Kaip jūsų Zodiako ženklą paveiks artėjantis Saulės užtemimas

 (2)
2017 metų vasario 26 dieną, 16:53 val Lietuvos laiku įvyks žiedinis Saulės užtemimas Žuvų zodiako ženkle.
© Shutterstock

Šį reiškinį galės stebėti Pietų ir Vakarų Afrikos gyventojai, taip pat Antarktidoje ir Pietų Amerikoje. Užtemimas yra laikomas žiediniu, kuomet Mėnulio disko skersmuo yra šiek tiek mažesnis už Saulės diską, todėl Mėnulis ne visiškai uždengia Saulę ir lieka matomas šviesos žiedas.

Saulės užtemimai visada vyksta per Mėnulio Jaunatį, todėl yra siejami su naujomis galimybėmis ir augimu.

Stipriai veikiamas Žuvų zodiako ženklas iškels į paviršių temas, susijusias su dvasingumu ir idealais, kūrybiškumu ir įkvėpimu. Galimi ir negatyvūs potyriai: nusivylimas ir kančia, saviapgaulė ir iliuzijos, melas ir baimės, priklausomybės ir apatija. Bendra dienos energetika sunkiai nuspėjama dėl didelės planetų koncentracijos vandens stichijoje ir ugnies stichijoje. Todėl gali būti visko – nuo pykčio ir agresijos pliūpsnių.

Galimi elektros prietaisų gedimai buityje, didesni gaisrų pavojai. Didelis emocionalumas bus kažkokiu būdu kompensuojamas ugnies stichija, todėl tai gali baigtis alkoholiniais arba narkotiniais apsinuodijimais, iki sudėtingų kraštutinių sveikatos būklių. Dėl šių priežasčių jūs sau padėsite apeidami pavojingas vietas, vengdami būti ten, kur gausu alkoholio ar kitų svaigalų.

Prasminga susilaikyti nuo alkoholio, nes tokiu būdu jūs kursite švaresnį ir sąmoningesnį rytojų, reiškia ir savo ateitį. Naudinga užsiimti dvasinėmis praktikomis, medituoti, nes tai tiesioginiai Žuvų zodiako ženklo atributai.

Todėl jūs patys esate savo pasirinkimo priežastis. Kaip pasirinksite šįkart?

Didžiausią užtemimo poveikį jus Žuvų ir Mergelės zodiako ženklų atstovai, labiausiai gimę nuo vasario 22 iki kovo 3 dienos, bei nuo rugpjūčio 26 iki rugsėjo 5 dienos. Taip pat užtemimas palies kitus zodiako ženklus – Dvynius ir Šaulius.

Koks konkrečiai bus poveikis individualiai, reikia vertinti asmeninio horoskopo ir užtemimo momento sąveiką. Gali būti, jog nejausite jokio poveikio ir tai nėra nei blogai, nei gerai. Vis tik praktika rodo, kad užtemimų poveikiai nėra jau tokie fatališki ir lemtingi, ypač jei neaktyvuoja svarbių asmeninio horoskopo taškų. Tačiau bendrų rekomendacijų laikytis yra prasminga, nes jos yra nukreiptos jus skatinti gyventi sąmoningiau.

www.asmeninisastrologas.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.