Užbaik pasimatymą: gerai, blogai arba bjauriai

 (4)
Pirmųjų pasimatymų pabaiga - vienas labiausiai trikdančių momentų santykiuose. Kaip elgtis, kai pasimatymas buvo blogas? Geras? Ar bjaurus?
© Shutterstock nuotr.

Pasimatymo pabaiga yra sudėtingas reikalas. Jei jūsų pasimatymas yra nepaprastai įdomus ir jaudinantis, jūs norėsite, kad jis tęstųsi kuo ilgiau. Jei jūsų pasimatymas prastas, tuomet norėsite, kad jis kuo greičiau pasibaigtų. Yra keletas skirtingų būdų, kaip pabaigti pasimatymą, kuriuos mes jums čia ir pateiksime.

Trijų rūšių pasimatymai
Visi patyrę pasimatymų dalyviai žino, kad yra trys pasimatymų rūšys. Gerieji pasimatymai yra tie, kurie palieka jums laimingus prisiminimus arba mylimąjį glėbyje, blogieji, kurie buvo blogi, bet galėjo pavykti, jei bent vienas jūsų būtų labiau pasistengęs, ir siaubingieji, po kurių jūsų smegenims buvo padaryta tam tikra žala.
Nepriklausomai nuo to, į kokį pasimatymą jūs pakliūsite artimiausiu metu, pateiksime jums taisykles, kaip pabaigti bet kurios rūšies pasimatymą.

Gero pasimatymo gera pabaiga
Kaip pabaigti pasimatymą, kuriame viskas yra puiku ir vaikinas, su kuriuo susitinkate, yra tobulas? Abu esate laimingi ir skrajojate padebesiais, nes abu patyrėte, kad netikėtai susitikote galimą sielos draugą visam gyvenimui.
Yra trys būdai, kaip pabaigti gerą pasimatymą:
1. Apsikabinti. Jei jums pavyko susidraugauti, tačiau nepavyko smagiai paflirtuoti bei prisiliesti vienas prie kito, tuomet šiltas apsikabinimas yra saugiausias pasimatymo pabaigos būdas. Apsikabinti yra jauku, miela ir nuo to taip maloniai pakerta kojas.
2. Pasibučiuoti. Pabaigti pasimatymą bučiniu yra tobula. Jūs jaučiate, jog tarp jūsų yra tam tikra chemija, o maži lėti prisilietimai priverčia jus abu išsilydyti. Ir kai laikrodis rodo, kad artėja laikas, kai teks pasakyti „iki", jūs abu tetrokštate, kad jūsų lūpos susilietų. Tad pasiryžkite ir imkitės veiksmų, tačiau kuo paprastesnių. Neskubėkite sugrūsti liežuvio partneriui į burną, jei nesate tikra, kad tai bus abipusiška.
3.Kristi kartu į lovą. Vyrai svajoja apie tokius pasimatymus. O moterys kitą rytą nubunda ir klausia savęs, ar apie jas vyrai galvoja kaip apie paleistuves. Kad ir kokios lyties bebūtumėt, seksas po pirmojo pasimatymo niekada nėra blogas dalykas. Kelios poros, kurios jau daugelį metų myli vienas kitą, tikrai mylėjosi pirmojo pasimatymo metu, tad giliai įkvėpkite ir atsipalaiduokite bei pasikliaukite nuojauta. Jūs ką tik suradote žmogų, nuo kurio jums pakerta kojas, ir kuris gali jums suteikti geriausią iki šiol patirtą orgazmą! Ar galėtumėte norėti daugiau? Aišku, pabaigti pasimatymą lovoje jums gali atrodyti šiek tiek per greitai, tačiau jei to trokšta jūsų širdis - tai kam tai rūpi?
Jei jūs abu baigiate pasimatymą gerai, tuomet tai yra tarsi pažadas, jog ateityje laukia dar daugiau gerų dalykų. Jūs susipažinote su žmogumi, su kuriuo puikiai derate, tad turėtumėte tuo džiaugtis. Nuspręskite kada vienas kitam paskambinsite ir ženkite kitą laimingą žingsnį.

