Kokią informaciją apie žmogų išduoda akys

 (1)
Nors iš pirmo žvilgsnio taip gali ir neatrodyti, tačiau akys taip pat atspindi visus žmogaus jausmus, išgyvenimus. Perpratus akis, vien iš jų galima apie žmogų suprasti tikrai nemažai.
© Shutterstock nuotr.

Akys gali parodyti mamos džiaugsmą, jai įžengus į kambarį, tačiau jos taip pat gali atspindėti ir nerimą, mums esant bėdoje. Dažniausiai tai, kas nėra pasakoma, atsispindi būtent akyse. 

Smulkių nuotaikos pakitimų iš akių nuspėti dažniausiai nėra įmanoma. Vis dėlto, vienoks ar kitoks kardinalus nuotaikos pokytis geriausiai atsispindi būtent akyse. Motinos akys pamačius savo pirmagimį bus pilnos džiaugsmo, neretai kiek išsiplėtusios, jose bus galima pamatyti ir ne vieną ašarą. Kaip štai žmogaus, kuriam atsitiko vienokia ar kitokia nelaimė, akys dažniausiai būna nuleistos, primerktos, tuščios. Visa tai pamatyti yra tikrai nelengva, tačiau tai perpratus, suprasti žmones tampa žymiai lengviau.

Akys tarnauja kaip informacijos tinklai, kuriais mes remiamės jau tūkstančius metų. Akys parodo žmogaus jausmus ypatingai tiksliai, nepaisant to, jog perskaityti informaciją iš akių gal atrodyti sunku. Paprašius žmogaus vienokio ar kitokio dalyko, kurį jam atlikti tikrai nebus lengva, jis veikiausiai prieš sutikdamas jums padėti pradės pirštu trinti akis – taip, tai pastebėti nėra lengva, tačiau toks gestas pasako tikrai daug.

Akių slėpimas, dengimas, nuleidimas – visa tai įsišakniję mumyse nuo pat vaikystės. Juk vaikas, kuriam nepatinka arba gąsdina kažkoks vaizdas ar garsas – jis pirmiausia užsidengia būtent akis. Akių užsidengimas parodo liūdesį, baimę.

Vis dėlto, akių dengimas nėra vienintelis dalykas, kuris yra lengvai suprantamas ir įprastas mums visiems. Jei mes esame didelėje bėdoje, pasimetame, arba kankinamės dėl ko nors emociškai, mūsų akių vokai yra primerkti – tai leidžia mūsų protui nurimti.

Tyrimai taip pat parodė, jog jei esame susinervinę ar pikti, mūsų mirksėjimo dažnis ypatingai pakyla. Taip pat, mirksėjimas padažnėja, kai meluojame arba ypatingai jaudinamės. Žinoma, žmogų, kuris pradeda dažnai mirksėti, iš karto vadinti melagiu tikrai negalime. Tad kaip atskirti, kada žmogus meluoja, o kada yra susijaudinęs? Meluojantis žmogus, nepaisant tam tikros vidinės panikos, stengiasi išlikti maksimaliai ramus. Tačiau, susijaudinusiam žmogui nuslėpti jaudulį yra tiesiog neįmanoma.

Taip pat, akys yra labai svarbi kūno dalis siekiant sužavėti priešingą lytį. Tyrimai įrodė, jog žvilgsnis vienas kitam į akis ganėtinai sparčiai sukelia tarpusavio susižavėjimą – tai gali tapti tikrai stipriu ginklu, siekiant suvilioti žmogų. Vis dėlto, siekdamos stabdyti tokį žvilgsnio efektyvumą, kai kurios valstybės, miestai, ar regionai riboja žiūrėjimo vienas į kito akis laiką. Kaip pavyzdžiui, Niujorke žiūrėti vienam į kitą leidžiama tik 1.68 sekundės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.