MINTYS. Mieloji, tu tokia gera, kad net... pykina!

 (44)
Būna neteisybės: aplink vieną moterį kanopas brūžina net penki eržilai, o kita trečius metus apverkia vienatvę...
Paslaugi ir patogi moteris gali būti gera draugė, bet mylimoji - vargu...
© Shutterstock nuotr.

Iš tiesų - kodėl vienos moterys maudosi vyrų dėmesyje, o kitos sulaukia tik abejingai praplaukiančio jų žvilgsnio? Gal kaltas per didelis patogios ir geros moters vaizdelio piršimas vyrui?

Juk iš tos vienatvės labai susikaupia tos meilės, šilumos, to noro dalintis viskuo - rūpesčiais, svajonėmis, mintimis, kurti tą pasaką dviese, kuri vienatvėje taip ilgai buvo brandinama... Prisvajota tiek nebūtų stebuklingų vakarų su žvakėmis ir be jų, priburta tiek tingių savaitgalio rytų, prikepta tiek gardžių popiečių su romantišku filmu ar kryžiažodžių sprendimu, kad sutikus bent kažkiek dėmesio parodžiusį vyrą, tuoj pat stengiamasi apipilti jį gėrybėmis.

Tokia moteris labai greitai pakvies nepažįstamąjį į svečius ir pagamins vakarienę. Bus pasiryžusi vyrui į darbą atnešti karštus pietus. Tikėtina, kad moteris laikosi pasenusio stereotipo, kad kelias į vyro širdį - per skrandį. Taip, dauguma vyrų mėgsta skaniai pavalgyti, bet dar neteko girdėti, kad vyras pamiltų moterį vien dėl to, kad ji moka pagaminti tobulą Bolognese padažą...

Be to - ar tai ne egoizmas - susirasti vyrą-auką ir primesti jam savo pasaulio matymą, savo santykių suvokimą bei modelį? Tampyti jį į teatrus, nes „aš juk turiu žmogų dabar, kodėl turėčiau eiti viena?", nupirkti jam megztinį, „nes vyno spalva tau tinka labiau nei tas nutampytas ir nublukęs programerio megztinis". Net savaime suprantamu laikyti faktą, kad jis tikrai važiuos naktį lankyti jūsų sergančios mamos, nes jūs tikrai aplankytumėt jo, jei ištiktų bėda...

Sakoma, kad vyrai nuo gerų moterų nebėga. Bet nuo tokių kaip tik ir norisi pabėgti! Nes tas gerumas lenda per gerklę. Ir ne dėl to, kad vyras pasijustų netobulas prieš moters šventumą, o todėl, kad... išvis nepasijustų vyru. Mamaitė rūpinosi, tupinėjo, o dabar atsirado moteris-prielipa, kuri dedasi žinanti geriausiai, ko jam reikia.

Po nupirkto megztinio išsiurbia automobilį. Elektroniniu paštu nusiunčia gal penkiolika dainų apie meilę. Atėjusi į jo tėvų namus (jei prieinama iki tokios santykių stadijos), ji visai natūraliai po vakarienės išmazgoja indus. Nepasisiūliusi, ar reikalinga jos pagalba, ar ne.

Po mylimojo (?!) darbo valandų lūkuriuoja skverelyje, „nes juk taip miela drauge pasivaikščioti". Jei draugams reikėtų papasakoti, kuo vyrą erzina ta „gera moteris", šis ir atsakytų - lipšniu, saldžiu gerumu. Tokiu, kuris net pavirsta į blogį, jei apraizgo kitą žmogų kaip aštuonkojis.Saldžiai šleikštu.

Taip, vyrams patinka, kai moteris koketuoja, flirtuoja ir juos vilioja. Jei su moterimi bendrauti paprasta, jei ji šeimyniška, moteriška ir sava tampa iš karto, tai informacija nuskaitoma paprastai - ji yra bičių avilio motinėlė.

Motinėlę pamils tik mamyčiukas. Kuriam reikės tos globos, kuris priims tik tokį vyro ir moters santykių modelį. Tokia moteris gali būti labai gera draugė, psichologė, pagalbininkė, bet mylimoji - vargu. Iškart sukti lizdą, vos pamačius patiną, - didžiulė moters klaida. Nes tikri vyrai žavisi ne moterimis, tinkančiomis „ir prie pečiaus, ir prie svečio", o tokiomis, kurios neabejotinai yra asmenybės su charakteriu, kurios gali tapti lygiaverte partnere.

