Ką apie tave pasako mėgiamiausias gyvūnas?

 (12)
Vieni dievina minkštučius pūkuotus naminius gyvūnėlius, kiti neabejingi laukiniams, karališkiems ir žiauriems žvėrims, kurie klajoja po džiungles ir jas valdo...
© Shutterstock nuotr.

...o treti trypia iš džiaugsmo, kai pagauna savo mėgiamą žuvį ar Jūros muziejuje stebi delfinus.

Kad ir kuriai grupei jūs bepriklausytumėte, gyvūno pasirinkimas arba jūsų mėgiamo gyvūno rūšis labai daug ką pasako apie jus, o ekspertai gali atskleisti jūsų asmenines savybes, tyrinėdami jūsų mėgiamiausio gyvūno elgesį! Ką gi, pasižiūrėkite, ką jūsų mėgstamas gyvūnas gali papasakoti apie jus.

Triušiukai
Retai kuriam nesudrebėtų širdis išvydus mažą triušiuką – jie tokie žavūs ir tokie mieli. Triušiukų mylėtojai mėgsta bendrauti, jiems svarbu gera kompanija, jie - labai drąsūs žmonės. Nors ir atrodytų, jog triušis – baikščių princesių gyvūnas, išties yra atvirkščiai. Triušių šeimininkės mėgsta žiūrėti siaubo filmus, baisius šou, jos dievina ekstremalius pasivažinėjimus pramogų parkuose ir rizikingas sporto šakas. Jei jūs esate triušiukų mylėtoja, jums gali būti būdingas stiprus individualumas ir meilė savo nepriklausomybei. Viena didžiausių jūsų aistrų yra kurti dainas arba rašyti istorijas apie savo gyvenimą.

Pelės/Žiurkės
Deja, bet turime blogų žinių peliuko Stiuarto Littlio gerbėjams. Pelių ir žiurkių mylėtojai yra gana sumanūs ir klastingi, kartais net niekšiški. Žmonės, mėgstantys peles ir žiurkes, yra linkę šnipinėti kitus ir mėgaujasi klausydami kitų žmonių pokalbių. Reikalams pakrypus neteisinga linkme, visuomet rasite būdą išsisukti. Po to, kai sėlinimai ir šnipinėjimai baigiasi, jūsų vaizdingas, itin kūrybingas protas leidžia jums greitai sugalvoti naujas sąmokslo teorijas.

Šunys (įskaitant vilkus, lapes ir kitus šunų šeimos atstovus)
Tie, kurie teigia, kad šunys yra jų mėgstamiausi gyvūnai, yra mėgstantys bendrauti, aktyvūs ir linksmybes iš prigimties mėgstantys žmonės, visada pilni energijos. Šunų mylėtojai yra talentingi, tačiau jiems patinka jų nepriklausomybė. Ir priešingai populiariai nuomonei, aš esu sutikusi didelius šunų mylėtojus, kurie buvo nelojalūs ir neištikimi širdžių daužytojai, godūs ir šykštūs iš prigimties, jiems niekas nebuvo įdomu, išskyrus pinigus, o materialinė gerovė jiems buvo svarbiau visko.

Katės (įskaitant didžiąsias kates: tigrus, liūtus, leopardus, gepardus ir t.t.)
Tie, kurie myli kates, paprastai yra labai tingūs ir atsipalaidavę. Paprastai jie mėgsta leisti laiką su draugais, atsipalaiduoti, yra iš prigimties žaismingi, be to, jie turi sugebėjimų vaidinti ir piešti. Kačių mylėtojai gerai sutaria su kitais kačių mylėtojais, o jų įsivaizduojamas tobulas būdas pasimėgauti tingia diena – patogiai įsitaisyti ant sofos, kaip katinas Garfildas, žiūrėti filmus, valgyti skrudintus kukurūzus ir švelniai murkti! Tačiau po pusės filmo jie užmiega! Ir patikėkite manimi, ne visi kačių mylėtojai yra klastingi, pagiežingi, neištikimi, nuolat trokštantys sekso arba laisvi iš prigimties. Yra daugybė kačių mylėtojų, kurie yra uolūs darbininkai, tokie pat lojalūs, kaip ir šunys, kuklūs ir pasiaukojantys, be to stilingi ir madingi!

Pingvinai
Ar jūs esate pingvinų mylėtoja? Vadinasi, visą dieną jūs tik kalbate, kalbate ir kalbate, kol šalia jūsų esantiems žmonėms tai atsibosta ir jie paprašo jūsų užsičiaupti. Jums taip patinka kalbėti, kad galite visą dieną praleisti prie telefono, pamiršdamos visus savo darbus ir pareigas! Turite keistą sugebėjimą priversti kitus padaryti jūsų darbą ir iškaulyti daiktus, kurių jums reikia. Dėl savo paslaugios ir dosnios prigimties esate itin populiari draugų tarpe.
 
Drambliai
Dramblių mylėtojai renkasi ramybę, tylą ir taiką, be to, savo laisvu laiku jie mielai skaito. Jus labai masina madingos vietelės, todėl dažnai būtent ten jus ir sutiksit. Kompanija jums svarbi beveik taip pat, kaip pagalba mažiems vaikams ar seniems žmonėms, patekusiems į bėdą. Iš prigimties esate uždara, nemėgstate beprasmiško bendravimo su žmonėmis ir slepiate savo pomėgį šokti bei piešti nuo kitų žmonių.

