LAIŠKAS. Kaip man jį susigrąžinti?

 (20)
Skaitytoja Rūta su mumis dalinasi savo jausmų istorija: prasidėjusi gražiai ji pakrypo ne taip, kaip mergina tikėjosi...
Kiekvienam žmogui ateina savas laikas ir viskas nutinka, kai mažiausiai to tikiesi ir lauki.
© Shutterstock nuotr.

Sveikos, BRAŠKĖS!

Dainos ir eilėraščiai apie niekada neišblėstančius šiltus jausmus ir prisirišimą, svajonės apie princą ant balto žirgo, apie prisipažinimą meilėje ir gražią draugystę,... Negi visa tai būna tik filmuose? Išgalvota, netikra, suvaidinta? Arba, jeigu kas nors nuostabaus ir nutinka, tai kodėl ne man? Galbūt kiekvienam žmogui ateina savas laikas ir viskas nutinka, kai mažiausiai to tikiesi ir lauki. Tuomet iškyla begalė klausimų: kiek dar reikės laukti? svajoti? kodėl man taip nesiseka su vaikinais??? Ir kiekvieną kartą sau prisižadu, kad daugiau taip nebebus, nebegalvosiu apie jį, o tiesiog tekėsiu pasroviui. Ir gan neblogai sekėsi iki jo...
Maniau, kad tai vėl eilinė simpatija, atėjo ir praeis. Visa tai truko pusė metų, jeigu ne ilgiau, bet man tas jausmas patiko. Bet aš ir vėl pasiryžau jam parašyti nieko nesitikėdama ir nelaukdama. Taigi šiuolaikinių technologijų dėka palaikėme ryšį, kelis kartus netikėtai buvom susitikę, persimetėm keliais žodeliais. O man norėjosi su juo pabendrauti daugiau ir aš jam pasiūliau susitikti. Susitikome tris kartus. Deja, kiekvieno susitikimo iniciatorė buvau aš, jis pareiškė, kad yra nedrąsus ir mažai kada ką inicijuoja.
Kiekvieną kartą buvo vis kas nors naujo, nelaukto, naujos vietos, naujos pokalbio temos. Abu, o ypač jį stebino tai, kad radom daug bendrumų, mūsų nuomonės daug kur sutapo. Po paskutinio susitikimo sekė ilgai tylos pertrauka. Maniau, kad taip turi būti, tačiau vis tiek man kėlė nerimą. Ir kai aš jam parašiau, sulaukiau atsakymo, kad jam merginos dar nereikia.
Va, tuomet man ir plyšo širdelė, nes ta mažytė simpatija, kurią jam jaučiau iki mūsų susitikimų peraugo į prisirišimą. Jis buvo pirmasis žmogus, kuris mane „nuleido ant žemės" (namiškiai ir draugai sakydavo, kad aš dažnai būnu kažkur, bet ne ant žemės), su juo aš buvau savimi, jaučiausi lyg būčiau atradusi ramybę. O jis, vaikinas netaip viską suprato. IR dabar nebežinau, ką daryti. Bijau jam rašyti, bijau, siūlyt susitikti, nes bijau, kad vėl ne taip supras. Labai prašau, patarkit, kaip elgtis? Kaip atkreipti jo dėmesį?

