BALSUOK už geriausią „Noriu sulieknėti, nes...“ atsakymą!

 (27)
Tadaaaam! Ilga ta lapkričio 3-oji, nes labai ilgai skaitėme Jūsų atsakymus-motyvacijas, kodėl norite sulieknėti.
Noriu sulieknėti. Labai noriu sulieknėti!
© Shutterstock nuotr.

Beveik prieš mėnesį mes, portalas 5 Braškės, drauge su lieknėti padedančia kava „CafeForm" paskelbėme konkursą „Noriu sulieknėti, nes"... Perskaitėme šūsnis atsakymų! Iš jų atrinkome ir dabar pateikiame 20 originaliausių, jautriausių ir labiausiai motyvuojančių priežasčių sulieknėti.

Taigi dabar prisirpo konkurso II-asis etapas, kuomet jūs balsuosite, kurie atsakymai, o tiksliau - po jais besislepiančios asmenybės yra verčiausios mėgautis „CafeForm" įsteigtais prizais. Primename, kad jūsų balsai lems, kam iš 10 nugalėtojų atiteks:

1 vieta - „CafeForm" kavos kursas 30-čiai dienų
2-3 vieta - „CafeForm" kavos kursas 20-čiai dienų
4-10 vieta - „CafeForm" kavos kursas 10-čiai dienų

O skaitydamos atsakymus, suvokėme viena - argumentai, kodėl norite sulieknėti, labai panašūs:
norite pačios geriau jaustis;
norite patikti savo vyrui;
norite jaustis seksuali, graži ir laiminga;
norite susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą;
norite sušokti vyrui striptizą;
norite nustebinti drauges, sukelti joms pavydą;
norite įlįsti į drabužius, kuriuos vilkėjote prieš gimdymą ar mokykloje;
norite nebejausti gėdos dėl savo figūros prieš vaikus ir bičiulius;
norite, kad baigtųsi patyčios;
norite vasarą užsivilkti gražų maudymosi kostiumėlį;
norite sulieknėti dėl sveikatos;
norite, kad buvęs mylimasis pamatęs pasigailėtų, ką prarado;
norite nebematyti pašaipių konsultančių žvilgsnių drabužių parduotuvėje;
norite sulieknėti dėl artėjančios šventės - jubiliejaus, vestuvių ar santuokos metinių...

Žodžiu, priežastys pačios įvairiausios, bet teko išrinkti tik 20 atsakymų. Oi, tikrai nelengva buvo. Kai kurios istorijos tokios jautrios ir švelnios, kad... Prisipažinsiu - kai kurias eilutes skaitydama ir ašarą nubraukiau. Net pamaniau - kas tie mano 5 kg...

Stiprybėms visoms dalyvavusioms ir atsivėrusioms. Štai variantai, už kuriuos siūlome balsuoti (balsavimo lentelė teksto gale). Gal čia yra ir Jūsų istorija?

1 ISTORIJA. Noriu sulieknėti, nes atsibodo būti vienai... Dar niekada gyvenime neturėjau širdies draugo, nejutau šiltų mylimojo prisilietimų, aistringų bučinių... Galiu tik įsivaizduoti, kas tai yra, kokius pojūčius sukelia... Taigi noriu sulieknėti dėl vieno iš svarbiausių gyvenime dalykų - Meilės!

2 ISTORIJA. Po Naujųjų metų sulauksiu keturiasdešimtmečio ir tai, manau, paskutinė proga vėl pasijusti gražia, geidžiama, išskirtine. Pavargau būti stora, norėčiau visus nustebinti, nes manau, kad po paskutiniųjų mano nugyventų dešimt metų niekas ir nebesitiki išvysti mane dar liekną, o taip norėtųsi nustebinti. O svarbiausia priežastis, kodėl noriu sulieknėti, tai labai paprasta - pagaliau galėčiau i Facebook įsidėti savo nuotrauką, ir ja aš tikrai įdėsiu.

3 ISTORIJA. Po 6 metu draugystės, ateinančią vasarą, prisieksiu amžiną meile savo išrinktajam, todėl tą dieną prie altoriaus, su balta suknele, noriu atrodyti nepriekaištingai.

4 ISTORIJA. Noriu sulieknėti, nes noriu, kad mano dukra sakytų - užaugus noriu būti tokia, kaip mano mama...

5 ISTORIJA. Kad ir kaip stengčiausi, man niekada nepavyksta sulieknėti, visada pavydžiu toms, kurios gali valgyti viską iš eilės ir nei 200g nepriauga. Daug sportuoju, suderinau mitybą, ir ką? Ir nieko, tie patys nelemti kilogramai, kurie varo i neviltį mane. Kasdien praeidama veidrodinę vitriną stabteliu, nužiūriu ir klausiu savęs: kas ji? Tai ne aš... tai lašinių kalnas, nieko nevertas lašinių kalnas, kurį reiktų per Užgavėnes sudeginti. Ne mane, o tuos nelemtus lašinukus. Ir išvis - moterys galėtų nestambėti niekada. Manau, mieste būtų daugiau šypsenų, vyrai būtų laimingesni :)

6 ISTORIJA. Noriu, kad vaikams nebūtų gėda dėl storos mamos. Taip pat noriu nors kartą gyvenime apsirengti tai, ką noriu, o ne tai, į ką įtelpu.

