Pati GERIAUSIA ŽMONA: kas ji tokia pagal zodiaką?

 (56)
Idealios žmonos samprata kiekvienam skirtinga: vieniems vyrams tobula žmona yra kaip kompanionė, kitam - tyli ir nuolanki namų šeimininkė. Ką apie kiekvieną žmoną išduoda jos zodiako ženklas?
Pati <strong>GERIAUSIA ŽMONA</strong>: kas ji tokia pagal <strong style="color: #ff0000;">zodiaką</strong>?
© Shutterstock nuotr.

Žmona-Avinas - patikimas kompanionas visam gyvenimui. Atsižvelgiant į jų pačių ambicijas, šio zodiako ženklo moterys gali paversti pilką mažą žmogų sėkmingu verslininku, kuriuo ji galės didžiuotis. Tokios žmonos yra optimistiškos, įkvepia sutuoktinį naujiems laimėjimams.

Jei jūsų išrinktoji Jautis, vyras mainais už savo rūpestį gaus jaukų šeimos lizdą, valgiai nukrautą stalą ir nežabotą aistrą miegamajame. Jaučio ženklo moterys turi verslininkės gyslelę ir labai aukštą intelektą.

Žmonos Dvyniai yra geros ir svetingos šeimininkės. Įvertinkite jų grožį, jausmus, ir niekada nepasigailėsi. Su tokiomis moterimis santykius gali kurti kantrūs ir protingi vyrai.

Esate labai laimingas, jei jūsų žmona Vėžys. Jūs visada būsite apgaubtas meile ir rūpesčiu. Šio ženklo moterys moka sukurti namų jaukumą ir šilumą, gali būti išmintinga žmona ir aistringa meiluže. Paprastai vyrai nė akimirkai neabejoja savo ​​pasirinkimu.

Žmonos Liūtės yra lyderės. Joms reikia daugiau dėmesio ir komplimentų. Jos ypač vertina finansinį stabilumą. Tačiau jei leisite joms pasijusti karalienėmis, liūtės bus patikimos ir ištikimos sąjungininkės, visada palaikys sunkiu momentu.

Mergelės namuose moka sukurti ypatingą komfortą. Jos dėl šeimos pasirengusios paaukoti savo karjerą. Mergelės nėra linkusios leistis į nuotykius. Mergelės mėgsta savo vyrus palepinti savo kulinariniais šedevrais.

Jei jūsų žmona - Svarstyklės, turbūt žinote, kad ja visada reikia žavėtis. Žmona visada pasiruošusi suteikti savo mylimam vyrui gerų patarimų, nes idealiai moka prisibelsti net ir į pačią uždariausią širdį. Plepios Svarstyklės visada apsuptos ištikimų draugų. Jų pagrindinis privalumas - taktiškumas.

Skorpiono ženklo žmona yra aktyvi ir to paties reikalauja iš savo išrinktojo. Tai yra stipri asmenybė. Deda visas pastangas kovodama už savo meilę. Šio ženklo atstovės yra patikimos draugės visam gyvenimui, pasiruošusios kartu ištverti bet kokius sunkumus.

Turėdami tokią energingą žmoną, kaip Šaulys, tikrai negyvensite liūdnai. Monotonijos niekada nebus. Jos vertina paramą ir supratimą. Visada kovoja už vyro interesus, tačiau pačios nenori prarasti savo teisių ir laisvės. Gyvenimas dėl pinigų - ne joms. Svarbiausia - saviraiška.

Ožiaragėms labai svarbu būti pripažintoms. Todėl neretai jos asmeninį gyvenimą iškeičia į profesinę sėkmę. Tačiau supratusios, kad jokie pasiekimai darbe nesuteiks jai tokios laimės, kaip sėkminga santuoka, jos gali tapti tobulomis žmonomis. Ožiaragės yra itin seksualios moterys, todėl jų širdį pavergusiems vyrams išties pasiseka.

Žmona Vandenis vertina įvairovę ir santykių laisvę. Tai visiškai nepavydi moteris. Visada padeda savo vyrui sunkiu metu. Ji visada bus neįkainojama pagalbininkė bet kokiais gyvenimo klausimais.

Žuvims yra svarbiausia ramybė ir laimė su vyru. Šio zodiako ženklo moterys pasišvenčia dėl šeimos laimės. Jos darys viską, kad sustiprintų santykius ir išsaugotų romantiką.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.