Apkūni mergina, neištvėrusi patyčių gatvėje, atsikratė daugiau nei 80 kg

 (15)
Mergina, svėrusi 146 kg, prisipažino, kad antsvorio atsikratė po grubių patyčių gatvėje, rašo „Daily Mail“.
© Vida Press

22 metų manikiūro specialistei Emily Case iš Kento grafystės (Jungtinė Karalystė) pavyko atsikratyti 82 kg. Pagrindinis akstinas buvo patirtas pažeminimas, kai gatvėje prie jos privažiavo automobilis, pilnas vyrų, kurie atidarė automobilio langą, sušuko jai : „Ei, storule!” ir apmėtė ją kebabais. Šis incidentas merginą taip šokiravo, kad ji ryžosi pagaliau atsikratyti antsvorio – prisijungė prie „Slimming World“, pradėjo sveikai maitintis ir sportuoti. Dabar mergina sveria 65 kg ir nešioja 10 dydžio drabužius. Pradėjusi lieknėti mergina taip nerimavo, kad tirpstantys kilogramai vėl sugrįš, kad nepagailėjo visų santaupų skrandžio šuntavimo operacijai.

Emily prisipažino, kad visada kiek tik prisimena buvo apkūni ir dėl to kentėjo, o nusiraminti jai padėdavo tik pudingai ir sausainiai, kuriems ji išleisdavo nemažai pinigų.

Mergina pasakoja: „Visada kentėjau dėl per didelio svorio. Mokykloje iš manęs tyčiodavosi dėl to, kad buvau apkūni, ir mama nuvedė mane į „Slimming World“ kai buvau vos trylikos.“

„Nors mama gamino sveiką maistą, visus kišenpinigius išleisdavau saldumynams.“

„Sulaukusi 17-os svėriau 107 kg ir kilogramai vis augo. Nė nepastebėjau, kaip svarstyklės ėmė rodyti 148 kg, o drabužiai pasiekė 28 dydį.“

Emily gėdijosi apkūnumo, tad vengdavo renginių, o paguodos ir toliau ieškojo pudingų ir sausainių draugijoje.

Lūžio tašku mergina vadina 2013 metų pabaigą, kai ji ir jos vaikinas, 23 metų parko prižiūrėtojas Jamie Jonesas, su kuriuo ji draugavo ketverius metus, nuvyko į Doverį aplankyti draugų. Emily einant pagrindine gatve, įvyko minėtasis incidentas su kebabais.

Emily pasakoja: „Tai buvo absoliučiai klaiku. Mane labai įskaudino, kad visiškai nepažįstami žmonės taip mane pažemino – pasijutau lyg grįžusi į vaikystę, kai iš manęs tyčiodavosi mokyklos kieme. Negalėjau nieko papasakoti net Jamie. Jis niekada nepriekaištavo man dėl svorio ir visada sakė, kad esu graži, bet man buvo sunku jaustis patraukliai, kai aplinkiniams aš akivaizdžiai buvau bjauri. Tada ir supratau, kad nebegaliu daugiau gėdytis savo svorio, reikia kažką daryti.“

Emily apsilankė pas savo gydytoją ir jai buvo diagnozuota skydliaukės problema, dėl kurios sulėtėja medžiagų apykaita ir auga svoris. Per pusmetį ji numetė 12 kg laikydamasi dietos, sportuodama ir gerdama skydliaukės veiklą reguliuojančius vaistus. Nors merginai gerai sekėsi siekti užsibrėžto tikslo, ji ėmė nerimauti, kad ištirpę kilogramai vėl gali sugrįžti, todėl ryžosi skrandžio šuntavimo operacijai. Ji nepagailėjo 11 tūkst. svarų (apytikriai 16 tūkst. EUR) santaupų už operaciją privačioje klinikoje. Emily pasakoja: „Nebegalėjau ilgiau laukti, norėjau kuo greičiau sulieknėti. Žinojau, kad didžiulis svoris sukelia didelį stresą organizmui, nebenorėjau kenkti savo sveikatai.“

Dvi savaites iki operacijos, siekiant, kad susitrauktų kepenys, Emily buvo leidžiama per dieną išgerti du litrus pusiau nugriebto pieno ir puodelį sultinio bei suvalgyti indelį želė. Po operacijos ji laikėsi skystos dietos, o po septynių savaičių po truputį pradėjo valgyti ir kietą maistą.

