KAIP AŠ ĮVEIKIAU ŠEIMOS KRIZĘ: mes atradome mažytę mūsų harmoningų tarpusavio santykių formulę

5BRAŠKĖS artėjančio Šv. Valentino dienos proga paskelbė konkursą, kurio prizas - išties romantiškas – išskirtinė viešnagė populiariausio pajūrio kurorto apartamentuose!
<strong>KAIP AŠ ĮVEIKIAU ŠEIMOS KRIZĘ:</strong> mes atradome mažytę mūsų harmoningų <span style="color: #ff0000;">tarpusavio santykių formulę</span>
© Shutterstock nuotr.

Viena iš konkurso dalyvių - Asta (vardas pakeistas) pasidalino savo šeimos istorija apie tai, kaip ji su savo mylimuoju Tadu išliko kartu ir dabar yra laimingi, planuojantys vestuves ir šeimos kūrimą.

„Pradėjome draugauti tada, kai už mėnesio jau buvau suplanavusi išvykti į pusės metų kelionę po Europą. Kelionės metu atstumas darė savo - buvo daug klausimų ar verta būti kartu, ar skirtis. Abu susipažindami žinojome, kad norim ilgalaikių santykių.

Iškilus sunkumams norėjosi trenkti durimis ir išeiti. Mes tik kaupdavome nuoskaudas savo viduje.

Aš buvau pavargusi nuo tobulo princo paieškų, su kuriuo galėčiau gyventi ilgai ir laimingai. Norėjau vyro ir santykių, o tuo pačiu tai reiškė vidinį pasiryžimą eiti per viską drauge. Pasąmoningai tai abu mus gąsdino ir neramino - turbūt daugeliui pažįstama situacija, kai iškilus sunkumams norisi trauktis, bėgti ir viską mesti. Nepaisant mano ilgos kelionės, gyvenant kartu pirmuosius metus turėjome konfliktų, po kurių atrodė, kad viskas sugriuvo ir vėl reikia energijos „pastatyt santykius ant kojų“. Iškilus sunkumams ir man, ir Tadui, daugybę kartų, norėjosi trenkti durimis ir išeiti. Tai nutikdavo, kai jausmų neišsakydami tik kaupdavome nuoskaudas savo viduje.

Santykiai – tai abiejų kūryba ir darbas, kuriam reikia kantrybės - tą supratome porą kartų priėję skyrybų ribą. Buvo skaudu, kai griuvo įsitikinimai, kad viskas turi būti paprasta (pasąmoningai tikėdamiesi, kad tik kitas turi pasikeisti). Bet atradom, kad santykiai tik stiprėja praėjus kiekvieną sunkumą, kai atsakomybę prisiima abu.

<strong>KAIP AŠ ĮVEIKIAU ŠEIMOS KRIZĘ:</strong> mes atradome mažytę mūsų harmoningų <span style="color: #ff0000;">tarpusavio santykių formulę</span>
© Shutterstock nuotr.

Mūsų santykiams, kokie jie yra šiuo metu, daug pasitarnavo įvairios psichologinės literatūros skaitymas, bet labiausiai - asmeninis darbas su savimi. Kuriant santykius su artimu sielai žmogumi iškyla įvairiausios žaizdos, užslopinti jausmai, kuriems yra puiki galimybė išgyti, transformuotis, jeigu pora sąmoningai vienas kitą palaiko. Mūsų santykius labiausiai gydo atviras nuoširdus išsikalbėjimas. Kartais darbuose, kasdienybėje sunku atrasti daug laiko vienas kitam, kai galime atsiverti, pasidalinti.

Kai būna sunku, rodos, nieko nesinori daryti, bet mes atradome mažytę mūsų harmoningų tarpusavio santykių formulę...

Kartais išsakyti ir išgirsti nėra lengva, ypač jei jausmuose yra daug pykčio savo partneriui. Tada puikiai padeda vienas kitam parašyti meilės laišką. Kodėl meilės? Tai laiškas, kuriame išsakai, kas tau nepatinka, skaudina, bet kartu ir tai, kas džiugina ir tai proga dar kartą išsakyti, kokie iš tiesų svarbūs man yra šie santykiai. Juk jei nemylėtum ir tau nerūpėtų, ar norėtum stengtis? Kartais mes pamirštam tai, kodėl esame su savo mylimuoju. Mūsų santykiuose geriausias vaistas - praleidimas daugiau laiko kartu. Kaip tik šį savaitgalį tik dviese praleidome Birštone, o tai dar labiau sustiprino mūsų santykius. Patarimų yra galybės, o kai būna sunku, rodos, nieko nesinori daryti ar niekas nepadeda, bet mes atradome mažytę mūsų harmoningų tarpusavio santykių formulę - išlaukti, išklausyti, išsakyti. Išlaukti - tai neskubėti daryti skubių sprendimų, o gebėjimas išklausyti ir išsakyti - tai raktas į gilesnį vienas kito supratimą.

Tai mūsų svarbūs atradimai, bet santykiai yra tarsi mokykla, kurioje visada mokomės kažko nauja. Linkiu visiems surasti savąjį harmoningų santykių receptą!“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.