7 ISTORIJA. Nuo birželio mėnesio priaugau 8 kg ir dabar pažįstami gatvėje manęs nebeatpažįsta. Todėl bijau, kad Kalėdų Senelis šiais metais gali stipriai apsirikti dėl mano užsakytų kailinukų dydžio. Labai nesinori jo nuvilti :)

8 ISTORIJA. Pasiilgau atkreiptų i save vyrų žvilgsnių, kuriais mane dalindavo, kai sveriau 30 kg mažiau... Noriu įėjus i drabužių parduotuve rinktis pagal spalvą ir modelį, o ne ieškoti konsultantės ir klausti, kur yra XL ir XXL dydžiai...... Noriu nusipirkti maudomuką ir rinktis pagal tai, kad krūtinės formą padarytų gražesnę, o ne tuos, kuriuos bobutės perka..... Noriu, kad sėdėdama grožio salone matyčiau ne tik savo veidą, bet ir pečius..... Noriu, vesdama sūnų i 1 klasę, atrodyti nuostabiai..... Noriu, kad mano vyras, apkabindamas mane, sakytų kaip ir anksčiau, kad aš - jo karalienė, o ne kaip dabar - „mamulka"...... Noriu, kad mano vestuvinis žiedas ant rankos judėtų lengvai, o ne kaip dabar: jei nori nusimauti, reikia kremo ar muilo.... Galu gale - noriu sulieknėti, kad vėl sau patikčiau ir pasitikėčiau savimi!

9 ISTORIJA. Gydydama savo ligą limfomą, priaugau nemažai svorio. Atsidėkodama vyrui už pakantumą ir dėmesį man, noriu vėl tapti šalia jo patrauklia moterimi, kuria jis nenustotų žavėtis ...:)

10 ISTORIJA. ...nes nusipelniau, kad vėjas plaikstytųsi mano plazdenančioje suknelėje... nes nusipelniau akių žvilgsnių, kai praeinu pro mašinas, sustojusias prie šviesoforo... nes nusipelniau, kad aptakiomis mano liemens formomis slystų rudenio lietus... nes nusipelniau, kad vitrinoje išvystas atvaizdas nusišypsotų man... nes nusipelniau, kad raudonas skėtis neštų mane virš balų... nes nusipelniau, kad pajusčiau vos pramerkus akis, kokia diena nuostabi... nes nusipelniau triufelinio pyragaičio saulėtą savaitgalio rytą, nebijodama , kad jis piktybiškai mane paveiks... nes nusipelniau daugiau saulės, žiūrėdama į save... nes nusipelniau daugiau malonumo vilkint savo mėgstamą šilkinę suknelę... nes nusipelniau frazės: „Puikiai šiandien atrodai!"...nes nusipelniau TIKĖTI SAVIMI...

11 ISTORIJA. Sveriu daugiau nei mano šuo, Kaukazo aviganis.

12 ISTORIJA. Kai žiūriu į veidrodį, matau seną, storą, piktą tetą. Gaila man jos. O kai suvokiu, kad tai aš pati, prasideda eilinis panikos priepuolis. Ir taip kasdien, kiekvieną kartą, kai noriu pasidažyti lūpas..... Noriu sulieknėti.

13 ISTORIJA. Noriu jaustis puikiai, noriu lengvai lakuotis kojų nagus ir depiliuotis intymias vietas :) Noriu sau patikti, noriu, kad išryškėtų dailūs veido bruožai, galbūt nustotų mausti sąnarius... Galėčiau išvardinti tūkstantį priežasčių...

14 ISTORIJA. Skrendant atostogauti į užsienį, man užtektų rankinio bagažo, kur tilptų visas mano garderobas:) Tai būtų fantastika!!!

15 ISTORIJA. Esu kiek paritus, tiek pastačius, sunku susiriesti, nebegaliu ir nesuspėju su auklėtiniais išvykose. O jie mėgsta. Aš irgi - keliones, turistinius žygius. Šiais mokslo metais visaip išsisukinėjau, kad tik nereikėtų eiti, vienu žodžiu, juos apgavau. O aš taip noriu plaukti su jais baidarėmis (120 kg). Nors man jau 58 metai, labai norėčiau būti gyvybinga, energinga, paauginti anūkus, nes sieloje - dar ne ruduo.

