Savo elgesiu neatbaidykite vyro (I dalis)

 (13)
Jei kartojate „vyrams tik vieno reikia“, gali būti, kad menkai juos pažįstate. Keli patarimai padės sudominti jums patikusį vyrą.
Vyrus žavi ne tik klausytis, bet ir girdėti gebančios moterys.
© Shutterstock nuotr.

Nors vyrai galvoja, kad jie yra medžiotojai, jie renkasi gyvenimo draugę ar žmoną, tačiau iš tiesų yra priešingai. Tai moteris savo elgesiu parodo/patvirtina/paneiga, ar vyras gali toliau ją merginti. Taigi dėl vyrų, ateinančių į jūsų gyvenimą, nieko nekaltinkite, tik save, kad leidote tam įvykti.

Išmeskite iš galvos barakudų sapaliones, kad „vyras - mažas berniukas, keičias tik žaislai bei jų kaina", „kad jis galvoja galvute, o ne galva". Nenuvertinkite vyro iki primatų lygio, net jei jo elgesys (ar mąstymas) kartais pateikia nemalonių staigmenų. Kitaip - kodėl kabinate tokį vyrą, kurį mintyse niekinate ir žaidžiate su juo, kaip su žaisliuku? Žinoma, nebent jūs tiesiog tenkinate savo azartinį pomėgį paspęsti vyrui spąstus, jį suvilioti, o paskui mesti.

Tačiau jeigu gerbiate vyrą, jei jums vyras patinka, nevertėtų jo atbaidyti savo elgesiu. O tikėtina, kad dėl savo nepatyrimo, dėl visokių ufonautiškų pojūčių (neva drugeliai skraido pilve; o gal ten kaspinuotis skrandžio sienas graužia?) galite sėkmingai numarinti beužgimstančius santykius.

1. Negalvokite, kad tik seksas jam galvoje. Iš pokalbio temų, humoro, pastabų galite nujausti, kurlink vyras suka. Nekaltas flirtas yra ta santykių užuomazgos stadija, kai atsargiai galite nuskenuoti vyrą, patikrinti jo gebėjimą pagauti mintį, ją pratęsti, pašmaikštauti. Flirtas puikiai atskleis, ar susidūrėte su drovuoliu, ar su patyrusiu lovelasu.

2. Vyrų seksualiausias organas yra... Va, ir ne tarp kojų, o ant pečių. Tai smegenys. Jei vyras sugeba jus sujaudinti kalbomis, užuominomis, jis ir lovoje nebus tik raumeningas mėsos gabalas, gerai suderintas aparatas, gebantis atlikti pirminę vyro funkciją. Vyrai mylisi smegenimis, jei moteris jam patinka. O jei reikia nuleisti garą, tai dirba tik atitinkama kūno vieta. Jei moteris to nesupranta, ji rizikuoja tapti vienkartniu vyro grobiu.

3. Nebūkite įkyri. Jei susipažinote su vyru, kuris jums labai patiko, geriau pristabdykite savo įsilingavusias emocijas. Išlaikykite deramą atstumą. Neužverskite jo skambučiais ir pasiūlymais, kaip praleisti laisvalaikį. Vyras nori jaustis padėties šeimininkas. Moters iniciatyvumas daugeliu atveju bus palaikytas įkyrumu. Tik pasyviems, droviems ir tinginiams ką nors galvoti dėl santykių rutuliojimosi patiks, jei moteris perims valdžią į savo rankas.
Atminkite, kad veiksmingiausiai vyrą supančioja nematomos gijos - jūsų kantrybė, gal net šioks toks ignoravimas, šaltumas bei atsainumas, o ne lėkimas jam į glėbį, vos šis paskambins. Vyro kūną gauti nesunku, o štai dėl proto ir širdies reikia pasistengti. Būkite išmintinga žaidėja!

