apie 300 tūkst. gyventojų Lietuvoje.

Šlapimo nelaikymas: gydytoja patarė, kaip susigrąžinti pilnavertį gyvenimą (21)

Opi ir tyli moterų problema – šlapimo nelaikymas – gali atsirasti natūraliai senstant moters organizmui, pagimdžius vaiką arba tiesiog turint silpnus dubens dugno raumenis.

Moterų įpročiai, kurie vyrus varo iš proto (17)

Aptarsime, kas jiems kelia nuostabą ir verčia antakius lipti ant kaktos, tačiau vis tiek su tuo susigyvena ir nurašo „Ai, nieko, jūs gi – moterys”.