Ko nežinojome apie VERGĘ IZAURĄ - buvusi erotinių filmų aktorė, bandžiusi suvilioti M. Jaggerį

 (45)
„Vergė Izaura“ buvo pirmasis Lotynų Amerikos serialas, kurį transliavo už geležinės uždangos. Legendinę vergę suvaidinusi Lucelia Santos tapo kultine žvaigžde visame pasaulyje.
Lucelia Santos
Lucelia Santos
© Vida Press

Kaip viename interviu prisipažino pati aktorė, būtent dėl serialo „Vergė Izaura“ daug šalių gyventojų sužinojo apie Braziliją...

Tiesa, apie kukliąją ir darbščiąją vergę gerbėjai galbūt buvo susidarę klaidingą nuomonę. Nes realiame gyvenime aktorė buvo visiškai kitokia. Ji po serialo filmavimo nepabūgo nuoga nusifotografuoti erotinio žurnalo viršeliui, nusifilmuoti keliuose tik suaugusiesiems skirtuose filmuose ir suvilioti savo simpatiją - „Rolling Stones“ lyderį Micką Jaggerį.

Po svaiginančios šlovės, kuri užklupo L. Santos suvaidinus vergę Izaurą, aktorė sukūrė keletą neįsimintinų vaidmenų kituose serialuose. Tačiau didžiausią karjeros šuolį ji padarė pradėjusi režisuoti.

Brazilė sukūrė keletą dokumentinių filmų apie Kiniją ir Tolimuosius Rytus.

Lucelia sėkmingai ištekėjusi už muzikanto ir simfoninio orkestro dirigento, su kuriuo susilaukė sūnaus Pedro.

„Jei mano darbas yra mano meilužis, tai sūnus yra mano geriausias draugas. Labai džiaugiuosi, kad jis pasirinko būti aktoriumi ir sukūrė daug nuostabių vaidmenų“, - sakė ji.

Tuo metu, kai nesifilmuoja, L. Santos mėgsta keliauti arba ilsėtis savo įspūdingame dvare, prestižiniame Rio de Žaneiro kvartale. Jos namus prižiūri kelios dešimtys samdinių.

Šiais metais 59-erių sulauksianti aktorė viename interviu apgailestavo, kad ji jau seniai nebėra ta kukli ir paprasta mergaitė, kokia buvo karjeros pradžioje.

„Deja, aš jau nesu ta maža mergaitė, kuri kadaise atvyko į televizijos studijos atranką dėl engiamos vergės vaidmens, - pasakojo Santos. - Aš vis dar esu aktorė. Bet buvęs naivumas išnyko kartu su jaunyste.“

Aktorė prisimena, kaip per pirmuosius penkerius metus po serialo pasirodymo, į aktorės namus plaukdavo gerbėjų laiškai iš viso pasaulio.

„Jie rašė man įvairiomis gimtosiomis kalbomis ir buvo įsitikinę, kad aš juos suprantu, - prisimena ji. - Devintajame dešimtmetyje mūsų kūrybinė komanda apkeliavo visą Europą, beveik visą Aziją. Visur buvome sutikti su didžiuliu entuziazmu. Amerikoje serialas „Vergė Izaura“ buvo pripažintas geriausiu TV serialu.“

Lucelia Santos
Lucelia Santos
© Vida Press

Visas pasaulis dėl šio filmo kraustėsi iš proto. Pavyzdžiui, Kuboje taksi vairuotojai atsisakydavo dirbti tuo metu, kai per TV buvo rodomos naujausios serijos. Brazilijoje buvo pakeistas pietų laikas, kad visi spėtų pamatyti Izauros gyvenimą. Lenkijoje kūrybinė grupė buvo priversta sustoti kiekvienoje provincijoje, kiekviename kaime. Nes visi juos norėjo pamatyti, įteikti gėlių ir dovanų. Liudininkų teigimu, netgi pats popiežius nebuvo taip sutiktas.

Vengrijoje aktorė buvo priversta pasirašinėti autografus 10 valandų. O Portugalijoje moteris, išvydusi savo mylimo herojaus Tobiaso mirtį, šovė į televizorių. Vėliau aktorei atsiuntė sąskaitą už naują televizorių.

Aktorė neslepia, kad jai išlikti jaunatviškai ir išlaikyti liaunas kūno linijas padeda joga ir krosas. Kiekvieną dieną ji nubėga apie 10 kilometrų.

„Bet kurią savaitės dieną, bet kokiu oru, bet kurioje pasaulio vietoje. Visada sportuoju. Anksčiau dirbau su asmeniniu treneriu, bet dabar, deja, tam visiškai neturiu laiko. Tad treniruojuosi viena“, - pasakojo L. Santos.

Brazilė jau dvidešimt metų yra vegetarė. „Mano asmeninis virėjas - tiesiog dievas. Aš jį vadinu šventuoju. Jis mūsų šeimą maitina nuo 1986 metų ir žino visų skonį ir pageidavimus. Deja, kai esu išvykusi, gana sunku maitintis sveikai“, - pasakoja aktorė.

Lucelia Santos gyvenimo akimirkos

Lucelia Santos gyvenimo akimirkos

Lucelia Santos gyvenimo akimirkos

Lucelia Santos gyvenimo akimirkos

Lucelia Santos gyvenimo akimirkos

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.