Kate Middleton patenkino aikštingą karalienės norą

 (9)
Kembridžo hercogienė pastaruoju metu nesirodė socialiniuose renginiuose, na bet karalienei pavyko įkalbėti Kate išvykti iš „izoliacijos“ Norfolke.
© Vida Press

Išskirtinio įvykio proga karalienė pakvietė Kate ir princą Williamą rugsėjo 9 d. atvykti į Balmoralio pilį Škotijoje. Tą dieną ji taps ilgiausiai valdančia britų monarche. Anksčiau šis titulas priklausė jos proprosenelei karalienei Viktorijai.

„Kembridžo hercogas ir hercogienė atvyks pas karalienę į Balmoralio pilį rugsėjo 9 d., – taip man sakė. – Jie dalyvaus karalienės rengiamoje šeimos vakarienėje.“ Stebėtina, kad princas Charlesas nedalyvaus šventinėje vakarienėje, nors tuo metu irgi bus Škotijoje.

Šaltinių teigimu, jis yra pažadėjęs praleisti dieną Dumfries House rūmuose Airšyre, už 150 mylių nuo karalienės dvaro.
Princas Williamas parašė pratarmę knygai apie karalienę, kurią parašė buvęs užsienio reikalų sekretorius Douglasas Hurdas ir kuri bus išleistą rugsėjo 9 d.

Williamas rašė, kad per ilgus valdymo metus karalienė rodė pavyzdį ir išmintingai valdė šalį.
Jo teigimu, didžiausias karalienės pasiekimas – savo pavyzdžiu rodyti, kad žmonės gali drąsiai pasitikti ateitį neaukodami to, kas buvo geriausia praeityje.

Kate vizitas į Balmoralį bus pirma rimtesnė išvyka po nemažo laikotarpio. Rugpjūtį ji nedalyvavo Williamo draugų – nekilnojamojo turto agento Bearo Macleano ir Daisy Dickson vestuvėse Devone.
Šeimininkai apie jos nedalyvavimą buvo įspėti taip vėlai, kad svečių sėdėjimo plane vis dar buvo įrašyta jos pavardė. Na o Wiliamas ir Kate sesuo Pippa vestuvėse dalyvavo, kas sukėlė labai didelį šurmulį britų spaudoje.

Pasirodo, po savo sutuoktuvių Kate dvejus metus nedalyvavo niekieno vestuvėse, Williamas lankėsi penkeriose.

Bakingamo rūmų atstovas spaudai atsisakė komentuoti privatų vizitą į Balmoralio pilį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.