Būsimą vyrą pažinsi... parduotuvėje

 (23)
Norite sužinoti apie savo išrinktąjį viską? Tuomet greičiau veskitės jį į parduotuvę! Būtent čia taps aišku, kas yra šalia jūsų...
Jis turi savo nuomonę dėl pirkinių? O gal skaičiuoja kiekvieną išleistą centą? Atidžiai stebėkite - tai pasako, koks jis bus šeimoje.
© Shutterstock nuotr.

Iš pradžių užteks paprastos išvykos į prekybos centrą arba turgų. Šie vieta taps bandymų poligonu, padėsiančiu nustatyti, kas jūsų gerbėjas yra - diktatorius, skandalistas ar isterikas.

Ypač atkreipkite dėmesį, jei vyras nesiūlo jums vykti drauge į parduotuvę, o viską superka pats. Gali būti, kad susidūrėte su autoritarine asmenybe.

Vyras nuolankiai sumoka pinigus

Jei jūsų mylimasis parduotuvėje nesikiša į pirkinių pasirinkimą, o tik nuolankiai atveria savo piniginę prie kasos, vadinasi, susidūrėte su normaliu įprastu vyru. Tokių, manau, jau mažuma.

Ko gero, ypatingų siurprizų su tokiu nebus. O kai jis taps jūsų vyru, tai atiduos beveik visą atlyginimą, Tačiau! Per daug tuo nesidžiaukite, juk spręsti visas problemas teks tik jums. O jis, pavargęs po darbo, gulinės sau ant sofutės su nešiojamuoju kompiuteriu.

Aktyviai dalyvauja besirenkant

Jei parduotuvėje vaikinas aktyviai dalyvauja renkantis pirkinius, kartais ginčijasi su jumis dėl tam tikrų daiktų pirkimo tikslingumo, primygtinai laikosi savo varianto, priešais jus stovi vyras-partneris. Ir jis nepasigėdys išsakyti savo norų, o kartais netgi primygtinai reikalaus laikytis jo nuomonės.

Toks vaikinas niekada neatsidurs „po padu". Jei norite sukurti su juo rimtus santykius, jums teks kreipti dėmesį ir į jo nuomonę. Tada atitinkamai jis paisys ir jūsiškės. Iš esmės - tai beveik idealus variantas ilgalaikiams santykiams, juk vyras aktyviai dalyvaus šeiminiuose reikaluose.

Priekabus pirkėjas

Prieš ką nors nusipirkdamas, vaikinas priekabiai apžiūrinėja prekę, beveik ją išbando, išsiaiškina, kas ir iš ko ją pagamino.

Taip, su tokiu vaikinu nėra paprasta ir ne tik vizito į parduotuvę metu. Jis taip elgiasi, nes tiksliai žino savo vertę. Ir ateityje itin kabinėsis buityje, reikš jums įvairiausias pretenzijas.

Iš kitos pusės, labai malonu būti tokio reiklaus vyro mergina, juk jis yra įpratęs turėti viską, kas yra geriausia. O jūs ir esate jo idealas.

Ir visiškai gali būti, kad prie prekių jis kabinėjasi todėl, kad nori išrinkti tai, kas yra geriausia ir jums. Jei jūs jį mylite, tai galėsite prisitaikyti, jei priimsite jį tokį, koks jis yra. Nors ir kaip kartais tas smulkmeniškumas ir pedantiškumas erzintų...

Neleidžia pirkti brangių pirkinių

Jūs renkatės ne pačius pigiausius produktus, o mylimasis pasako jums pastabą, kad šie daiktai yra jums per brangūs. Tai būtų labiau suprantama, jei jūsų biudžetas būtų bendras. Kur kas blogiau, jei jūs atsiskaitote pati, tačiau vis tiek turite išklausyti vyro priekaištus dėl išlaidavimo.

