Storiausia pasaulio moteris numetė 230 kilogramų ir įsispraudė į išsvajotą maudymosi kostiumėlį

 (18)
Storiausios pasaulyje moters titulą turėjusi Floridos gyventoja Catrina Raiford siekia naujų rekordų. Moteris užsibrėžė numesti svorio. Ir jai puikiai sekasi. Amerikietė jau atsikratė 230 kilogramų ir įsigijo naują bikinį ir surengė fotosesiją baseine.
Catrina Raiford
© Instagram.com nuotr.

Prieš dvylika metų Catrina svėrė 432 kilogramus. Tačiau storiausia pasaulio moteris skundėsi, kad sunkiai įsitenka savo namuose, jai buvo sunku kvėpuoti, o gydytojai perspėjo, kad jei ji nenumes svorio, jos širdis neatlaikys apkrovos.

Catrina Raiford
Catrina Raiford
© Instagram.com nuotr.

C. Raiford penkerius metus gulėjo lovoje, nes negalėjo atsistoti. Tačiau viskas staiga pasikeitė per vieną naktį, kai 2003 metais moteris pradėjo dusti. Ji paskambino į greitąją pagalbą, tačiau gydytojai negalėjo skubiai padėti pacientei, kuri netelpa pro duris.

Buvo iškviesti gelbėtojai, kuriems teko iškirsti sieną, kad Catriną medikai galėtų išgabenti į ligoninę.

Likimas šiai simpatiškai storulei nuo vaikystės nebuvo palankus. Maža mergaitė buvo išnaudojama seksualiai. Siekiant įveikti stresą, tamsiaodė amerikietė bandė paguosti save maistu. Ji valgė netgi naktį ir negrįžtamai priaugo svorio.

Enjoyed the jacuzzi!! #thighs4days 😝☺️

A photo posted by Catrina Raiford (@misstrina911) on

12 metų mergaitei mama nustojo pirkti drabužius, nes jos dydžių jau nebebuvo parduotuvėse. Visus apdarus jai teko siūtis. Catrina dienas ir naktis leisdavo ne tokiame žiauriame virtualiame pasaulyje – internete, kur jautėsi gundanti ir graži, galėjo flirtuoti su vyrais.

„Tai buvo blogiausias laikas mano gyvenime, - sako ji. - Aš tiesiog mirkdavau internete nuo ryto iki vakaro ir nepaliaujamai valgydavau. Norėjau mirti.“

Su didžiuliais keblumais lemtingą naktį išvykusi į ligoninę, moteris nusprendė radikaliai pakeisti savo gyvenimą. Po operacijos, pasikonsultavusi su dietologu, C. Raiford pradėjo laikytis dietos ir skaičiuoti kalorijas. Jos maisto racioną sudarė liesa mėsa, vaisiai, daržovės. Per pastaruosius metus storiausia pasaulio moteris atsikratė daugiau nei 200 kilogramų.

Pasak 38-erių metų Catrinos, ji dabar save ramina gražiais pirkiniais, ne maistu.

Atsikračiusi pusės savo svorio, ji nusipirko išsvajotą maudymosi kostiumėlį ir surengė fotosesiją baseine, kur pastaruoju metu praleidžia daug laiko darydama vandens aerobiką.

Tirpinti kilogramus jai padeda ir trys-keturi apsilankymai per savaitę sporto salėje.


Pain is weakness leaving your body! #lafitness #GymTime

A video posted by Catrina Raiford (@misstrina911) on


It's going to be a great day!! #lovingmylife

A photo posted by Catrina Raiford (@misstrina911) on


I was not able to wear this a year ago, now the skirt is to big!😜☺️ #hotdam #watchout #determined #superexcited

A photo posted by Catrina Raiford (@misstrina911) on


Yessssss I'm kinda feeling myself!!! #veryproudmoments #lovingmylife #superexcited

A photo posted by Catrina Raiford (@misstrina911) onParašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.