Delfinai
Šie gyvūnai simbolizuoja pomėgį linksmintis ir laisvą dvasią. Pasak vietinių indėnų kultūros, delfinai atspindi džiaugsmą, harmoniją ir ryšį su geresne savo puse.

Žuvys
Jūs tikriausiai apie tai net nepagalvojote, tačiau jei jūs mylite žuvis, verta žinoti, kad jos turi įdomią simbolinę reikšmę. Žuvys atspindi nemirtingumą ir ryšį su ankstyvosiomis gyvybės formomis. Šitas ryšys tęsėsi šimtmečiais ir todėl gali būti, kad tai toli gražu ne pirmas jūsų gyvenimas!

Arkliai
Mūsų visuomenėje arkliai vertinami kaip stiprūs ir gražūs sutvėrimai. Simboliškai arkliai reiškia nepriklausomybę ir meilę darbui. Ar žinojote, kad arkliai yra skirstomi į tris kategorijas? Karštakraujai garsėja greičiu ir ištvermingumu, šaltakraujai yra darbiniai arkliai, o šiltakraujai yra jodinėjimo arkliai.

Vėžliai
Nors vėžliai ir yra lėti, tačiau jie yra stiprūs ir ištvermingi gyvūnai. Jie atspindi nepažeidžiamumą per užpuolimus, nepalaužiamas pastangas ir neišvengiamą sėkmę. Tad nenuostabu, kad vėžliai gali gyventi net iki 150 metų. Visai gali būti, kad esate patikima ir stipri asmenybė, tačiau jums šiek tiek užtrunka atsidurti ten, kur keliaujate.

Kiaulės
Niekam nepatinka būti pavadintam kiaule, tačiau, ko gero, veltui! Kiaulės simbolizuoja garbę, laimę ir kilnumą. Jos iš tiesų yra labai protingi gyvūnai. Kiaulėms patinka matyti patenkintus ir laimingus šeimininkus. Matyt ne veltui visame pasaulyje gyvena apie 2 milijardus naminių kiaulių.

Beždžionės
Kodėl mes taip mėgstame beždžiones? Vaikai ir suaugę panašiai dievina beždžiones, be to, daugelis norėtų namuose laikyti beždžionę. Galbūt taip yra todėl, kad beždžionės simbolizuoja linksmybes, veiklą, energiją ir žavesį. Beždžionės yra natūraliai smalsios ir gali būti maištingos. Jei jūs mylite beždžiones, yra tikimybė, kad turite daug gerų draugų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Mokslininkas patvirtino – vyro neištikimybė simbolizuoja meilę žmonai (161)

Mokslininkas griauna mitą, kad neištikimybė yra blogis ir poros santykius šaldantis reiškinys.

Patiks net vyrams! Lengvai paruošiami lęšių burgeriai (3)

Šio patiekalo receptas maloniai nustebino ne tik mane, bet ir šeimos vyrus, kurie mėsą tikrai mėgsta. Tikrai pakankamai greitas ir paprastas receptas.

Kaip sunokinti avokadą per 10-15 minučių? (16)

Ruošiate meksikietišką vakarienę ar pakvietėte draugus sušiui, tačiau parduotuvėje radote tik pusžalius avokadus? Ne bėda.

Bulviniai blynai, kurie atbaidys visas ligas (29)

Šie blynai su didele doze česnako. Ši maža prieskoninė daržovė ne tik atbaidys visus virusus, bet ir siunčia sotumo signalus smegenims, taip sumažindama alkio jausmą.

Savaitgalio pietums - sultingi naminiai kibinai (33)

Labai senai gaminau šį patiekalą. Turiu netgi keletą receptų, bet darau pagal vieną. Jis man geriausias, niekada nenuvilia, visada žinau, kad kibinai gerai iškeps ir bus skanūs. Nulis rizikos.

5 skanūs ir maistingi receptai su avokadais (4)

Kokia avokadų nauda? Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Be to, šis vaisiaus - veiksminga priemonė kovoje su bloguoju cholesteroliu, skatinanti jį pasišalinti iš kraujo.

Efektingos detoksikacinės sriubos norinčioms sulieknėti (8)

Šios sriubos - tikra atgaiva skrandžiui po šventinio mišrainių maratono. Jas labai lengva paruošti, o be to jos labai skanios. Receptuose nurodyto kiekio užteks 2-3 dienoms, todėl jei atsispirsite tortams, kumpiams ir kitiems riebiems patiekalams, valgydamos šią sriubą tikrai numesite ne vieną kilogramą.

Subtilybės, kurias turi žinoti kiekvienas perkantis putojantį vyną (2)

Prancūziškas šampanas dažniausiai pirmauja putojančiųjų pasaulyje, tačiau nederėtų pamiršti ir Ispanijoje gaminamo cava, o Italijoje – vis labiau populiarėjančio prosecco.

Kaip gražiai patiekti silkę + 2 receptai (3)

Ieškote idėjų kaip originaliai ant šventinio stalo patiekti patiekalus su silke? Dalinamės skaniai ir gražiai atrodančiomis idėjomis.

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (11)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (3)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (29)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose (1)

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.