Greitai svoris vėl ėmė kristi ir vien per pirmą savaitę ji atsikratė daugiau nei 6 kg. Emily pasakoja: „Jaučiausi vis geriau, augo pasitikėjimas savimi ir tikėjimas, kad galiu tęsti. Žinoma, man trūko įprasto maisto, bet žinojau, kad jo atsisakyti tikrai verta. Taip pat pradėjau bėgioti ir daryti pratimus“.

Po metų Emily pasiekė savo tikslą – 65 kg, sulieknėjusi devyniais dydžiais iki 10-o.
Dabar mergina jau nebeturi slėpti savo kūno maišo formos megztiniuose – jai patinka puoštis suknelėmis, nešioti aptemtus džinsus.

Emily pasakoja: „Jaučiuosi pasitikinti savimi. Atsikračius antsvorio, mano gyvenimas visiškai pasikeitė. Ir ne tik dėl išvaizdos. Pagerėjo sveikata, ir aš vėl galiu jodinėti. Be to, aš nubėgu iki 16 km per savaitę.“

„Žmonės sako, kad skrandžio šuntavimas yra lengva išeitis, bet aš nesutinku. Aš turėjau labai daug dirbti pati. Kad nenukryptum nuo mitybos režimo, reikia labai griežtos savidisciplinos. Žinau, kad niekada nebegalėsiu maitintis taip, kaip anksčiau. Dabar man galima suvalgyti tik nedidelę lėkštę maisto, ir nieko riebaus ar saldaus.“

Emily vaikinas Jamie taip pat džiaugiasi sunkaus merginos triūso rezultatais.

Mergina pasakoja: „Žinau, kad Jamie mane myli už tai, kas aš esu, o ne už tai, kaip atrodau. Bet jis man sako, kad aš jam labai graži, ir tai man suteikia dar daugiau pasitikėjimo savimi.“
„Niekada nebebūsiu tokia apkūni, kaip anksčiau. Tas kebabas visiškai pakeitė mano gyvenimą, nors tuo metu jis man atrodė kaip tragedija.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikos

Nepatikėsite: 11 beprotiškų dalykų, kuriuos žmonės daro vairuodami (3)

Pasirodo, kai kurie žmonės atlieka automobilyje ir šiuos įvardytus dalykus. Nekartokite jų klaidų, nes tai tiesus kelias į avarines situacijas.

Bijote vairuoti? Moterys, sužinokite, kaip labiau pasitikėti savimi prie vairo

Dabar keliuose galima išvysti daugiau dailiosios lyties vairuotojų nei bet kada anksčiau. Per pastaruosius 20 metų vairuojančių moterų skaičius išaugo dvigubai, tačiau jeigu daugelis vyrų prie vairo trykšta perdėtu pasitikėjimu savimi, tai moterims dažniausiai jo trūksta.

6 mažai žinomi vairavimo patarimai, kurie gali išgelbėti jūsų gyvybę (15)

Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės dažniausiai gyvybės netenka vairuodami ar patekę į kito vairuotojo sukeltą eismo įvykį. Nepaisant fakto, kad šiais laikais automobiliai yra saugesni nei bet kada, juos vis tiek vairuoja žmonės, kurie, būkim sąžiningi, kartais neturi net minimalių techninių ir teorinių žinių, kurios būtinos norint valdyti transporto priemonę

5 naudingi patarimai vairuojančioms moterims (58)

Kiekviena dailiosios lyties atstovė nors kartą gyvenime yra girdėjusi skundžiantis „moterimis prie vairo“. Nei vienai nepatinka tai girdėti, tačiau kalbant tarp mūsų, mergaičių, tuose juokeliuose esama nemažai tiesos, ar jums taip neatrodo?

Avariją išgyvenęs E. Žičkus: skausmą krūtinėje jaučiau dar kelias dienas, o išgąstį – ne vieną mėnesį (6)

Visi kas savo kailiu patyrė ką reiškia patekti į avariją, žino kad toks įvykis paveikia ilgam. Vieni išgyventą išgąstį jaučia metų metus, kiti kasnakt sapnuoja košmarus, bet daugelis vieningai sutaria, kad skubėjimas kelyje viso to nevertas.