Toks vaikino elgesys parduotuvėje sako, jog arba jis yra neturtingas, arba labai godus. Aišku, jei žinote, jog vaikinas nedaug uždirba, neverta reikalauti, kad jis jums pirktų brangius daiktus, kitaip jis pasipiktins tokiu jūsų elgesiu ir jausis pažemintas.

O štai jei tiksliai žinote, kad vyriškio pajamos yra pakankamos ir jis nenori nupirkti brangesnio vyno ar nusivesti į geresnį restoraną, tuomet priešais jus gobšuolis. Tad gerai pagalvokite, prieš susiedama su juo savo gyvenimą.

Parduotuvėje kelia skandalą

Jei vaikinas žiūri į viską kritiškai, garsiai abejoja prekės kokybe, priekabiai perskaičiuoja grąžą, reiškia nepasitenkinimą dėl aptarnavimo, variantai gali būti du.

Pirma, viskas taip ir buvo: pardavėjas nesąžiningas, prekė bloga ir pan. Antra, jūs susidūrėte su skandalistu ir tironu. Gali būti, jog ir kasdieniame gyvenime vyras taip pat elgsis. Kaip? Ims tikrinti,  kam ir kiek pinigų išleidote, piktinsis, jei neįtiksite su vakariene arba blogai išlyginsite marškinius. Taigi, ko gero, susidūrėte su naminiu tironu. Kuo greičiau sprukite nuo jo!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Mokslininkas patvirtino – vyro neištikimybė simbolizuoja meilę žmonai (161)

Mokslininkas griauna mitą, kad neištikimybė yra blogis ir poros santykius šaldantis reiškinys.

Patiks net vyrams! Lengvai paruošiami lęšių burgeriai (3)

Šio patiekalo receptas maloniai nustebino ne tik mane, bet ir šeimos vyrus, kurie mėsą tikrai mėgsta. Tikrai pakankamai greitas ir paprastas receptas.

Kaip sunokinti avokadą per 10-15 minučių? (16)

Ruošiate meksikietišką vakarienę ar pakvietėte draugus sušiui, tačiau parduotuvėje radote tik pusžalius avokadus? Ne bėda.

Bulviniai blynai, kurie atbaidys visas ligas (29)

Šie blynai su didele doze česnako. Ši maža prieskoninė daržovė ne tik atbaidys visus virusus, bet ir siunčia sotumo signalus smegenims, taip sumažindama alkio jausmą.

Savaitgalio pietums - sultingi naminiai kibinai (33)

Labai senai gaminau šį patiekalą. Turiu netgi keletą receptų, bet darau pagal vieną. Jis man geriausias, niekada nenuvilia, visada žinau, kad kibinai gerai iškeps ir bus skanūs. Nulis rizikos.

5 skanūs ir maistingi receptai su avokadais (4)

Kokia avokadų nauda? Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Be to, šis vaisiaus - veiksminga priemonė kovoje su bloguoju cholesteroliu, skatinanti jį pasišalinti iš kraujo.

Efektingos detoksikacinės sriubos norinčioms sulieknėti (8)

Šios sriubos - tikra atgaiva skrandžiui po šventinio mišrainių maratono. Jas labai lengva paruošti, o be to jos labai skanios. Receptuose nurodyto kiekio užteks 2-3 dienoms, todėl jei atsispirsite tortams, kumpiams ir kitiems riebiems patiekalams, valgydamos šią sriubą tikrai numesite ne vieną kilogramą.

Subtilybės, kurias turi žinoti kiekvienas perkantis putojantį vyną (2)

Prancūziškas šampanas dažniausiai pirmauja putojančiųjų pasaulyje, tačiau nederėtų pamiršti ir Ispanijoje gaminamo cava, o Italijoje – vis labiau populiarėjančio prosecco.

Kaip gražiai patiekti silkę + 2 receptai (3)

Ieškote idėjų kaip originaliai ant šventinio stalo patiekti patiekalus su silke? Dalinamės skaniai ir gražiai atrodančiomis idėjomis.

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (11)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (3)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (29)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose (1)

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.