Princesės Dianos paslaptys: kas tikrasis princo Harry'o tėvas?

 (44)
Princesės Dianos gyvenimas buvo nenuobodus: ne tik nuolatinis viso pasaulio dėmesys, karališki turtais, bet ir asmeninio gyvenimo peripetijos. Jau du dešimtmečius jos buvę meilužiai pelnosi leisdami atsiminimų knygas ar pasakodami intymiausias būtas ar nebūtas detales bulvariniams laikraščiams. Prieš pat Kalėdas Londone įvyko spektaklio premjera, paremta pasakojimu žmogaus, kuris buvo įtarinėjamas, kad yra tikrasis princo Harry'o tėvas.
Princesė Diana ir princas Charlesas
© Vida Press

Spektaklio „Tiesa, Melas, Diana“ kūrėjai ir scenarijaus autoriai giriasi, kad jie rėmėsi princesės asmeninio liokajaus ir vieno iš meilužių Jameso Hewitto pasakojimais. Neva pastarajam net buvo nusiųsta 15 lapų scenarijaus ištrauką, kurią jis patvirtino. Pats Jamesas Hewittas viską neigia.

Spektaklyje žiūrovai princesės Dianos personažo nepamato – veiksmas vyksta jau po jos mirties, smalsus žurnalistas aiškinasi ne tik mirties aplinkybes, bet ir pikantiškas moters gyvenimo detales. Viena jų – kas tikrasis princo Harry'o tėvas? Leidžiama suprasti, kad tai ne teisėtas vyras princas Charlesas, bet meilužis Jamesas Hewittas. Jaunąjį princą ir karininką sieja ne tik stulbinantis panašumas ir pašaukimas tarnauti kariuomenėje, bet ir pastarojo prisipažinimas, kad su Diana romaną užmezgė likus 18 mėnesių iki princo gimimo. Spektaklyje Hewitto personažas pasako: „Su Diana pradėjome susitikinėti likus daugiau nei metams iki princo Harry gimimo. Aš nesakau, kad esu jo tėvas... Tai tik nepatogi tiesa.“

Apie karininko Jameso Hewitto ir princesės Dianos romaną tiesa išaiškėjo 1994 metais. Tada ir prasidėjo įvairios spekuliacijos, kad jis ir yra princo Harry tikrasis tėvas. Tačiau 1996 metais per interviu apie romaną patvirtinęs Hewittas griežtai paneigė galimą tėvystę. Jis tvirtino, kad su Diana susitikinėti pradėjo 1986 metais, kai jaunajam princui jau buvo du metai.

Antrojo Dianos sūnaus biografė Penny Junor taip pat abejoja ar princesės raudonplaukis meilužis galėjo būti princo tėvas. Pasak jos, iš pokalbių su artimais Dianai žmonėmis susidaro įspūdis, kad Hewittas iki 1986 metų princesės akiratyje nebuvo pasirodęs. Tą patį mano ir pačios princesės biografas Hugo Vickersas. Pasak jo, spektaklio kūrėjai tik siekė dėmesio pigiomis spekuliacijomis.

Kaip yra iš tikrųjų žinojo tik pati princesė Diana. Tačiau princas Harry ir karininkas Jamesas Hewittas iš ties yra šiek tiek panašūs.

Jamesas Hewittas ir princas Harry
Jamesas Hewittas ir princas Harry
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.