5 požymiai, kad jis vis dar myli buvusiąją

 (23)
Nėra nieko blogesnio, negu susipažinti su šauniu vaikinu ir po kurio laiko suvokti, kad jis tebemyli savo EX...
© Shutterstock nuotr.

Ir, deja, jūsų instinktas gali būti teisingas, nes daugelis vienišais tapusių žmonių puola vėl skubiai susitikinėti ir tai daro žymiai anksčiau, nei tikrai yra tam pasirengę, taip bandydami užpildyti širdyje žiojinčią skylę.
Jei norite būti jam kur kas daugiau, nei tik paprastas keršto įrankis, reikėtų įvertinti, ar jis tikrai subrendęs naujai meilei.Koks yra pirmasis požymis, išduodantis jo pasiruošimą? Emocinis prieinamumas. Jo širdis ir kūnas turi būti laisvi, kad jis juos galėtų padovanoti jums, vadinasi, jis neturi bandyti įsiūlyti savęs buvusiai merginai.
Tad kaip suprasti, kad jis yra emociškai prieinamas? Štai, 5 požymių, rodančių, kad jo šidris vis dar užimta, sąrašas:

1. Jo nuotaika yra nestabili. Jūs tikriausiai puikiai žinote, kad dauguma išsiskyrimų būna bjaurūs. Net gi jei jus ir įtikino, kad neesate skirti vienas kitam, jūs vis tiek atsiduriate savotiškuose amerikietiškuose kalneliuose, kuriuose jūsų nuotaika kinta nuo daug žadančio laisvės jausmo iki praradimo liūdesio. Tad būkite atsargi, jei kartais visišką jo abejingumą staiga pakeičia beprotiška aistra (tai negalite jo nuo savęs atplėšti, tai jis neskambina kelias dienas...). Visa tai parodo, kad jam dar reikia laiko išgydyti širdį ir jis dar nėra pasirengęs naujiems rimtiems santykiams.

2. Jis su mergina išsiskyrė mažiau negu prieš mėnesį. Meilė nėra jungiklis, kurį galima įjungti ir išjungti. Jei jis mylėjo tą merginą, jam prireiks laiko, kad atsikratytų psichinių, emocinių ir fizinių meilės saitų. Iš karto po išsiskyrimo paprastai būna „pirmyn - atgal" periodas, kai buvę partneriai bando atsispirti potraukiui vėl būti kartu ir suprasti, kad tai tėra tik įprotis - tai prie ko jie yra įpratę.
Jei jo gyvenime atsidursite tokiu metu, galiausiai suprasite, kad esate jo galvoje susiformavusio meilės trikampio įkaitė ir dėl to jausitės blogai. Tad jei jūsų naujasis kavalierius yra tik ką išsiskyręs su mergina, neskubėkite, kad jis turėtų užtektinai laiko nutraukti visus juos siejusius saitus. 

3. Jis dažnai mini savo buvusiąją. Ar jo galva užimta vien tik mintimis apie jus? O turėtų būti! Jei jo buvusioji mergina dažnai yra minima pokalbiuose arba jis tebevartoja žodelį „mes", kalbėdamas apie save ir ją, tai ženklas, kad ji užima labai rimtą vietą jo mintyse, o tai reiškia ir širdyje. Ar gi tai nėra raudonas pavojaus signalas? Jis tikisi iš jūsų paramos savo santykiuose su buvusia mergina! Manau, jog tikrai nėra aiškesnio ženklo, kad kažkas dar nėra pasiruošęs susitikinėti su jumis, nei šis ženklas, parodantis, kad ji tebėra jo mintyse.

4. Nuolatinis bendravimas. Nėra nieko blogo, jei su buvusiaisiais liekama draugais, jei tai tenkina jus abu. Tačiau būkite atsargi, jei jis vis dar dažnai su ja matosi ar kalbasi. Daugiau nei atsitiktiniai kontaktai su buvusia mergina yra aiškus ženklas, kad tam tikra jo dalis dar nėra nutraukusi jų ryšio. Po išsiskyrimo kiekvienam iš mūsų tenka pakeisti savęs identifikavimą nuo poros į asmens ir sukurti naujas tai palaikančias sistemas, tad buvusios merginos svarba turėtų palaipsniui trauktis į antrąjį planą. Jei ji tebėra pirmajame plane, jums ten vietos nėra! 

5. Jis dar nepasimokė. Ar atrodo, kad jis dar tebepyksta ant savo buvusios merginos: kaltina ją dėl visko ir visiškai nemato savo kaltės jiems iškilusiose problemose? Jei taip, jis dar nėra pakankamai emociškai nutolęs, kad iš šių santykių pasimokytų, o tai reiškia, kad ko gero pakartos tas pačias klaidas ir su jumis! Kai vaikinas gali ramiai papasakoti, kodėl jo paskutiniai santykiai baigėsi liūdnai, ir paaiškinti, ką ji darytų kitaip ateityje, jis yra pasirengęs pabandyti dar kartą ir turi didesnę tikimybę sėkmei.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Mokslininkas patvirtino – vyro neištikimybė simbolizuoja meilę žmonai (161)

Mokslininkas griauna mitą, kad neištikimybė yra blogis ir poros santykius šaldantis reiškinys.

Patiks net vyrams! Lengvai paruošiami lęšių burgeriai (3)

Šio patiekalo receptas maloniai nustebino ne tik mane, bet ir šeimos vyrus, kurie mėsą tikrai mėgsta. Tikrai pakankamai greitas ir paprastas receptas.

Kaip sunokinti avokadą per 10-15 minučių? (16)

Ruošiate meksikietišką vakarienę ar pakvietėte draugus sušiui, tačiau parduotuvėje radote tik pusžalius avokadus? Ne bėda.

Bulviniai blynai, kurie atbaidys visas ligas (29)

Šie blynai su didele doze česnako. Ši maža prieskoninė daržovė ne tik atbaidys visus virusus, bet ir siunčia sotumo signalus smegenims, taip sumažindama alkio jausmą.

Savaitgalio pietums - sultingi naminiai kibinai (33)

Labai senai gaminau šį patiekalą. Turiu netgi keletą receptų, bet darau pagal vieną. Jis man geriausias, niekada nenuvilia, visada žinau, kad kibinai gerai iškeps ir bus skanūs. Nulis rizikos.

5 skanūs ir maistingi receptai su avokadais (4)

Kokia avokadų nauda? Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Be to, šis vaisiaus - veiksminga priemonė kovoje su bloguoju cholesteroliu, skatinanti jį pasišalinti iš kraujo.

Efektingos detoksikacinės sriubos norinčioms sulieknėti (8)

Šios sriubos - tikra atgaiva skrandžiui po šventinio mišrainių maratono. Jas labai lengva paruošti, o be to jos labai skanios. Receptuose nurodyto kiekio užteks 2-3 dienoms, todėl jei atsispirsite tortams, kumpiams ir kitiems riebiems patiekalams, valgydamos šią sriubą tikrai numesite ne vieną kilogramą.

Subtilybės, kurias turi žinoti kiekvienas perkantis putojantį vyną (2)

Prancūziškas šampanas dažniausiai pirmauja putojančiųjų pasaulyje, tačiau nederėtų pamiršti ir Ispanijoje gaminamo cava, o Italijoje – vis labiau populiarėjančio prosecco.

Kaip gražiai patiekti silkę + 2 receptai (3)

Ieškote idėjų kaip originaliai ant šventinio stalo patiekti patiekalus su silke? Dalinamės skaniai ir gražiai atrodančiomis idėjomis.

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (11)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (3)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (29)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose (1)

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.