Ar jūs jam – daugiau nei draugė?

 (19)
Mano ir Ričardo meilė gimė iš draugystės – tokie jausmai yra vieni tvirčiausių, tačiau ne visada juos pastebime.
© Shutterstock nuotr.

Pamenu tą momentą, kai pirmąkart Ričarde pamačiau vyrą, tiksliau, vaikiną, ne tik draugą. Su klase buvome žygyje. Miške mus užklupo audra, o aš paniškai bijau griaustinio ir žaibų. Kai po vieno iš dungtelėjimų suklykiau, jis paėmė mano ranką ir ją stipriai suspaudė. Ne taip, kaip visada. Tą akimirką pradėjau jam jausti kai ką daugiau negu prieraišumą. Ir labai apsidžiaugiau, kad mano jausmai - ne vienpusiai. Jeigu jūs atsidūrėte panašioje situacijoje ir nežinote, ar jūsų geras draugas jums taip pat neabejingas, siūlyčiau atkreipti dėmesį į kai kuriuos požymius:

Stebėkite ženklus
Jei esate pastabi, iškart užfiksuosite netyčinius ženklus, kurie parodys, kad jūsų draugas jaučiasi taip pat, kaip ir jūs.
Pagalvokite, kaip jis  kalba apie savo potencialias partneres: ar su jumis jis atsisako apie tai kalbėtis, o gal būt kalba ganėtinai miglotai? O gal, priešingai, jis kalba apie moteris, su kuriomis susitikinėtų, kur kas dažniau, nei tai darydavo jūsų draugystės pradžioje? Kai kurie žmonės ima vengti žmogaus, kuris jiems patinka, arba labai persistengia, jei supranta, kad draugei jaučia romantiškus jausmus ir nėra tikri, kaip toliau elgtis.
Stebėkite, kaip dažnai jūsų draugas klausinėja apie jūsų meilės reikalus. Jei jis jums užduoda begalę klausimų ir atrodo per daug smalsus, tai gali būti ženklas, kad apie jus galvoja tikrai ne kaip apie draugę. Be to, jei jis klausinėja, kas jus traukia arba nori žinoti viską apie visus ir kiekvieną jūsų buvusius vaikinus, tai taip pat gali būti svarbus ženklas, kad jūs jam patinkate kur kas daugiau nei paprasta, kad ir gera draugė.
Atkreipkite dėmesį, kaip draugas elgiasi, kai susitikinėjate su kokiu nors kitu vaikinu. Ar jis pavydi? Ar jis galvoja, kad joks vaikinas nėra jums pakankamai geras? Juk jei jis nori būti su jumis, visiškai aišku, kodėl jis pastebi vien tik blogus dalykus tame žmoguje, su kuriuo susitikinėjate, ir apie tai kalba. Ar kada nors praeityje jūsų draugas yra padrąsinęs jus nutraukti santykius su jūsų buvusiuoju partneriu, jei jūs kreipdavotės į jį patarimo dėl tam tikrų kilusių santykių problemų? Gali būti, kad jis patarė taip pat, kaip būtų pataręs bet kuris geras jūsų draugas, tačiau...

Siųskite ženklus
Neturėtumėte manyti, kad vien todėl, jog jūsų draugas jus apsikabino ar skambina bet kurią dieną reiškia, kad jūs jį traukiate kur kas daugiau, nei paprasta draugė. Žinoma, tokie ženklai gali padėti jums nuspręsti, ar žengti ryžtingą žingsnį, tačiau vien jais pasitikėti neverta. Todėl prieš pakviesdama draugą į pasimatymą, elkitės atsargiai.
Jei manote, kad patinkate draugui kur kas daugiau nei draugė, pamėginkite su juo paflirtuoti. Jei jis atsakys tuo pačiu, tai gali būti ženklas, kad ateityje viskas pakryps į romantiškąją pusę. Pokalbio metu švelniai palieskite jo ranką ir įvertinkite jo reakciją. Taip pat pamėginkite su juo praleisti kuo daugiau laiko. Pakvieskite jį pasižiūrėti jums abiems įdomią televizijos laidą, per pietų pertrauką eikite kartu išgerti kavos ir pamėginkite kalbėtis telefonu, rašyti elektroninius laiškus ar tekstines žinutes žymiai dažniau, nei tai darydavote anksčiau. Jei jūsų draugas mielai atsakys tuo pačiu, gali būti, kad ledai greitai pajudės.
Jei žinote, kad susitiksite su šiuo draugu, pasistenkite pasipuošti. Tai, žinoma, nereiškia, kad eidama su juo išgerti kavos būtinai turite apsivilkti žemę siekiančią suknelę, tačiau būtinai skirkite daugiau dėmesio savo išvaizdai. Tai darydama padėsite savo draugui išvysti jus naujoje šviesoje.