Todėl nebijokite būti su pipiriukais ir druska. Nesibaiminkite įsiterpti į vyro kalbą, kad pasakytumėte savo nuomonę, nesistenkite jam pataikauti. Jūs esate asmenybė ir tikitės sutikti taip pat stiprų ir įdomų žmogų. Jei imsite elgtis kaip vyro šešėlis, tai niekuomet nesukursite brandžių santykių. Jūs turite ne lakstyti paskui vyrą, o elgtis taip, kad jis jūsų siektų.

Pagaliau - pasižiūrėkite seną filmą "Ana ir karalius" arba dabar kinuose rodomą "Džeinę Eir". Taip, žinau - saldžios meilės istorijos, bet kokios ten moterys! Kokios spalvingos, įdomios, su principais ir briaunuotu charakteriu! Ana karaliui atvėrė tokį pasaulį (jis jai - taip pat), kad jis turėjo prisipažinti, jog net neįsivaizdavo, kad vyrui gyvenime gali užtekti vienos moters - tokia turtinga, įdomi, drąsi, ryžtinga ir nepatogi buvo Ana...

Į kai kuriuos klausimus geriau atsakinėti mįslingai ir aptakiai, taip intriguojant vyrą. Jei viską išklosite kaip kaimyno prigauta obuolius vagianti trečiaklasė - nuo vėlai iškritusio protinio danties iki netyčinio nuotykio su gėjumi (bet jūs to nežinojote!), tikrai vyro akyse neatrodysite ta moteris, ta dama, su kuria norėtųsi pratęsti pažintį. Būti nuoširdžiai ir būti kvailai atvirai - du skirtingi dalykai.

Likimo dovana vyras laiko sutikti išdidžią ir savo vertę žinančią moterį. Jei tokia drįsta atkreipti dėmesį į vyrą, jis ir pats pradeda manyti, kad yra ne prastesnis, pasitikintis savimi, kaip ir jo naujoji draugė. Moteriai su žema saviverte bus itin sunku užkariauti sėkmingo vyro širdį ir protą.

Taigi - apranga. Nesirenkite beformiais drabužiais, lyg dalyvautumėte Demis Roussos antrininkų konkurse. Jei turite dailias kojas - pabrėžkite jas trumpu sijonu, suknele, o jei galite didžiuotis nesuvaldomomis plaukų garbanomis, tai ir leiskite joms plaikstytis vėjyje, neriškite į arklio uodegą.

Laisvumas lovoje, mėgavimasis seksu - vienas ilgalaikių ir patvarių santykių veiksnių. Vyrams patinka moterys, sugebančios visiškai atsipalaiduoti ir svaigintis procesu. Nesusikaustymas vyrui žada nenuobodų gyvenimą, liudija moters seksualinį aktyvumą.

Greičiausiai baigėsi tie laikai, kai vyras norėjo nepatyrusios ir nekaltos, nieko nemokančios ir nesugebančios panelės. Tikras patinas ilgisi tikros patelės - lygiavertės. Žinoma, ne apie buvusių partnerių skaičių kalbama, o apie moters gebėjimą dosniai save dovanoti, atsiverti, nesidrovėti savo kūno, džiaugtis malonumais, o ne vaidinti nepatyrusią mergelę, raustančią nuo kitokios, nei misionieriaus, meilės pozos. Patyrimas šiuo atveju - tik į naudą...

Itin šiurkščių, įžūlių ir valdingų moterų vyrai privengia, o štai tokių pusiau kalių - netgi geidžia.

Tokia moteris visuomet laikys vyrą ant trumpo pavadėlio, sukels lengvą įtampą, o tai santykiams suteiks aštrių pojūčių ir žadins vyro smalsumą - o kas toliau? Su tokia nenuspėjama ir gal net šiek tiek ekscentriška moterimi vyras tikrai nenuobodžiaus.patogios moterys greitai pamirštamos. Be to, vyrai nežino, kaip būti savimi su gerutėmis, nes bijo jas įskaudinti, nuvilti. Nes tokios gerutės, su stipriu lizdelio sukėjos sindromu, turi tokių romantiškų svajonių, kad gali jau po pirmojo pasimatymo pradėti braižyti vestuvinės suknelės eskizą...

