Kitoks horoskopas: ką Zodiako ženklas išduoda apie tavo meilės polinkius

Astrologija yra smagus dalykas nepaisant to, ar tikime ja, ar ne – juk visiems patinka skaityti apie save.
© Shutterstock nuotr.

Kaskart skaitydami apie savo Zodiako ženklą, tarsi švenčiame savo gimtadienį, nes juk viskas parašyta apie mus! Taip pat dauguma mūsų neatsispiria meilės traukai. Pamėginome apjungti šias dvi temas ir panagrinėti, kas kiekvieno horoskopo ženklo atstovams (-ėms) būdinga meilės srityje.
Mes žinome, kad Tau be galo smalsu, ką Tavo gimimo data reiškia meilės sferoje. Ir kas žino, galbūt tau magės perskaityti ir savo išrinktojo horoskopą?

Ar judu suderinami? O gal esi pasmerkta amžiams likti viena? Ar faktas, kad gimei laikotarpiu tarp Avino ir Jaučio, parodo, kad Tavo meilės gyvenimas pasmerktas?

Štai kaip žvaigždžių išsidėstymas Tavo gimimo metu nulemia Tavo elgesį su priešinga lytim.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19)

Meilės reikaluose Ožiaragiai yra tarsi skrudintuvas – stabilūs, lojalūs ir ne itin spontaniški. Vargu ar jiems (joms) patinka eksperimentuoti lovoje. Ožiaragiai kantrūs, sugeba įveikti ilgas distancijas, tad linkę likti santykyje net ir pasibaigus jo galiojimo laikui. Jie nemėgsta būti pažeidžiami, tad jei mėginate užkariauti šio ženklo atstovą (-ę), apsišarvuokite kantrybe.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18)

Vandeniai turi lakią vaizduotę ir mėgsta nuotykius, seksualinius taip pat. Jie nepaiso normų ir mėgsta išdaigas, tad neatsisako sekso neįprastose vietose. Kadangi šio ženklo atstovės nelinkusios smerkti žmonių ir priima žmones tokius, kokie jie yra, gali nesivaržydamas parodytai jai savo žaislinių kareivėlių kolekciją ar sekso žaisliukus. Jei tai neįkvėps meilės, bent bent jau neatstums.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Žuvys yra labai jautrios ir atsidavusios, bet linkusios į savigailą, tad nepatariama jų mesti. O jei vis dėlto tenka, pasistenk jai viską pasakyti kuo ramiau ir švelniau. O po to pakeisk adresą.
Jos sugeba peržengti savo ribas, kad tik partneris būtų laimingas, tad gali nesidrovėdamas jos kasnakt prašyti oralinio.

Žuvų ženklo atstovės iš prigimties yra rūpestingos, bet pernelyg neskatink šio jos bruožo, antraip ji taps antrąja mamyte.

Avinas (kovo 20 – balandžio 19)

Avino ženklo atstovės yra nuožmiai jaudinančios, lošėjos iš prigimties – jos nesibaimindamos mylisi be prezervatyvo. Avinams nuolat reikia naujų patirčių – tai gali reikšti ne tik naujus seksualinius eksperimentus su vienu partneriu, bet ir partnerių kaitą. O kadangi šio ženklo atstovams sunku pripažinti savo kaltę, vargu ar ji atsiprašys, net jei užklupsi ją su kitu.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

Kaip ir reikėtų tikėtis, Jaučio ženklo atstovai yra atkaklūs ir užsispyrę, tad vieną dieną Tavo išrinktoji (-asis) taps puikia mama (tėvu).

Šio ženklo atstovai taip pat yra aistringi ir patikimi – Jautis vyras nesidrovėdamas nupirks savo mylimajai tamponų, o šio ženklo atstovė niekuomet nepamirš išgerti kontraceptinės tabletės.
Tačiau Jaučiai yra ir labai tingūs – mylintis retai linkę būti viršuje. Ir nepamiršk kuo dažniau griebti Jautį už ragų, nes nieko nėra geriau, kaip tiesmukas požiūris į seksą.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20)

Dvynių ženklas astrologijoje simbolizuoja dualumą, šio ženklo atstovams būdinga nuotaikų kaita, nepastovumas. Jie mėgsta įvairovę, turi daug energijos, tad yra puikūs partneriai lovoje.

