Kiekvieno Zodiako ženklo neseksualiausi bruožai

 (2)
Kokie jūsų bruožai kitiems atrodo visai neseksualūs ir... gali priešingos lyties atstovą atstumti?
© Shutterstock nuotr.

AVINAS

Šis Zodiako ženklas labai persistengia bandydamas sukurti rausvą romantikos tobulybę, tai jo partnerį gali išvesti iš kantrybės. Tai pat Avinai visada nori būti dėmesio centre ir dominuoti net intymiuose santykiuose. Dar viena bėda  paprastai jų visai negriaužia sąžinė dėl nesantuokinių ryšių.

JAUTIS

Jaučiai aktyviai ieško meilužių, iš kurių galėtų gauti kažkokios naudos, dažnai tai juos nuveda į labai nelaimingus santykius. Jie dievina, kai jais žavimasi, nuolat rodomas dėmesys, žarstomos pagyros... Tai kitus žmones anksčiau ar vėliau pradeda varginti.

DVYNIAI

Dvyniai yra labai šaltakraujiškas Zodiako ženklas. Tai gyvi klaustukai, iš kurių niekada negali žinoti, ko tikėtis. Nors jie yra ištikimi ir atsidavę savo partneriui, tačiau, kai pasiryžta nutraukti santykius, jie tai padaro akimirksniu ir be jokių sentimentų. 

VĖŽYS

Vėžį galima pavadinti neseksualiausių bruožų kolekcionieriumi. Jis labai daug reikalauja iš savo partnerio, verčia jį gyventi pagal tam tikrus kanonus ir taisykles. Taip pat tai puikūs apgavikai ir manipuliatoriai. Sakoma, kad ir lovoje jie dažnai būna labai šalti bei susikaustę, kas partneriams ilgainiui pabosta. 

LIŪTAS

Šio Zodiako ženklo atstovai partnerius vargina savo reikalavimais ir tobulybės siekimu. Jie antrąją pusę renkasi labai ilgai ir kruopščiai, todėl vis įsivelia į meilės romanus. Taip pat  jie labai mėgsta prabangą ir pinigus, tad net ir meilėje ieško šių savybių. 

MERGELĖ

Mergelės tiesiog nemato reikalo skirti daug pastangų meilei ir jos puoselėjimui. Tam tikra prasme  tai visiški tinginiai, kuriems romantika  svetima planeta. Kitus atstumia ir tai, kad Mergelės yra gana šaltos lovoje. Jos nori, kad visą iniciatyvą prisiimtų antroji pusė. 

SVARSTYKLĖS

Šio Zodiako ženklo atstovai yra genialūs manipuliatoriai. Taip pat  labai dideli egoistai, net meilės srityje siekiantys sau naudos. Su Svarstyklėmis ypač sudėtinga santuokiniuose ryšiuose. Tačiau lovos reikaluose Svarstyklės yra labai dėmesingos ir aistringos, jų energija bei veržlumas ramesnius žmones gali net atstumti. 

SKORPIONAS

Skorpionas  vienas iš oportunistiškiausių ženklų. Tai naudos ir karjeros visais įmanomais būdais siekiantis Zodiako ženklas, kuris ramia sąžine gali pasinerti į darbinius romanus, nesantuokinius ryšius ir išardyti šeimas. Taip pat Skorpionai santykiuose labiau vertina seksą, o ne emocinius ryšius. 

ŠAULYS

Tai agresyvūs ir dėmesio bet kokiu būdu siekiantys Zodiako ženklai. Jei jums atrodo, kad Šauliai naivūs ir lengvai paveikiami, smarkiai klystate. Tai puikūs strategai, iš santykių siekiantys maksimalios naudos. Tenka pripažinti, kad Šauliai dažnai nuklysta į nesantuokinius ryšius. 

OŽIARAGIS

Garbėtroškos Ožiaragiai šalia savęs nori matyti visuomenėje žinomą žmogų arba tokį, dėl kurio išvaizdos galėtų aplinkiniams sukelti pavydą. Kitus erzina ir jų įkyrumas bei bandymas bet kokiomis priemonės pasiekti savo tikslą. Jie tiesiog nepriima neigiamo atsakymo. 

VANDENIS

Tai nelabai išmoningi ir gana aplaidūs meilės santykiuose žmonės. Jie niekada nekovoja ir nesistengia dėl antrosios pusės, viskam leidžia tekėti savo vaga... Sakoma, kad nuoširdumas Vandenius ir pražudo. Jie ne laiku ir ne vietoje pasako tokius dalykus, kurie atstumia priešingos lyties atstovus. 

ŽUVYS

Didžiausia šio Zodiako ženklo bėda  jie labai retai jaučiasi laimingi, ir net turėdami mylimą žmogų vis dvejoja, ar tai tas vienintelis. Dažnai jie apgaudinėja ir kitus, ir patys save. Taip pat Žuvys savo mylimuosius verčia nuolat jaustis kaltais, apipila juos priekaištais dėl menko dėmesio ir romantikos stokos. Siekdamos savo tikslų, jos gali manipuliuoti bet ir seksualiniais ryšiais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.