Blogo pasimatymo pabaiga
Visada yra didesnė tikimybė, kad atsidursite blogame pasimatyme, nei gerajame. Taip jau būna - tai tiesiog tikimybių teorija. Geruosius greitai išgraibsto, todėl kiekviename pasimatyme tikrai nesitikėkite surasti tobulą mylimąjį. Juk svarbiausiai yra suderinamumas, o ne kas kita.
Čia pateiksime geriausius būdus, kaip pabaigti blogą pasimatymą, kuriuo per daug nesidžiaugiate, arba pasimatymą, kuris niekur toliau neveda:
1. Pasakykite jam, kad kada nors jam paskambinsite. Ir niekada jam nepaskambinkite! Tai pats blogiausias būdas, kaip galima pabaigti pasimatymą. Jis yra nepagarbus, nes žmogus, su kuriuo buvote pasimatyme, lieka tarsi ant žarijų šokinėti, svarstydamas ar jūs dar kada nors pasimatysite, ar ne. Bet jis yra paprastas. Tikrai labai paprastas. Tai pats lengviausias būdas bailiukėms, norinčioms apsisaugoti nuo konfrontacijos. Nesinaudokite šiuo būdu, nebent esate visiška apgailėtina nevykėlė, kuri nenusipelnė pasimatymų.
2. Pasakykite jam, kad puikiai praleidote laiką. Pasakykite jam, kad puikiai praleidote laiką, tačiau nepajutote potraukio. Jūs abu galėjote puikiai praleisti laiką, tačiau kartais yra geriau likti gerais draugais, nei meilužiais. Jums gali atrodyti, kad šis būdas yra ganėtinai neapibrėžtas, tačiau jei jūs visai neblogai leidžiate laiką, tačiau nemanote, kad šis žmogus galėtų tapti jūsų mylimuoju, geriausia viską pabaigti maloniai. Galbūt tai darydama jausitės keistai, tačiau kai tai pasakysite, viskas bus baigta. Jums neteks nerimauti, kaip netikėtai dar kartą nesusidurti su šiuo žmogum, arba vengti jo skambučių.
3. Pakalbėkite apie skirtumus. Sakyti pamokslą apie tai, kodėl jūs galvojate, kad antrasis pasimatymas yra mažai tikėtinas, niekada nėra lengva, ypatingai, jei atlaikėte egoistišką pasimatymą.
Kartais pasimatymas gali būti visai šiltas, tačiau jums gali neduoti ramybės klausimai apie kito žmogaus nuomonę tam tikrais gyvenimiškais klausimais, pavyzdžiui, apie darbą, laisvalaikio pomėgius, ar net politiką ir religiją. Baikite pasimatymą kalbėdama apie šiuos dalykus, kurie daugeliui gali atrodyti nereikšmingi, tačiau tie, kurie jau yra susidūrę su panašia situacija, galės suprasti jos rimtumą. Jei puikiai leidžiate laiką, tačiau jums neatrodo, kad po šio pasimatymo bus dar keletas, pasakykite tam žmogui, kad jūs maloniai praleidote laiką, tačiau jums abiems būtų geriau, jei mėgautumėtės vienas kito draugyste, tačiau nebūtumėte mylimaisiais. Visada tokius santykius yra geriausia nutraukti nieko nelaukiant, o ne bandyti kažką lipdyti, nežinant kas jūsų laukia ateityje.