Dainos, kurių nepatartina klausyti prie vairo (16)

Nuotaika, kuri jus valdo vairuojant, veikia viską. Tai, kaip jaučiatės tuo metu, apspręs, kaip vairuojate. Jeigu esate supykę, vairuosite kur kas agresyviau. Jeigu liūdite, greičiausiai būsite labiau išsiblaškę ir prasčiau nei įprastai sukaupsite dėmesį. Jeigu jaučiatės laimingi ir savimi patenkinti, greičiausiai viską darysite pagal įstatymo raidę arba tiesiog paprasčiausiai greitai važiuosite. Ir nors egzistuoja tūkstančiai įvairių veiksnių, apsprendžiančių jūsų nuotaiką, niekas negali paneigti, kad muzika, kurios klausotės, yra vienas iš pagrindinių veiksnių.

Peršalimo ligos: kaip užkirsti kelią rimtesnėms ligoms (1)

Aktualiausios, žinoma, kvėpavimo takų ligos - jos mus rudenį puola dažniausiai.

10 patarimų nėščioms vairuotojoms (1)

Šiuolaikinis gyvenimas reikalauja prie vairo sėstis ir besilaukiančioms moterims, o tai darydamos jos privalo suprasti, kad avarijos atveju pavojus susižeisti yra didesnis. Vis dėlto, esama būdų, kaip riziką sumažinti.

Vairuotojų horoskopas: kokie kiekvieno Zodiako ženklo vairavimo įpročiai (10)

Paskaičius šį straipsnį tikriausiai pasakysite: „Matot, ne viena aš vairuoju tarsi su pirkinių maišu ant galvos.“ O gal atvirkščiai? Padiskutuokime komentaruose!

Tikra istorija: šito nepamiršiu visą gyvenimą (2)

Kiekvieną dieną vis greičiau bėgame ir bandome užkariauti bei pasiekti naujus tikslus. Bet kiek iš tiesų tame yra prasmės?

Skaitytojos patirtis: iki šiol sapnuoju tą vyrą (10)

Kartais būna etapų, kai, rodos, tarsi plauki pasroviui ir nebevertini kasdienybės teikiamų džiaugsmų, kurie gyvenimui suteikia prasmės bei vertės.

8 dalykai, kuriuos turite žinoti prieš renkantis atšvaitus (2)

Norint išvengti nelaimių, pirmiausia, ką turime padaryti – tai patys pasirūpinti savo saugumu. Dėl to tikrai verta į žemiau esančius patarimus įsiskaityti kuo atidžiau, juk atšvaitai – tai vienas paprasčiausių būdų save apsaugoti.

Psichoterapeutas O. Lapinas: avarijų pasekmės dažniausiai išlieka visą gyvenimą (6)

Pasak psichoterapeuto Olego Lapino, jeigu po avarijos neanalizuosime emocijų, kurios mus apima ar persekioja, tuomet pasekmės gali išlikti visą gyvenimą.

Gydytoja pataria: kaip gydyti sutrikimą, dėl kurio šeimos net išsiskiria (12)

Įprasta manyti, kad inkontinencija, t. y. šlapimo nelaikymas, yra vyresnių žmonių bėda. Tačiau tyrimai rodo, kad šis sutrikimas vargina ir labai jaunas moteris – tai dažnesnė liga nei cukrinis diabetas, hipertenzija ar depresija. Vis dėlto moterys gėdijasi apie ją kalbėti garsiai, o daugelis net nežino, kad šią problemą galima ir reikia spręsti. Tačiau statistika negailėstinga – šlapimo nelaikymas vargina apie 300 tūkst. gyventojų Lietuvoje.

Šlapimo nelaikymas: gydytoja patarė, kaip susigrąžinti pilnavertį gyvenimą (21)

Opi ir tyli moterų problema – šlapimo nelaikymas – gali atsirasti natūraliai senstant moters organizmui, pagimdžius vaiką arba tiesiog turint silpnus dubens dugno raumenis.