ZODIAKO ŽENKLAI: labiausiai jums netinkantys partneriai

 (10)
Ar žinote, su kokiu Zodiako ženklu jums geriau nekurti šeimos? Aišku, kiekvienas žmogus yra individualybė, tad kompromisai ir kampų apšlifavimas gali padėti net ir labiausiai nederančiai porai.
© Shutterstock nuotr.

AVINAS IR JAUTIS

Tai du absoliučiai skirtingi Zodiako ženklai, nes Jautis labai veržlus, impulsyvus, dažnai keičiantis nuotaiką, o Jaučiai  emociniu stabilumu stebinantys žmonės. Jie tiesiog negali gyventi partnerystėje, nes vienas kitą išbalansuoja ir verčia nuolat blogai jaustis. Taip pat abu Zodiako ženklai  skirtingai žvelgia į meilę, įsipareigojimus, rūpestį. Dažniausiai tiesiog skiriasi jų požiūriai į gyvenimą. 

DVYNIAI IR OŽIARAGIS

Dvyniai yra labai komunikabilūs, aktyvūs ir emocingi žmonės, jie negali nusėdėti vienoje vietoje, jiems būtina aktyvi veikla, naujos pažintys, kelionės. Visai kitokiomis savybėmis pasižymi Ožiaragiai. Tai ramybę, namų jaukumą ir discipliną vertinantys žmonės. Poroje šie du Zodiako ženklai tiesiog negali kartu būti, nes niekada nesusitartų dėl laisvalaikio praleidimo būdų. Dvyniai Ožiaragius labai vargintų ir atimtų visą jų energiją

LIŪTAS IR MERGELĖ

Tai lyg diena ir naktis. Liūtai yra labai energingi, mėgstantys dėmesį, pagyras, staigmenas, o Mergelės  kartais nelabai nuovokios, tad nepateisina antrosios pusės lūkesčių. Liūtai labai veržlūs, ambicingi, nori labai daug pasiekti karjeroje, o Mergelės sprendimus priima daug lėčiau, jiems dažnai trūksta motyvacijos. Kartu šie žmonės vienas kitą tiesiog kankintų. 

ŽUVYS IR VANDENIS

Šioje poroje susitinka pozityvas ir negatyvas, tad jų bendras gyvenimas primena amerikietiškus kalniukus (su daug pakilimų ir nuosmukių). Vandenis pasižymi žaismingumu, energija, tai pro rožinius akinius į pasaulį žvelgiantys žmonės. Štai Žuvys viską gyvenime daro priešingai: jos nuolat abejoja, neišdrįsta priimti sprendimų, baiminasi dėl savo sugebėjimų. Būdami kartu jie tiesiog visą laiką vienas kitam būtų lyg gyvas priekaištas. Taip pat Vandeniai yra labai dideli individualistai, jie net ir sukūrę šeimą nori išlikti savarankiški ir visada save mylės labiau, nei antrąją pusę.

ŠAULYS IR VĖŽYS

Vėžiai yra skrupulingai viską planuojantys žmonės, tad jiems labai sunku būtų išverti su Vėžiais, kurie nuolat tarsi skraidžioja pačių susikurtame pasaulyje. Jie tiesiog negali susikalbėti, nes Vėžiai sunkiai prie aplinkos prisitaikantys, ieškantys šeimos ramybės ir jaukumo, o Šauliams būtina nuolat bendrauti su skirtingais žmonėmis, keliauti, patirti nuotykius. 

SKORPIONAS IR SVARSTYKLĖS

Svarstyklės tiesiog nemoka gyventi ramiai. Joms reikia nuolatinio judesio, bendravimo su žmonėmis, o Skorpionas kasdienį ritmą supranta kiek kitaip. Šių žmonių santykiai galėtų būti sėkmingi tik tuo atveju, jei abi pusės nuolatos ieškoti kompromisinių sprendimų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.