Kaip atrodo vyras, plastinėms operacijoms išleidęs 125 tūkst. svarų, kad būtų panašus į žaislą?

 (8)
Didžiojoje Britanijoje gyvenantis Rodrigo Alves išleido 125 tūkst. svarų plastinės chirurgijos procedūroms dėl labai keisto tikslo... Jis panoro tapti lėle Kenu (taip, tai Barbės mylimasis). Jaunas vyrukas nebegali sustoti ir ryžosi dar vienai procedūrai, už kurią suplojo dar 5 tūkst. svarų,  praneša dailymail.com.
© Shutterstock nuotr.

Rodrigo tapo pirmuoju žmogumi Didžiosios Britanijos istorijoje, kuriam buvo persodintos plaukų kamieninės ląstelės.

Vos 30 metų vaikinas neseniai savo socialinio tinklo paskiroje publikavo kelias nuotraukas: prieš šią plastinę operaciją ir po jos. Rodrigo be jokio gėdos jausmo visiems atskleidė, kiek kartų jau gulėjo po plastikos chirurgo peiliu ir kiek tam išleido pinigų

Pasirodo, dabartinė jo išvaizda labai nenatūrali: jo krūtinė prikimšta silikono, kuris suformuoja raumenis, jo žandikauliai ir nosis visiškai neprimena tų, kurias jam davė motina gamta. Vyrukas nelabai mėgsta plušėti sporto salėje, tad rado paprastą bėdos sprendimo būdą  nusisiurbė riebalus. 

Domina, kiek kainavo kiekviena procedūra? Savo gerbėjus nuotraukų pliūpsniu kasdien lepinantis Rodrigo labai atviras: 3 nosies operacijos – 30 tūkst., žandikaulio patobulinimas – 3 tūkst., pilvo raumenys  22 tūkst., dailios rankos – 7 tūkst., tvirtos kojos  6 tūkst., blauzdų formavimas – 3 tūkst., botokso injekcijos į veidą – 8 tūkst., krūtinės implantai  10 tūkst., riebalų nusiurbimas  7 tūkst. svarų.

Iš kur tokie turtai pas jauną vaikiną? Rodrigo Alves yra prestižinių oro linijų skrydžių palydovas. Jis kasdien demonstruoja Keno šypseną keliaujantiems savo klientams. 

Nuotr. instagram.com (rodrigoalvesuk)

Šiuo metu vyrukas labai džiaugiasi, kad nauji plaukai pakeitė jo gyvenimą. Dabar jis dar panašesnės į mažų mergaičių mylimą žaislą. Kaip jums toks vaikino noras ir ryžtas visus savo pinigus skirti plastinėms operacijoms?

Daugiau Rodrigo Alves nuotraukų pamatysite ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.