16 ISTORIJA. Atsisėdau ant sėdmaišio, ir jis susprogo.

17 ISTORIJA. Turiu tam tris priežastis. Pirmoji - mano nuostabioji nerealioji metinukė mergytė. Tik tik tipendama pirmuosius žingsnelius, ji nesupranta, kodėl mama pūškuoja lipdama laiptukais kokį ketvirtą kartą - juk taip smagu... Antroji priežastis - mano vyras. Noriu, kad jis pavydėtų manęs, kad dar kartą pakartotų draugystės pradžioje ištartą frazę „...žiūrėjau į miegantį angelą....", kad ilgėtųsi ne tik mano juoko, bet ir mano malonumo akimirką išriestos nugarytės... Trečioji priežastis - aš pati. Nebegaliu pasidaryt pedikiūro, nepadeda „šopingo" terapija - mano dydžio rūbų paprastose parduotuvėse tiesiog nėra, nenoriu draugų ir pašalinių akių... Nenoriu veidrodžių ir naujos šukuosenos... Jei paklaustumėt, kodėl noriu sulieknėti, aš jus pataisyčiau - aš ne „noriu", aš „privalau". Planas - numesti 30 kg. Iki balandžio mėnesio, kai vestuvių metinių proga šoksiu vyrui viliotinį. BŪTINAI šoksiu. Pradžia nelengva, bet rimta - sportas, sureguliuota mityba - ir -5 kg.... Ir tegul griūna dangus - aš nugalėsiu savo antsvorį, ne jis mane.

18 ISTORIJA. ...nes eidama pro duris, visada stipriai suglaudžiu rankas - manau, kad nepralįsiu.

19 ISTORIJA. Spintoje kabo jau penkios kelnės, į kurias nebeįtelpu, o naujų pirkti neturiu iš ko, nes krizė mano piniginę paplonino kur kas greičiau negu užpakalį:)

20 ISTORIJA. Su vyru sudarėme sutartį: jeigu sulieknėsiu 10 kg per 1 metus, jis mane vežasi į kelionę, į mano pasirinktą šalį.


Daugiau apie "CafeForm" produktą galite paskaityti ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Mokslininkas patvirtino – vyro neištikimybė simbolizuoja meilę žmonai (161)

Mokslininkas griauna mitą, kad neištikimybė yra blogis ir poros santykius šaldantis reiškinys.

Patiks net vyrams! Lengvai paruošiami lęšių burgeriai (3)

Šio patiekalo receptas maloniai nustebino ne tik mane, bet ir šeimos vyrus, kurie mėsą tikrai mėgsta. Tikrai pakankamai greitas ir paprastas receptas.

Kaip sunokinti avokadą per 10-15 minučių? (16)

Ruošiate meksikietišką vakarienę ar pakvietėte draugus sušiui, tačiau parduotuvėje radote tik pusžalius avokadus? Ne bėda.

Bulviniai blynai, kurie atbaidys visas ligas (29)

Šie blynai su didele doze česnako. Ši maža prieskoninė daržovė ne tik atbaidys visus virusus, bet ir siunčia sotumo signalus smegenims, taip sumažindama alkio jausmą.

Savaitgalio pietums - sultingi naminiai kibinai (33)

Labai senai gaminau šį patiekalą. Turiu netgi keletą receptų, bet darau pagal vieną. Jis man geriausias, niekada nenuvilia, visada žinau, kad kibinai gerai iškeps ir bus skanūs. Nulis rizikos.

5 skanūs ir maistingi receptai su avokadais (4)

Kokia avokadų nauda? Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Be to, šis vaisiaus - veiksminga priemonė kovoje su bloguoju cholesteroliu, skatinanti jį pasišalinti iš kraujo.

Efektingos detoksikacinės sriubos norinčioms sulieknėti (8)

Šios sriubos - tikra atgaiva skrandžiui po šventinio mišrainių maratono. Jas labai lengva paruošti, o be to jos labai skanios. Receptuose nurodyto kiekio užteks 2-3 dienoms, todėl jei atsispirsite tortams, kumpiams ir kitiems riebiems patiekalams, valgydamos šią sriubą tikrai numesite ne vieną kilogramą.

Subtilybės, kurias turi žinoti kiekvienas perkantis putojantį vyną (2)

Prancūziškas šampanas dažniausiai pirmauja putojančiųjų pasaulyje, tačiau nederėtų pamiršti ir Ispanijoje gaminamo cava, o Italijoje – vis labiau populiarėjančio prosecco.

Kaip gražiai patiekti silkę + 2 receptai (3)

Ieškote idėjų kaip originaliai ant šventinio stalo patiekti patiekalus su silke? Dalinamės skaniai ir gražiai atrodančiomis idėjomis.

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (11)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (3)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (29)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose (1)

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.