Ko galima pasimokyti iš blogos mergaitės?

 (42)
Mane, pasitikinčią savimi moterį, vienas gerbėjas pavadino kale. Neįsižeidžiau, o šypsodamasi mandagiai padėkojau: „Ačiū“.
Save mylinčios moterys žino, ko nori, ir to siekia. Ir, kaip keista bebūtų, tai gauna.
© Shutterstock nuotr.

Jam, matai, nepatiko, kad bare atsisakiau, kad jis nupirktų man gėrimo. Bet greičiausiai labiau jį įžeidė kita aplinkybė - pasakiau, kad dar šiltutis skuostų pas savo žmoną.
Aš jį atpažinau - jo nuotraukos kartais pasirodo vakarėlių kronikų žurnaluose. Ir ten jis labai padoriai pozuoja su savo ilgamete žmona. Kam man ženeklis?
Tai kai nurodžiau kryptį, kur jam eiti (namo), kadrinti mėginęs vyras nueidamas iškošė pro dantis: „Kalė". Net nemaniau įsižeisti. Kodėl turėčiau? Žinau savo vertę ir kokia esu iš tikrųjų. Įsižeidžiame ir įsiskaudiname tada, kai leidžiame tai įvykti. Tai jei pavadins mane Kūlverstuku, turėsiu ieškoti Genos? Gal tada paprasčiau pasakyti: „Taip, aš Kūlverstukas. O jūs - svajonių krokodilas".

Žinoma, žodis „kalė" jokių teigiamų emocijų nesukelia. Bet tai tik švelnioji versija. Dažniau mane pakrikštija sterva. Tai savanaudė moteris, paisanti tik savo poreikių, lipanti per kitų galvas, kad tik pasiektų savo tikslo. Ir tai visai nesusiję su tuo, kad galiu patirti daugkartinį orgazmą. Bet aš nesu šimtaprocentinė sterva. Tai įrodė Vikos laiškas. Po pusantrų metų draugystės, ji išdėjo man nuoširdžiai, ko iš manęs išmoko arba nori išmokti. Ji parašė, kad suprato, kodėl kalės gauna gerus vyrus. Mane tas laiškas sujaudino. Tikrai. Vika turi talentą pamatyti asmenybės esmę, nors kartais ji ir nusišneka, kaip tikra blondinė.

Ką ji pastebėjo? Kad esu išdidi ir žinau savo vertę! O kitus pastebėjimus surašė punktais ir pavadino „Ko galima pasimokyti iš blogos mergaitės?".

Sugebėjimas laikyti vyrą ant trumpo pavadėlio
Daugelis moterų taip persistengia, siekdamos būti vyrui reikalingos, kad nė nepajunta, kaip tampa skuduru kojoms nusišluostyti. Kalės gyvenime to niekada nenutiks. Vyras,  turintis šalia tokią moterį, turi būti pasirengęs staigmenoms, nes niekada nežinos, ką ji gali iškrėsti. Tokį ramybės jausmą - sumedžiojau moterį, galiu dabar atsipalaiduoti - vyras vargu ar pajus. Kalės nenuspėjamumas - tai būtent ta savybė, kuri verčia būdrauti esminius vyro-medžiotojo instinktus. O tai išeina į naudą - vyras stengiasi būti geras. Juk tokia moteris savimi pasitiki - gali išspirti lauk, jeigu kas nors nepatiks.

Tobulumo siekimas
Tikra kalė visuomet pasieks, kad turėtų viską, kas yra geriausia (žinoma, atsižvelgdama į savo galimybes). Ji nešykštės pinigų, jėgų, sudarys sandėrį net su pačiu velniu, kad tik gautų, ko nori.
Tobulumo ji sieka visur: geras namas, automobilis, prižiūrėtas kūnas, nepriekaištinga išvaizda. Kodėl taip elgiasi? Nes ji to verta, ji to nusipelno! Todėl jos nepamatysite nukarusiu pilvu, nesutvarkytais nagais ar nuskalbta liemenėle. Ji visur siekia tobulumo.