Užmirškite apie savo siekį priartėti prie standarto 90-60-90: ne visiems vyrams patinka tobulos formos. Visais laikais sekso simboliu buvo laikomi skirtingi moterų tipai. Jei jūsų kojos ne tokios ilgos, o krūtinė - tik A dydžio, nurimkite. Vyrai kreipia dėmesį ne į centimetrus, ne į grožio standartus, o į tai, ar moteris save prižiūri. Manikiūras, pedikiūras, depiliacija, išplauti plaukai ir sveiki, balti dantys - beveik ir visa investicija, kad jaustumėtės (ir atrodytumėte) patraukli. Vyrai tikrai neliks abejingi moteriai, kuri myli save, skiria sau laiko.

Bet didžiausia vyro svajonė - kad partnerė jį suprastų taip gerai, kaip niekas kitas. Vyras, paklaustas apie moters idealą, paprastai nutylės šį savo norą, nes mano, jog jis yra neįgyvendinamas.

Susigaudyti vyro sielos labirintuose nėra paprasta, tačiau apie tai parašyta nemažai knygų. O jei į jas numosite ranka, tai bendraudamos su vyru, daugiau apie jį sužinosite. O kai pamilsite, priimsite jį su visomis ydomis. Ir tik tuomet vyras supras, kad šalia jo - nuostabi, supratinga, seksuali ir rūpestinga moteris.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Mokslininkas patvirtino – vyro neištikimybė simbolizuoja meilę žmonai (161)

Mokslininkas griauna mitą, kad neištikimybė yra blogis ir poros santykius šaldantis reiškinys.

Patiks net vyrams! Lengvai paruošiami lęšių burgeriai (3)

Šio patiekalo receptas maloniai nustebino ne tik mane, bet ir šeimos vyrus, kurie mėsą tikrai mėgsta. Tikrai pakankamai greitas ir paprastas receptas.

Kaip sunokinti avokadą per 10-15 minučių? (16)

Ruošiate meksikietišką vakarienę ar pakvietėte draugus sušiui, tačiau parduotuvėje radote tik pusžalius avokadus? Ne bėda.

Bulviniai blynai, kurie atbaidys visas ligas (29)

Šie blynai su didele doze česnako. Ši maža prieskoninė daržovė ne tik atbaidys visus virusus, bet ir siunčia sotumo signalus smegenims, taip sumažindama alkio jausmą.

Savaitgalio pietums - sultingi naminiai kibinai (33)

Labai senai gaminau šį patiekalą. Turiu netgi keletą receptų, bet darau pagal vieną. Jis man geriausias, niekada nenuvilia, visada žinau, kad kibinai gerai iškeps ir bus skanūs. Nulis rizikos.

5 skanūs ir maistingi receptai su avokadais (4)

Kokia avokadų nauda? Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Be to, šis vaisiaus - veiksminga priemonė kovoje su bloguoju cholesteroliu, skatinanti jį pasišalinti iš kraujo.

Efektingos detoksikacinės sriubos norinčioms sulieknėti (8)

Šios sriubos - tikra atgaiva skrandžiui po šventinio mišrainių maratono. Jas labai lengva paruošti, o be to jos labai skanios. Receptuose nurodyto kiekio užteks 2-3 dienoms, todėl jei atsispirsite tortams, kumpiams ir kitiems riebiems patiekalams, valgydamos šią sriubą tikrai numesite ne vieną kilogramą.

Subtilybės, kurias turi žinoti kiekvienas perkantis putojantį vyną (2)

Prancūziškas šampanas dažniausiai pirmauja putojančiųjų pasaulyje, tačiau nederėtų pamiršti ir Ispanijoje gaminamo cava, o Italijoje – vis labiau populiarėjančio prosecco.

Kaip gražiai patiekti silkę + 2 receptai (3)

Ieškote idėjų kaip originaliai ant šventinio stalo patiekti patiekalus su silke? Dalinamės skaniai ir gražiai atrodančiomis idėjomis.

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (11)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (3)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (29)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose (1)

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.