MĖNULIO UŽTEMIMAS: astrologė perspėja keturis zodiako ženklus

 (7)
2016 m. kovo 23 dieną 13:47 val Lietuvos laiku įvyks pusšešėlinis (dalinis) Mėnulio užtemimas. Geriausiai jį matys Japonijos, Australijos, Naujosios Zelandijos gyventojai.
Mėnulio užtemimas
Mėnulio užtemimas
© Shutterstock nuotr.

Šį kartą užtemimas vyks Svarstyklių 4-ame laipsnyje. Užtemimas aktyvuos Avino – Svarstyklių zodiako ženklų ašį, kuri yra atsakinga už santykius su kitais žmonėmis: Avinas – tai kaip aš save išreiškiu, mano ego, Svarstyklės – tai kokiu būdu einu į kompromisą, kaip savo gyvenime siekiu taikos ir harmonijos.

Labai tikėtina, kad mūsų gyvenimuose bus aktyvuotos santykių ( tiek asmeninių, tiek ir verslo/veiklos) tiek ir saviraiškos temos. Užtemimas patikrins, kaip mes giname savo interesus ir išlaikome harmoningus santykius. Tai sudėtinga tema, nes Avinas vadovaujasi taktika – ‚aš noriu, man reikia ir kuo greičiau‘, O Svarstyklės – ‚mes nuspręsime ir priimsime taikų, abiems pusėms palankų sprendimą“.

Deja, Svarstyklės dažniausiai yra per silpnos pasakyti NE, todėl nusveria aviniškas egoizmas ir pasitikėjimas savimi.

Užtemimas kalba ir apie tai, jog šituo laikotarpiu situacijose gali pasireikšti mūsų valios ir kitų žmonių valios priešprieša.

Situacijos, vykstančios paskutinę kovo savaitę, turi fatališką atspalvį, kurį kontroliuoti gali būti sunku. Tiesiog stebėkite vykstančius procesus ir venkite kardinalių sprendimų.

Mėnulio užtemimas
Mėnulio užtemimas
© Reuters/Scanpix

Perspėjimai ir rekomendacijos

Atsisakykime perdėto ambicingumo, padidinta savivertė trukdys teisingai vertinti situaciją ir asmenines galimybes.

Žmonės bus linkę priimti viską asmeniškai, net tai, kas su jais neturėjo ryšio ir įsivelti į konfliktus dėl smulkmenų. Galimi ginčai ir mėginimai įrodyti savo tiesą, nesiskaitant su oponento argumentais.

Užtemimo ir artimiausios balandžio dienos aktyvizuos tendenciją iš pradžių padaryti, po to pagalvoti. Tai įtakos problemas keliuose, buitines bei gamybines traumas, konfliktus ir ginčus, teisminius procesus. Gali suaktyvėti priešai, priešiškai mūsų atžvilgiu nusiteikę žmonės.

Šituo laiku bus sunku atpažinti tikruosius motyvus tų, su kuriais mes turime reikalų. Reikėtų būti atsargiems, kad išvengtume neprotingų žingsnių dėl apgaulės ar saviapgaulės. Galimos intrigos ir apsiskaičiavimai.

<strong>MĖNULIO UŽTEMIMAS</strong>: astrologė perspėja <span style="color: #ff0000;">keturis zodiako ženklus</span>
© D. Kabišaičio nuotr.

Astrologė savo svetainėje asmeninisastrologas.lt rašo, kad naudinga laikytis kompromiso susiformavusiuose ilgalaikiuose santykiuose, ir būti atsargiems naujuose santykiuose. Neatsižvelgdami į kitų žmonių interesus rizikuosime susilaukti problemų. Reiktų prisiminti, kad dabar svarbiausia – interesų balansas. Neverta nepermaldaujamai laikytis savo. Šituo metu reikia išlaikyti užimtas anksčiau pozicijas, išanalizuoti praradimus. Geriausia užsiimti tuo, kas gerai žinoma ir patikrinta laiko, protingai užbaigti pradėtus darbus.

Labiausiai užtemimas palies tuos, kurie turi asmeninių planetų Avino ir Svarstykių ženkle. Reikšmingų įvykių sulauks turintys asmeninių planetų Šaulio, Ožiaragio zodiako ženkluose.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.