Meilė sau
Pati nuostabiausia kalės savybė - jokių abejonių dėl savo nuostabumo. Jai net nekyla svarstymų, kurie labai dažnai kamuoja moteris: „Nejaugi jis gali mane mylėti?", „Ką aš ne taip padariau?", „Aš negaliu sau to leisti", „Kitoms sekasi, o man - ne". Ji myli save tokią, kokia yra. - nuo galvos iki kojų pirščiukų. Ir myli save besąlygiškai. O jei ištinka nesėkmė, numoja ranka ir įvertina situaciją iš kito kampo. Net savo trūkumus iškelia kaip privalumus. Jei iškils dilema - pirkti anytai gėlę, vyrui kvepalus ar sau suknelę, tai jos pasirinkimas bus aiškus. Tiktai suknelė!

Asmenybės vertės pajautimas
Ji nieko neaukos - nei savigarbos, nei savo orumo, kad išsaugotų santykius su vyru. Ir tikrai neguos savęs frazėmis „Geriau toks vyras, negu būti vienai", „Jis nėra aukso gabalas, bet užtat mano". Kalė instinktyviai jaučia, kad pats svarbiausias gyvenime žmogus, kuris bus su ja iki paskutinio atodūsio, yra ji pati. Ir kad tam žmogui reikia meilės bei rūpesčio ne mažiau nei aplinkiniams. Ir ji niekuomet savęs nepamirš. O mylinti save moteris traukia vyrus kaip magnetas.

Gebėjimas būti savimi
Abejingų kalei praktiškai nėra. Tačiau jai aplinkinių nuomonė visai nerūpi. Vyrai kale netgi žavisi, o moterys vadiną ją egoiste (bet širdies gilumoje jai šiek tiek pavydi). Vyrai vadina tokią moterį su velykomis tarp kojų ir netgi gerbia, kad ji niekam neleidžia užsėsti ant sprando.
Kalė turi stiprią nervų sistemą, moka apsiginti, neprisileisti blogos energijos. Ji ištikima savo principams, beveik nedaro nuolaidų ir neina į kompromisus. Jei jau pažadėjo būti ištikima vyrui, tai ir bus. Greičiausiai...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Mokslininkas patvirtino – vyro neištikimybė simbolizuoja meilę žmonai (161)

Mokslininkas griauna mitą, kad neištikimybė yra blogis ir poros santykius šaldantis reiškinys.

Patiks net vyrams! Lengvai paruošiami lęšių burgeriai (3)

Šio patiekalo receptas maloniai nustebino ne tik mane, bet ir šeimos vyrus, kurie mėsą tikrai mėgsta. Tikrai pakankamai greitas ir paprastas receptas.

Kaip sunokinti avokadą per 10-15 minučių? (16)

Ruošiate meksikietišką vakarienę ar pakvietėte draugus sušiui, tačiau parduotuvėje radote tik pusžalius avokadus? Ne bėda.

Bulviniai blynai, kurie atbaidys visas ligas (29)

Šie blynai su didele doze česnako. Ši maža prieskoninė daržovė ne tik atbaidys visus virusus, bet ir siunčia sotumo signalus smegenims, taip sumažindama alkio jausmą.

Savaitgalio pietums - sultingi naminiai kibinai (33)

Labai senai gaminau šį patiekalą. Turiu netgi keletą receptų, bet darau pagal vieną. Jis man geriausias, niekada nenuvilia, visada žinau, kad kibinai gerai iškeps ir bus skanūs. Nulis rizikos.

5 skanūs ir maistingi receptai su avokadais (4)

Kokia avokadų nauda? Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Be to, šis vaisiaus - veiksminga priemonė kovoje su bloguoju cholesteroliu, skatinanti jį pasišalinti iš kraujo.

Efektingos detoksikacinės sriubos norinčioms sulieknėti (8)

Šios sriubos - tikra atgaiva skrandžiui po šventinio mišrainių maratono. Jas labai lengva paruošti, o be to jos labai skanios. Receptuose nurodyto kiekio užteks 2-3 dienoms, todėl jei atsispirsite tortams, kumpiams ir kitiems riebiems patiekalams, valgydamos šią sriubą tikrai numesite ne vieną kilogramą.

Subtilybės, kurias turi žinoti kiekvienas perkantis putojantį vyną (2)

Prancūziškas šampanas dažniausiai pirmauja putojančiųjų pasaulyje, tačiau nederėtų pamiršti ir Ispanijoje gaminamo cava, o Italijoje – vis labiau populiarėjančio prosecco.

Kaip gražiai patiekti silkę + 2 receptai (3)

Ieškote idėjų kaip originaliai ant šventinio stalo patiekti patiekalus su silke? Dalinamės skaniai ir gražiai atrodančiomis idėjomis.

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (11)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (3)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (29)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose (1)

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.