Kodėl lietuvės neturėtų žavėtis italais?

 (183)
Mes purkštaujame, kad Marijos žemėje mažai saulės, kad vaikštom niūrios. Bet net ten, kur šiluma, galima jaustis nelaimingai.
Dauguma italų buityje - visiški nevėkšlos.
© Shutterstock nuotr.

Kaip rašo Tvnet.lv, pačiose didžiausiose pasaulio šalyse buvo atliktas sociologinis tyrimas, kuris parodė, jog pačios nelaimingiausios yra italės. Net 76 procentai šios šalies moterų pareiškė, kad jos yra nelaimingos.

Ne geriau, pasirodo ir kituose svajonių kraštuose, lietuvių (tiesa, kai kurių) akimis žiūrint. Po italių nepatenkintos savo gyvenimu yra ispanės (63 proc.), prancūzės (57 proc.), vokietės (53 proc.) ir britės (51 proc.).

Ir, manau, kad italių nelaimės priežastis - vaikai. Ar galima būti laimingai, kai su tavimi sūnus gyvena iki 40 ties metų? Ne kartą, nusileidus lėktuvui, teko stebėti, kaip italai kuo skubiau stengiasi įjungti savo mobiliuosius ir pranešti: „Mamma, bongiorno! Si.. Si. Ti amo, ciao!". Ne kokioms mylimosioms pirmiausia skambina, o mamai!

Sakoma, kad verta žiūrėti, kaip vyras elgiasi su mama - tai rodo jo požiūrį į moterį. Bet kai bambagyslė nenukrenta ir vyrui pradėjus žilti, tai jau labai įtartina... Labai...

Tačiau pačios nelaimingiausios moterys Europoje išvardijo kitas priežastis: ekonominę krizę ir sudėtingą darbo paiešką ką tik iškeptoms mamoms. Italės skundžiasi, kad šalyje itin trūksta vaikų darželių.

Dar daugiau - daugiau nei pusė apklaustų italių teigė, kad apgailestauja dėl nelaimingos santuokos, tačiau daugiau savigraužos - net 2/3 moterų tai prisipažino! - joms sukelia vaikai. Italės teigia, kad italų vyrai yra dabitos, tinginiai, tik savimi susirūpinę savimylos, todėl moterims tenka didesnis darbo krūvis namuose.

Ir tai tiesa - tas pats tyrimas parodė, kad 70 proc. italų vyrų niekada nesinaudojo dujine virykle, o dar daugiau - net 95 proc. - pareiškė niekad neprisilietę prie skalbiamosios mašinos...

Taigi ir sakiau - nelaimės priežastis yra vaikai! Bet kas juos auklėja? Ar ne tos pačios moterys? Ar ne mamos išlepina ir neišspiria jų laiku iš namų? Iki 40-ties savo „vaikeliui" ruošia pastą, skalbia, lygina... Kada suaugusiam vyrui išmokti savarankiškumo? Nėra jokių sąlygų...

Iš motinos rankų jie keliauja į žmonos. Tai kaip moteriai jaustis laimingai, kai namuose turi ne partnerį, o dar vieną DIDELĮ vaiką?

Ir kai vienoje kelionėje italui pasakiau apie juos sklandančią nuomonę, jis puolė neigti. Sako, ne, aš savarankiškas, gyvenu Milane, keliauju po pasaulį, nereikia, kad manimi kas nors rūpintųsi. Kai paklausiau, kur Milane gyvena, jis atsakė - pas mamą, nes... dar nesukūrė šeimos!

Štai taip, mielosios. Italas moka tik ilgų makaronų ant ausų pakabinti, o šeimoje jis dažnai būna netinkamas. Ne visi italai, žinoma, tokie, bet... Jei esi pasirengusi buitį kuopti pati, o nori tik saldainiuko šalia, tada gali ir užmegzti sntykius. Duok dieve, pasitaikys italas kulinaras...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Mokslininkas patvirtino – vyro neištikimybė simbolizuoja meilę žmonai (161)

Mokslininkas griauna mitą, kad neištikimybė yra blogis ir poros santykius šaldantis reiškinys.

Patiks net vyrams! Lengvai paruošiami lęšių burgeriai (3)

Šio patiekalo receptas maloniai nustebino ne tik mane, bet ir šeimos vyrus, kurie mėsą tikrai mėgsta. Tikrai pakankamai greitas ir paprastas receptas.

Kaip sunokinti avokadą per 10-15 minučių? (16)

Ruošiate meksikietišką vakarienę ar pakvietėte draugus sušiui, tačiau parduotuvėje radote tik pusžalius avokadus? Ne bėda.

Bulviniai blynai, kurie atbaidys visas ligas (29)

Šie blynai su didele doze česnako. Ši maža prieskoninė daržovė ne tik atbaidys visus virusus, bet ir siunčia sotumo signalus smegenims, taip sumažindama alkio jausmą.

Savaitgalio pietums - sultingi naminiai kibinai (33)

Labai senai gaminau šį patiekalą. Turiu netgi keletą receptų, bet darau pagal vieną. Jis man geriausias, niekada nenuvilia, visada žinau, kad kibinai gerai iškeps ir bus skanūs. Nulis rizikos.

5 skanūs ir maistingi receptai su avokadais (4)

Kokia avokadų nauda? Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Be to, šis vaisiaus - veiksminga priemonė kovoje su bloguoju cholesteroliu, skatinanti jį pasišalinti iš kraujo.

Efektingos detoksikacinės sriubos norinčioms sulieknėti (8)

Šios sriubos - tikra atgaiva skrandžiui po šventinio mišrainių maratono. Jas labai lengva paruošti, o be to jos labai skanios. Receptuose nurodyto kiekio užteks 2-3 dienoms, todėl jei atsispirsite tortams, kumpiams ir kitiems riebiems patiekalams, valgydamos šią sriubą tikrai numesite ne vieną kilogramą.

Subtilybės, kurias turi žinoti kiekvienas perkantis putojantį vyną (2)

Prancūziškas šampanas dažniausiai pirmauja putojančiųjų pasaulyje, tačiau nederėtų pamiršti ir Ispanijoje gaminamo cava, o Italijoje – vis labiau populiarėjančio prosecco.

Kaip gražiai patiekti silkę + 2 receptai (3)

Ieškote idėjų kaip originaliai ant šventinio stalo patiekti patiekalus su silke? Dalinamės skaniai ir gražiai atrodančiomis idėjomis.

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (11)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (3)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (29)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose (1)

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.