Dvyniai mėgsta išsamius pokalbius ir socialinę veiklą, jie flirtuotojai iš prigimties ir vaizduoja sunkiai pasiekiamus, bet trokšta, kad jų būtų atkakliai siekiama.

Jei svajojate apie laukine aistra alsuojančius santykius, pagalvokite apie Dvynius.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22)

Vėžiai yra jausmingos ir taikios būtybės, „karšta naktis“ jų pasaulyje apima žvakes, intymumą ir apsikabinimą po visko. Tad jei norite neįpareigojančios vienos nakties nuotykio, vargu ar verta prasidėti su šio ženklo atstovu (-e).

Bet jei norite nuoširdaus, išklausyti mokančio ir supratingo pašnekovo – rinkitės Vėžį. Jie yra empatiški, jiems itin svarbu ramybė, harmonija ir meilė (ne hipių prasme).

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Liūtams reikia dėmesio, visų prožektorių šviesos. Tad jei planuojate seksą trise, pagrindinį vaidmenį skirkite šio ženklo atstovui (-ei). Jiems patinka komplimentai ir meilikavimai – tad nesivaržydami liaupsinkite juos, rašykite romantiškiausias trumpąsias žinutes. Kadangi Liūtai dievina dramą ir prabangą, romanas su šio ženklo atstovu (-e) niekada nebus nuobodus. Tik nepamirškite, kad Liūtas nors ir iš kačių giminės, vis dėlto nėra miela nekalta katytė – jie neprijaukinami.

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 22)

Mergelės ženklo atstovai pastabūs ir skrupulingi, jie visada pataikys į tikslą. Bet Mergelėms rūpi ne vien seksas.

Mergelėms būdingas analitinis protas, šio ženklo atstovai yra nesavanaudiški. Mergelės kaip šokoladinis triufelis – iš išorės kietas, bet labai saldus viduje. Tereikia atsikąsti.

Mergelės mėgsta tikslumą. Jei nesate tiksliai toks (-ia), kokio ji (jis) nori (baikit, Mergelės, nejau jūs iš tiesų tikite, kad yra tobulų žmonių?), Mergelė ir toliau sieks žvaigždžių.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Svarstyklės yra labiausiai subalansuotas, harmoningiausias Zodiako ženklas. Šio ženklo atstovas (-ė) gali užversti Tave žinučių lavina, bet tik todėl, kad bando išnagrinėti Tavo žinutę iš įvairių įmanomų perspektyvų. Svarstyklėms iš prigimties sunku nuspręsti ir apsispręsti, tad Tau visada liks abejonių dėl jų lojalumo ir įsipareigojimo. Svarstyklės yra iš tų žmonių, kurie visiems patinka, visi nori su jomis (jais) bendrauti. Šio ženklo atstovai iš prigimties moka suokti ir apžavėti, tad saugokis Svarstyklių ženklo atstovo, sakančio, kad jam patinka Tavo trumpi plaukai, nors iš tiesų jie iki pečių. Jie vertina taktą ir mandagumą – jei nemoki laikyti peilio ir šakutės, valgai kaip paršas, vargu ar padarysi jam (jai) įspūdį.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21)

Nenorime įžeisti Skorpionų, bet jie yra sudėtingi partneriai. Jie pavydūs, savininkiški, įtarūs ir linkę manipuliuoti. Būtent todėl Skorpionai tokie nepriklausomi – niekas nenori su jais būti. Ir būtent todėl jiems taip sekasi verslas (nepriklausoma, savarankiška, ryžto reikalaujanti veikla). Išvada: tinkamiausia (-s) partnerė (-is) Skorpiono ženklo atstovams (-ėms) – karjera arba darbas.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Šauliai yra mieli ir tiesmukoki žmonės, šio ženklo atstovas (-ė) savo partnerei (-iui) visada tiesiai pasakys, kad jai (jam) dvokia iš burnos. Be to, Šauliai gana aistringi ir karšti, tad jei draugauji su šio ženklo atstovu (-e), gali tikėtis daug spontaniško sekso.

Dėl savo aistringos natūros, Šauliai dažniausiai yra patyrę (-usios) meilužiai (-ės), turėję (-usios) nelabai daug, bet kokybiškų santykių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.