Su kokiu Zodiako ženklu jums geriausia bučiuotis?

 (12)
Nedrąsiai, aistringai, šlapiai, trumpai... Bučiavimosi būdų tiek daug, o Zodiako ženklų – tik dvylika. Bet pamėginkim išsiaiškinti, kas yra bučinių virtuozas.
© Shutterstock nuotr.

Skaitykite 5braskes.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųskite programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

JAUTIS

Jaučiai dievina ilgus ir švelnius bučinius. Jie yra pasiruošę dovanoti romantiškus, džentelmeniškus bučinius netgi nepaisydami savo blogos nuotaikos. Dėl savo atlaidaus charakterio Jaučiai apipila bučiniais mylimuosius net po paties rimčiausio barnio.

Su Ožiaragiu ir Mergele Jautis bučiuojasi ypač jausmingai, karštesni bučiniai bus su Avinu, o dvasingesni, tauresni – su Dvyniais.

DVYNIAI

Jei mėgstate bučiuotis, jums būtinas partneris, gimęs po Dvynių ženklu. Jie neįsivaizduoja gyvenimo be bučinių. Didelis bučinių su Dvyniais privalumas- nuolatinė įvairovė ir meniniai bučiavimosi ieškojimai. Taip kad su Dvyniais atsipalaiduoti neverta, reikia nuolat jiems siūlyti naujus bučinių malonumus, kad jie neieškotų paguodos pašonėje.

Iš esmės Dvyniai mėgsta bučiuotis su visais Zodiako ženklais, tačiau ypač – su Svarstyklėmis ir Vandeniais. Harmoningi bus Dvynių ir Jaučio bučiniai, o itin įaudrinantys – su Avinu.

VĖŽYS

Vėžiai nėra tokie aktyvūs bučiuokliai, jiems labiau patinka, kad bučiuotų juos. Tačiau kai Vėžiai dovanoja savo bučinius, šie būna patys švelniausi. Vėžiui bučinys yra labai svarbus ir todėl šito ženklo atstovai neskiria savo bučinių bet kam, o tik tai tiems, ką myli iš tikrųjų.

Aistringi bus Vėžio ir Skorpiono bei Žuvų bučiniai, o jaunatviškai energingi – su Dvyniais ir Mergele.

LIŪTAS

Labiausiai meilės kupinas ženklas Liūtas bučiuojasi sumaniai, aistringai ir karštai. Ir jei Liūtas nori pabučiuoti savo mylimą žmogų, jokios aplinkybės nesutrukdys jam to padaryti. Vieši seksualūs bučiniai su apsikabinimais ir glamonėmis - tai, ką dievina visi Liūtai. Be to, jie moka bučiuotis ne tik aistringai, bet ir artistiškai.

Karališki bus Liūto ir Dvynių bučiniai, o aistringi bučiniai – su Svarstyklėmis.

MERGELĖ

Drovuolės Mergelės mėgsta švelnius, jautrius bučinius. Tiesa, iš šio ženklo atstovų nesulauksite bučinių lavinos todėl, kad Mergelės bučiuojasi itin retai. Jų pagrindinis arkliukas – jausmingi ir emocionalūs bučiniai.

Jaunystėje Mergelei patinka švelniai bučiuotis su Jaučiu ir Ožiaragiu, o būdama brandesnio amžiaus itin vertina karštus bučinius su Avinu ir Šauliu.

SVARSTYKLĖS

Žavingos bei seksualiai patrauklios Svarstyklės mėgsta ir moka bučiuotis. Būtent su šio ženklo partneriu galima patirti didžiausią malonumą besibučiuojant, juk Svarstyklės nuolat galvoja apie partnerio jausmus, siekia suteikti jam malonumą. Svarstyklių bučiniai švelnūs, ir jų būna daug. Daugiau nei Svarstyklės, ko gero, bučiuojasi tik Dvyniai.

Labai seksualūs ir harmoningi bus Svarstyklių ir Dvynių bei Vandenių bučiniai, tačiau joms patinka ir aistringi bučiniai su Skorpionu bei Avinu.

SKORPIONAS

Skorpionai – patyrę meilužiai, jiems patinka bučiuotis. Ypač aštrius seksualius jausmus Skorpionams sukelia slapti bučiniai. O jei Skorpionas bučiuoja jus viešai, prie liudininkų, vadinasi, jis jus tikrai myli ir labai pasitiki jumis.

Itin komfortiška Skorpionui bučiuotis su Vėžiu ir Žuvimis, harmoningi bus bučiniai su Jaučiu ir Svarstyklėmis.

ŠAULYS

Ilgi ir aistringi Šaulio bučiniai sukels partnerio susižavėjimą. Šauliams patinka keisti bučinių partnerius – juk jie dievina seksualinius nuotykius. Šaulių bučiniuose persipina romantika ir neįtikėtina seksualinė energija, o jų partneriai paprastai būna patenkinti tokiu aistrų užtaisu.

Aistringi bus Šaulio ir Liūto bei Avino bučiniai, geri ir švelnūs - su Jaučiu ir Žuvimis.

OŽIARAGIS

Išpešti iš Ožiaragio aistringus bučinius yra sudėtinga, tačiau būtent todėl jie ir yra vertingesni. Tik stipriai įsimylėjęs Ožiaragis sutiks bučiuoti aistringai, iki sąmonės netekimo, nes šitas Zodiako ženklas yra pernelyg racionalus. Jei santykiai nerimti, tai ir bučiniai bus niekuo neįsimintini, vangūs ir šalti. O štai jei Ožiaragis myli, jis intymioje aplinkoje gali jus pritrenkti savo veržlumu ir aistra.

Ramūs ir harmoningi bus Ožiaragio ir Jaučio bei Mergelės bučiniai, o mažiau santūrūs – su Vandeniu arba Skorpionu.

VANDENIS

Vandeniai eksperimentuoja visur, todėl jų bučiniai išsiskiria ypatinga įvairove. Įdėdami visą savo dūšią į bučinį, Vandeniai dovanoja ir švelnius, ir draugiškus, ir aistringus bučinius. Ir kiekvienas jų bučinys būna tikras siurprizas. Be to, Vandeniai moka sukurti neįprastą atmosferą geriems bučiniams.

Nenuobodūs bus Vandenio ir Dvynių arba Svarstyklių bučiniai, harmoningi – su Mergele ir Avinu.

ŽUVYS

Žuvų bučinys brangiai kainuoja, nes Žuvys bučiuojasi tik tada, kai jaučia didelę meilę. Žuvys dievina, kai jiems dovanoja ilgus ir švelnius bučinius. Žuvų partneriams reikia būti pasirengusiems bučiniams, juk Žuvys laukia kažko ypatingo iš šito malonaus užsiėmimo. Bučinio metu Žuvys geba visa galva pasinerti į aistros sūkurį, pamiršdamos apie viską.

Audringai ir emocingai Žuvys bučiuojasi su Vėžiu ir Skorpionu, ramiau ir harmoningiau – su Vandeniu ir Svarstyklėmis.

Sekite mūsų naujienas Facebooke!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.