4. Mėgdžiokite kūno kalbą. Jei vyras patinka ir norite pratęsti pažintį, stenkitės būti imli. Tai nereiškia, jog turite jį imti. Užteks stebėti ir atsargiai, tačiau nepersistengiant, mėgdžioti jo gestus, mimiką, netgi imti vartoti kai kuriuos žodžius. Psichologai tvirtina, jog taip pašnekovui į pasąmonę siunčiami signalai, kad šis gali jumis pasitikėti. Jis priima jus kaip giminingos pasaulėžiūros žmogų. Atrodo, kad abu kartu, kaip paukščiai, atliktumėte ritualinio šokio judesius.
Tokie veiksmai jums ir pačioms bus naudingi, nes padės geriau suprasti vyrą, o tai reiškia - geriau nuspėti jo ketinimus, norus, būdą ir galutinai įsitikinti, ar tikrai jis jums reikalingas.

5. Nepersistenkite dėl išvaizdos. Nesinerkite iš kailio, besistengdamos įtikti vyrui. Vyrui, žinokit, tas pats, ar jūsų suknelė iš „Giorgio Armani" salono, ar iš Gariūnų pirktas kinų šlamštas. Tik patyrusi vyro akis atskirs, kur kokybiškas drabužis, o kur - piguva. O apskritai vyras į moters aprangą tik tada kreipia dėmesį, kai ši jai netinka. Visai įmanoma, kad jis tai ir pasakys, ypač, kai moteris taps artimesnė. Visais kitais atvejais, tai yra, kai atrodote be priekaištų, vyras sunkiai išstenės komplimentą. Taigi, jeigu vyras tyli, priimkite tai kaip gerą ženklą.

(Tęsinys rytoj)

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Mokslininkas patvirtino – vyro neištikimybė simbolizuoja meilę žmonai (161)

Mokslininkas griauna mitą, kad neištikimybė yra blogis ir poros santykius šaldantis reiškinys.

Patiks net vyrams! Lengvai paruošiami lęšių burgeriai (3)

Šio patiekalo receptas maloniai nustebino ne tik mane, bet ir šeimos vyrus, kurie mėsą tikrai mėgsta. Tikrai pakankamai greitas ir paprastas receptas.

Kaip sunokinti avokadą per 10-15 minučių? (16)

Ruošiate meksikietišką vakarienę ar pakvietėte draugus sušiui, tačiau parduotuvėje radote tik pusžalius avokadus? Ne bėda.

Bulviniai blynai, kurie atbaidys visas ligas (29)

Šie blynai su didele doze česnako. Ši maža prieskoninė daržovė ne tik atbaidys visus virusus, bet ir siunčia sotumo signalus smegenims, taip sumažindama alkio jausmą.

Savaitgalio pietums - sultingi naminiai kibinai (33)

Labai senai gaminau šį patiekalą. Turiu netgi keletą receptų, bet darau pagal vieną. Jis man geriausias, niekada nenuvilia, visada žinau, kad kibinai gerai iškeps ir bus skanūs. Nulis rizikos.

5 skanūs ir maistingi receptai su avokadais (4)

Kokia avokadų nauda? Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Be to, šis vaisiaus - veiksminga priemonė kovoje su bloguoju cholesteroliu, skatinanti jį pasišalinti iš kraujo.

Efektingos detoksikacinės sriubos norinčioms sulieknėti (8)

Šios sriubos - tikra atgaiva skrandžiui po šventinio mišrainių maratono. Jas labai lengva paruošti, o be to jos labai skanios. Receptuose nurodyto kiekio užteks 2-3 dienoms, todėl jei atsispirsite tortams, kumpiams ir kitiems riebiems patiekalams, valgydamos šią sriubą tikrai numesite ne vieną kilogramą.

Subtilybės, kurias turi žinoti kiekvienas perkantis putojantį vyną (2)

Prancūziškas šampanas dažniausiai pirmauja putojančiųjų pasaulyje, tačiau nederėtų pamiršti ir Ispanijoje gaminamo cava, o Italijoje – vis labiau populiarėjančio prosecco.

Kaip gražiai patiekti silkę + 2 receptai (3)

Ieškote idėjų kaip originaliai ant šventinio stalo patiekti patiekalus su silke? Dalinamės skaniai ir gražiai atrodančiomis idėjomis.

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (11)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (3)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (29)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose (1)

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.