Išleiskite džinę iš butelio
Jums gali atrodyti, kad jūsų jausmai yra akivaizdūs, tačiau nepamirškite, kad jūsų draugas yra vyras, tad jis gali jų tiesiog nepastebėti. Tam tikru metu teks išleisti džinę iš butelio ir jūs turėsite aiškiai pasakyti savo ketinimus bei atskleisti jausmus. Jei nepasakysite, kad jaučiate jam romantiškus jausmus, jūsų draugas galiausiai visiškai susipainios.
Tiesa, pokalbiui apie jausmus pasirinkite tinkamą laiką. Nekvieskite savo draugo tokiam pokalbiui, jei jis ką tik išsiskyrė su savo brangiąja. Juk nenorite tapti tiesiog kieno nors keršto įrankiu. Todėl geriau luktelėkite keletą mėnesių, kad įsitikintumėte, jog jaučiate tą patį. Kai būsite tikra, jog netapsite keršto įrankiu, pakvieskite savo draugą į pasimatymą, kur būsite tiktai jūs du ir puikiai kartu praleiskite laiką.
Kai pakviesite draugą į pasimatymą, tiksliai žinokite, kur su juo norite nueiti. Geriausias dalykas, kviečiant draugą į pasimatymą - jūs jau pažįstate savo draugą pakankamai gerai, tad puikiai žinote, ką jis mėgsta daryti. Jei jūsų draugas sutiks, tuomet kitas laukiantis žingsnis - išsiaiškinti, ar jums pavyks tapti pora.

Jei jūsų draugas jus nuvils
Visuomet yra tikimybė, kad jūsų draugas gali negalvoti apie jus taip, kaip jūs apie jį. Taip jau gali būti, kad jūs visiškai netraukiate jo arba jis galėjo nusivilti, kai bandė susitikinėti su kita mergina, todėl jis mieliau norėtų, kad jūsų santykiai išliktų nepasikeitę. Jei taip nutiktų, turite būti pasiruošusi atitinkamai sureaguoti į tokias naujienas. Jokiais būdais nepabėkite arba staiga neatitolkite nuo jo. Nors jūsų bendravimas bei santykiai gali tapti ganėtinai keisti, jei jums pavyks tai suvaldyti, jūs ir toliau galėsite likti draugais. Kai kitą kartą susitiksite, būkite mandagi ir pagarbi. Nepamirškite, kad jis tikrai nenorės rizikuoti ir prarasti jūsų draugystę. Taip pat atsargiai kalbėkite apie jį su jūsų bendrais draugais. Jei jūs nuliūdusi dėl to, kad jis jus nuvylė, neskleiskite paskalų apie savo draugą, nes jos tikrai pasieks ir jį patį, tad jūs neteksite to, ką verta branginti - jo draugystės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Mokslininkas patvirtino – vyro neištikimybė simbolizuoja meilę žmonai (161)

Mokslininkas griauna mitą, kad neištikimybė yra blogis ir poros santykius šaldantis reiškinys.

Patiks net vyrams! Lengvai paruošiami lęšių burgeriai (3)

Šio patiekalo receptas maloniai nustebino ne tik mane, bet ir šeimos vyrus, kurie mėsą tikrai mėgsta. Tikrai pakankamai greitas ir paprastas receptas.

Kaip sunokinti avokadą per 10-15 minučių? (16)

Ruošiate meksikietišką vakarienę ar pakvietėte draugus sušiui, tačiau parduotuvėje radote tik pusžalius avokadus? Ne bėda.

Bulviniai blynai, kurie atbaidys visas ligas (29)

Šie blynai su didele doze česnako. Ši maža prieskoninė daržovė ne tik atbaidys visus virusus, bet ir siunčia sotumo signalus smegenims, taip sumažindama alkio jausmą.

Savaitgalio pietums - sultingi naminiai kibinai (33)

Labai senai gaminau šį patiekalą. Turiu netgi keletą receptų, bet darau pagal vieną. Jis man geriausias, niekada nenuvilia, visada žinau, kad kibinai gerai iškeps ir bus skanūs. Nulis rizikos.

5 skanūs ir maistingi receptai su avokadais (4)

Kokia avokadų nauda? Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Be to, šis vaisiaus - veiksminga priemonė kovoje su bloguoju cholesteroliu, skatinanti jį pasišalinti iš kraujo.

Efektingos detoksikacinės sriubos norinčioms sulieknėti (8)

Šios sriubos - tikra atgaiva skrandžiui po šventinio mišrainių maratono. Jas labai lengva paruošti, o be to jos labai skanios. Receptuose nurodyto kiekio užteks 2-3 dienoms, todėl jei atsispirsite tortams, kumpiams ir kitiems riebiems patiekalams, valgydamos šią sriubą tikrai numesite ne vieną kilogramą.

Subtilybės, kurias turi žinoti kiekvienas perkantis putojantį vyną (2)

Prancūziškas šampanas dažniausiai pirmauja putojančiųjų pasaulyje, tačiau nederėtų pamiršti ir Ispanijoje gaminamo cava, o Italijoje – vis labiau populiarėjančio prosecco.

Kaip gražiai patiekti silkę + 2 receptai (3)

Ieškote idėjų kaip originaliai ant šventinio stalo patiekti patiekalus su silke? Dalinamės skaniai ir gražiai atrodančiomis idėjomis.

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (11)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (3)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (29)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose (1)

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.