Bjauraus pasimatymo pabaiga

Nutraukti pasimatymą jo viduryje.
Tai sudėtingas, grubus būdas, kai pasimatymas yra visiškai nevykęs. Tačiau taip dažnai nenutinka. Tokių pasimatymų būna kur kas mažiau nei gerųjų. Kaip dažnai susipažįstate su žmogumi, su kuriuo negalite praleisti net gi valandos? Bet visada yra tikimybė, kad susidursite su kažkuo, kas atrodys visiškai kitaip, nei socialiniame tinklapyje patalpintoje nuotraukoje. Jei taip jausitės ne dėl jo išvaizdos ar drabužių, tai gali būti dėl jo bjauraus elgesio. Nepriklausomai nuo priežasčių, jums gali nutikti vienas iš tų retų atvejų, kai netikėtai suprasite, jog atsidūrėte tikrai blogame pasimatyme.
O kaip išsisukti iš bjauraus pasimatymo, be kito žmogaus širdies sudaužymo arba jo jausmų įžeidimo?
1. Pasimatymo pradžioje susitarkite dėl jo trukmės. Kartais tereikia tik kelių minučių, kad suprastumėte, ar pasimatymas yra sėkmingas. Iš tiesų, antrasis žvilgsnis tikrai padės jums apsispręsti. Jei jau įkliuvote į blogą pasimatymą, būkite šilta ir maloni. Nesėdėkite prie gretimo stalelio, nemuškite jo su padavėjos šluoste ir nesislėpkite po stalu, jei tame pačiame restorane pamatysite savo pažįstamus. Apsimeskite, kad puikiai leidžiate laiką ir mėgaujatės savo pasimatymu.
Praėjus minutėlei nuo jūsų pasimatymo pradžios, pačiu nuoširdžiausiu tonu pasakykite šiam žmogui, kad jums tikrai gaila, tačiau jūs negalėsite būti ilgiau nei pusę valandos, nes nutiko koks nors netikėtas dalykas ir jums reikia prižiūrėti savo sūnėną arba paguosti draugę, kuri neteko savo dėdės. Jums tikrai pasiseks sugalvoti ką nors įtikinamo ir  neišvengiamo. Tai paprasta - praleidžiate šiek tiek laiko su tuo žmogumi ir išeinate. Nebus jokių sudaužytų širdžių ir jūs išeisite tikrai oriai.

2.Tegul jums paskambina draugas. Jei iš pirmo žvilgsnio jums nepavyksta apsispręsti dėl to žmogaus, ko gero su juo įstrigsite ilgesniam laikui. Pasimatymo viduryje suprasite, kad nuobodžiaujate arba žiopsote į varžybas didžiajame ekrane, nes pasimatyme tikrai nieko nevyksta. Kad ir kokios būtų jūsų priežastys, jei norite pabaigti pasimatymą jo viduryje, atsiprašykite ir nueikite į tualetą. Paskambinkite savo draugui ir paprašykite, kad lygiai po dešimties minučių jis jums paskambintų kokiu nors skubiu reikalu, kuriame būtina jūsų pagalba.
Cunamis, reikia sumokėti užstatą už draugą, kuris jums skambina iš kalėjimo, jūsų draugei ką tik prasidėjo gimdymas - bet kas, kas tik galėtų jums padėti išsisukti! Jei norite išvengti jo smalsumo, iš anksto susitarkite su draugu, kad jis jums paskambintų pasimatymo viduryje. Jei šis bus nevykęs, tuomet nustebsite išgirdusi „blogas žinias" ir skubiai atsisveikinsite su vaikinu.
Visa tai tam vaikinukui gali skambėti abejotinai, tačiau jums reikia daryti tai, ką jūs turite daryti. Jūs visada galėsite jam paskambinti ir pasakyti, kad jūs puikiai praleidote laiką, tačiau jums neatrodo, kad kas nors iš to gautųsi.

