Šių 4 Zodiako ženklų gyvenimai stebuklingai susiklostys dar iki metų pabaigos

 (20)
Likusi šių metų dalis visiems bus nelengva, išskyrus kelis ženklus – jų laukia daug naujų staigmenų.
Šių 4 Zodiako ženklų gyvenimai stebuklingai susiklostys dar iki metų pabaigos
© Shutterstock nuotr.

Keturių Zodiako ženklų atstovai iki metų pabaigos gyvens kur kas įdomiau nei iki šiol. Jie išspręs finansines problemas, baigsis neaiškumai ir sunkumai asmeniniame gyvenime, na o viskas susiklostys tiesiog stebuklingu būdu. Ar įdomu, kokie tie 4 ženklai?

Vandenis

Vandeniams likusi metų dalis bus gana įtempta, tačiau jie bus absoliučiai patenkinti gyvenimu – atsiras progų veikti tai, apie ką jie anksčiau tik svajojo.

Malonios staigmenos ir netikėtumai laukia karjeros srityje. Regis, būtent pastaraisiais mėnesiais likimas ims šypsotis profesinėje srityje. Tiesa, jei norite, kad viskas klostytųsi maksimaliai sėkmingai, teks ir pastangų įdėti. Na o jei pasistengsite, apdovanojimą tikrai gausite.

Jei gimėte po Vandenio ženklu, džiaugsmingiausi jums bus rugpjūtis ir rugsėjis. Laimės bus tiek, kad tapsite sentimentalesni.

Vėžys

Tie, kurie gimė po Vėžio ženklu, šiemet galiausiai įgis pasitikėjimo savimi. Na, o artėjant 2016 m. pabaigai, tai suteiks laimės ir harmonijos santykiuose su savimi.

Likusią metų dalį Vėžiai susipažins su naujais žmonėmis. Jei neturite poros, sutiksite antrą savo pusę.

Šiais metais jums svarbu klausyti širdies ir įgyti drąsos ryžtingam žingsniui. Juk 2016 m. antrą pusę žvaigždės bus jums palankios.

Rugsėjį laukia išbandymai, susiję su sveikata. Juos ištverkite, na o paskui laukia laimingas pusmetis.

Šį rudenį tikėkitės daugybės malonių staigmenų.

Svarstyklės

Jei likusią metų dalį įsivaizduosime kaip žaidimą kortomis, būtent Svarstyklės jame gaus daugiausia tūzų. Jau per pirmą kortų dalijimą. Žinoma, reikia mokėti žaisti. Todėl patariame keipti dėmesį į smulkmenas. Atverkite protą ir akis, ir naujos galimybės pačios atsivers.

2016 m. taps balanso, stabilumo ir didelės sėkmės metais. Nepaisant visų šiemet patirtų nesėkmių, antrą metų pusę būsite laimingi ir patenkinti visais gyvenimo aspektais.

Rugpjūtis ir rugsėjis taps meilės ir jaudulio kupinais mėnesiais.

Šaulys

2016 m. Šauliams nežadėjo būti lengvi. Tai reiškia, kad per šiuos mėnesius ištvėrėte daug išbandymų, sunkumų. Dabar tereikia laikytis ir nepaliauti bandžius. Ateis diena, kai atversite tinkamas duris, ir pasaulis taps tikru rojumi. Būkite atkaklūs – tada antrą šių metų dalį gausite viską, apie ką anksčiau tik svajojote.

Profesinėje srityje laukia staigmenų ir dar daugiau darbo. Bet kai įveiksite didžiausias kliūtis, prizas bus tiesiog stulbinamas. Gyvenimas bent kuriam laikui virs stebuklingu sapnu. Atsiras galimybių investicijoms, padidinsite šeimos kapitalą.

Na o žvaigždės žada, kad geriausias kitų metų mėnuo bus lapkritis.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.