Miela Rūta,

tavo laišką skaičiau bent kelis kartus – ši situacija ne tau vienai atrodo komplikuota :) Menka iš manęs psichologė ar patarėja, bet viena žinau: tavo simpatijos elgesys nieko gero nežada.
Į viską pabandyk pasižiūrėti iš šono, kaip tavo istorija atrodytų pasakojama draugės? Ji pati jam parašė, ji buvo visų susitikimų iniciatorė, juk ir tos besikeičiančios pasimatymų vietos - jos, o ne jo nuopelnas...
Matosi, jog esi jautri kaip zylutė ir į pasaulį žvelgi meilės kupinomis akimis. Tame nieko blogo tikrai nėra, pati kažkur giliai savyje esu paslėpusi tą romantikę. Ją ten nukišau dėl vieno priežasties - buvau linkusi idealizuoti visus savo vaikinus. Įsimylėdavau viziją, o ne tikrą žmogų: pastebėdavau tik tai, ką norėjau matyti, iš tų mažyčių, pusiau išgalvotų smulkmenų dėliodavau tobulą princą, viską gerokai perdėdama išplepėdavau draugėms, pasakodama dar labiau įsimylėdavau savo viziją... Burbulas pūsdavosi tol, kol sprogdavo aptaškydamas visus.
Rašai, kad „Abu, o ypač jį stebino tai, kad radom daug bendrumų, mūsų nuomonės daug kur sutapo“. O ko čia stebėtis? Džiaugtis reikia! Vadinasi, apie tave jis negalvojo kaip apie merginą, su kuria rastų bendrumų, nematė tavyje potencialios partnerės - juk jei viskas gerai, mes tokių dalykų nelikę sureikšminti. Tai atrodo savaime suprantama.
Visai kas kita - jo iniciatyvos trūkumas. Nedrąsus jis gali būti vieną, gerai , du kartus, bet ne nuolat! Jeigu į pasimatymą pakviesti bijo, gali parašyti žinutę - jos dažnai gelbsti kuklius žmones. Kita vertus, drąsos padaryti išvadas ir pareikšti, jog merginos nenori, jam užteko...
Ir gerai. Rūta, jis viską suprato TAIP - juk akivaizdu, kad esi jam neabejinga, o jis, matyt, negali atsilyginti tuo pačiu. Kiek ilgai dar tave tenkintų toks bendravimas į vienus vartus?
Tikrai esi verta daug daugiau negu vaikino „kuris nuleistų tave ant žemės“ ar ne? :) Tokio, kuris tave ant rankų nešiotų, augtų kartu su tavimi ir duotų daugiau negu prašai... Rūta, tavo atsakymas buvo pačioje laiško pradžioje... Kiekvienam žmogui ateina savas laikas ir viskas nutinka, kai mažiausiai to tikiesi ir lauki.
Bet laukti nereikia rankų sudėjus. Turi gyventi, o ne būti - tobulėti, džiaugtis kiekviena diena ir ieškoti būdų save dar labiau pamilti tam, kad turėtum, ką duoti į tavo gyvenimą atėjusiam vyrui. Juk meilė tai, kai esi laiminga, bet su tuo žmogumi - dar laimingesnė. Patikėk, tas laikas ne už kalnų, o praeitį turi paleisti... Gal tuomet ir tavo simpatija į tave pažvelgs kitomis akimis, bet labai abejoju, ar tada jis tau bus įdomus :)

Sėkmės!

Liucija

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Mokslininkas patvirtino – vyro neištikimybė simbolizuoja meilę žmonai (161)

Mokslininkas griauna mitą, kad neištikimybė yra blogis ir poros santykius šaldantis reiškinys.

Patiks net vyrams! Lengvai paruošiami lęšių burgeriai (3)

Šio patiekalo receptas maloniai nustebino ne tik mane, bet ir šeimos vyrus, kurie mėsą tikrai mėgsta. Tikrai pakankamai greitas ir paprastas receptas.

Kaip sunokinti avokadą per 10-15 minučių? (16)

Ruošiate meksikietišką vakarienę ar pakvietėte draugus sušiui, tačiau parduotuvėje radote tik pusžalius avokadus? Ne bėda.

Bulviniai blynai, kurie atbaidys visas ligas (29)

Šie blynai su didele doze česnako. Ši maža prieskoninė daržovė ne tik atbaidys visus virusus, bet ir siunčia sotumo signalus smegenims, taip sumažindama alkio jausmą.

Savaitgalio pietums - sultingi naminiai kibinai (33)

Labai senai gaminau šį patiekalą. Turiu netgi keletą receptų, bet darau pagal vieną. Jis man geriausias, niekada nenuvilia, visada žinau, kad kibinai gerai iškeps ir bus skanūs. Nulis rizikos.

5 skanūs ir maistingi receptai su avokadais (4)

Kokia avokadų nauda? Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Be to, šis vaisiaus - veiksminga priemonė kovoje su bloguoju cholesteroliu, skatinanti jį pasišalinti iš kraujo.

Efektingos detoksikacinės sriubos norinčioms sulieknėti (8)

Šios sriubos - tikra atgaiva skrandžiui po šventinio mišrainių maratono. Jas labai lengva paruošti, o be to jos labai skanios. Receptuose nurodyto kiekio užteks 2-3 dienoms, todėl jei atsispirsite tortams, kumpiams ir kitiems riebiems patiekalams, valgydamos šią sriubą tikrai numesite ne vieną kilogramą.

Subtilybės, kurias turi žinoti kiekvienas perkantis putojantį vyną (2)

Prancūziškas šampanas dažniausiai pirmauja putojančiųjų pasaulyje, tačiau nederėtų pamiršti ir Ispanijoje gaminamo cava, o Italijoje – vis labiau populiarėjančio prosecco.

Kaip gražiai patiekti silkę + 2 receptai (3)

Ieškote idėjų kaip originaliai ant šventinio stalo patiekti patiekalus su silke? Dalinamės skaniai ir gražiai atrodančiomis idėjomis.

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (11)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (3)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (29)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose (1)

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.