3. Pasakykite tiesą. Tai sunku. Tačiau jei jūs turite sąžinę ir norą padėti žmogui, kuriam to reikia, tai būtų protingas žingsnis. Pabaigti pasimatymą pasakant tiesą gali atrodyti arogantiška ir grubu, tačiau tai gali padėti kitam žmogui tapti geresniu asmeniu. Ir suteiks jums šiek tiek šlovės!
Jei tikrai blogai leidžiate laiką ir laukiate nesulaukiate, kada jis pasibaigs, tiesiog tiesiai šviesiai tai jam pasakykite. Ir visai nebūtinai tai turi būti grubu ir arogantiška. Apie dešimt pasimatymo minučių kalbėkite ramiai ir pasakykite jam, kad jums malonu buvo su juo susipažinti, tačiau jums neatrodo, kad iš to kas nors išeitų.
Pasikalbėkite su juo apie tam tikras jūsų abiejų asmenines savybes, kurios, jūsų nuomone, tarpusavyje nedera. Pasakykite, kad jis galėtų būti puikus žmogus ir tikrai susirastų savo antrąją pusę, jei savyje pakeistų tam tikrus dalykus. Ir tada drauge pabaigsite pasimatymą ir drauge iš ten išeisite. Atsistoti ir jį vieną palikti prie stalo yra didelis įžeidimas, galintis palikti žymę jo gyvenime. Tad kai viską išsiaiškinsite, paspauskite rankas ir maloniai išsiskirkite. 
Geriau pabaikite nevykusį pasimatymą, o nelikite jame iš gailesčio ir neatsidurkite kartu lovoje. Juk nubusite jausdamasi milijoną kartų blogiau nei pagirių metu!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Mokslininkas patvirtino – vyro neištikimybė simbolizuoja meilę žmonai (161)

Mokslininkas griauna mitą, kad neištikimybė yra blogis ir poros santykius šaldantis reiškinys.

Patiks net vyrams! Lengvai paruošiami lęšių burgeriai (3)

Šio patiekalo receptas maloniai nustebino ne tik mane, bet ir šeimos vyrus, kurie mėsą tikrai mėgsta. Tikrai pakankamai greitas ir paprastas receptas.

Kaip sunokinti avokadą per 10-15 minučių? (16)

Ruošiate meksikietišką vakarienę ar pakvietėte draugus sušiui, tačiau parduotuvėje radote tik pusžalius avokadus? Ne bėda.

Bulviniai blynai, kurie atbaidys visas ligas (29)

Šie blynai su didele doze česnako. Ši maža prieskoninė daržovė ne tik atbaidys visus virusus, bet ir siunčia sotumo signalus smegenims, taip sumažindama alkio jausmą.

Savaitgalio pietums - sultingi naminiai kibinai (33)

Labai senai gaminau šį patiekalą. Turiu netgi keletą receptų, bet darau pagal vieną. Jis man geriausias, niekada nenuvilia, visada žinau, kad kibinai gerai iškeps ir bus skanūs. Nulis rizikos.

5 skanūs ir maistingi receptai su avokadais (4)

Kokia avokadų nauda? Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Be to, šis vaisiaus - veiksminga priemonė kovoje su bloguoju cholesteroliu, skatinanti jį pasišalinti iš kraujo.

Efektingos detoksikacinės sriubos norinčioms sulieknėti (8)

Šios sriubos - tikra atgaiva skrandžiui po šventinio mišrainių maratono. Jas labai lengva paruošti, o be to jos labai skanios. Receptuose nurodyto kiekio užteks 2-3 dienoms, todėl jei atsispirsite tortams, kumpiams ir kitiems riebiems patiekalams, valgydamos šią sriubą tikrai numesite ne vieną kilogramą.

Subtilybės, kurias turi žinoti kiekvienas perkantis putojantį vyną (2)

Prancūziškas šampanas dažniausiai pirmauja putojančiųjų pasaulyje, tačiau nederėtų pamiršti ir Ispanijoje gaminamo cava, o Italijoje – vis labiau populiarėjančio prosecco.

Kaip gražiai patiekti silkę + 2 receptai (3)

Ieškote idėjų kaip originaliai ant šventinio stalo patiekti patiekalus su silke? Dalinamės skaniai ir gražiai atrodančiomis idėjomis.

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (11)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (3)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (29)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose (1)

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.