Zodiako ženklas atskleidžia apie jūsų seksualinį gyvenimą

Meilė, seksas, santykiai – tai tos temos, kurios rūpi kiekvienai porai. Kokie esate intymiausioje savo aplinkoje? Ko iš jūsų gali tikėtis antroji pusė?
© Shutterstock nuotr.

Avinas (kovo 20 – balandžio 19)

Avinai mėgsta nuotykius, jie impulsyvūs. Taigi didelė tikimybė, kad užpuls tave iš nugaros. Jie jaučiasi už viską atsakingi, tad šuniukų poza jiems labai natūrali.

Avinai tvirti, valingi, mėgsta vadovauti, tad jiems patiktų dominuojančiojo pozicija, kaip knygoje „50 pilkų atspalvių“. Jei norisi ko nors neįprasto, energingo sekso, susirask į partnerius Aviną.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

Jaučiai tingūs, užsispyrę, tad jiems labiau patiks gulėti ant nugaros. Na bent energingais klubų judesiais pradžiugins. Jautis leis tau paimti vadeles, tačiau jojimo ritmą diktuos jis.

Jaučio ženklo moteris irgi mėgsta gulėti ant nugaros ir nori, kad ritmą diktuotų partneris – tada ji jaučiasi saugiai, stabiliai. 

Jaučiai – stabilūs, patikimi žmonės, tad (džiugi žinia) jie visada bus apsirūpinę prezervatyvais. Vienos nakties nuotykių nesitikėk, nes Jaučiai linkę savintis. Ir dar – jaučiai nemėgsta spaudimo, taigi būkit su jais švelnūs.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20 )

Dvyniai energingi, kūrybingi, tad jie – puikūs partneriai oraliniam seksui. Žinok, su Dvyniais nieko nebus du kartus taip pat. Jie smalsūs, spontaniški – užsigeidę jie nueis į striptizo klubą, o paskui pritaikys matytus judesius miegamajame.

Jie gali būti ir paviršutiniški, nešioti paskalas, tad nesistebėk, jei paskui visos žinos tavo pasididžiavimo ilgį. Didžiausia Dvynių baimė – nuobodulys. Taigi su jais tikėkis pašėlusio pasijodinėjimo...

Vėžys (birželio 21 – liepos 22)

Vėžiai prieraišūs, jautrūs, jie stengiasi, kad partneris gerai jaustųsi. Jie intymios, rūpestingos natūros, taigi mėgsta pozą, kai abu partneriai apsikabinę siūbuoja į abi puses ir žiūri vienas į kitą meilės kupinu žvilgsniu.

Jiems svarbu jausmai. Vėžiai nori artumo – tiek fizinio, tiek emocinio, tad nusiteik likti nakvoti arba dalintis savo lova ir miegoti apsikabinus.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Liūtams patinka būti dėmesio centre, tad bet kokia seksualinė poza, kurioje jie – žvaigždė (trise, ant stalo ir pan.), jiems patiks. Jiems patinka dramos, būti viršuje, tikėkis garsių šauksmų ir seksualinio akto tarsi iš pornografinio filmo. Tikrai visi kaimynai girdės jūsų seksą su liūtu. Šis ugnies ženklas aistringas, jam patinka meilės nuotykiai. Jie visada nori dėmesio, tad nenustebk, jei net filmavimo kamerą išsitrauks. Arba pasiūlys daryti TAI prieš veidrodį.

Mergelė (rugpjūčio 24  rugsėjo 22)

Praktiškoms Mergelėms patinka visos sekso pozos, kuriose tiesiogiai stimuliuojamas klitoris. Mergelės – perfekcionistės, kiek per daug kritiškos, tad jei nepatenkinsi jų, jos eis kitur.
Jos metodiškos, logiškos, tad į nešvankias vietelės su jomis nenueisi. Joms geriausia vieta seksui – lova.

Svarstyklės (rugsėjo 23  spalio 22)

Svarstyklės – moterys viršuje. Jos diplomatiškos, taikos, svetingos. Jų stiprybė ir silpnybė – pomėgis meluoti, pagražinti.

Jos turi tuštybės, tad nori būti viršuj ir žinoti, kad partneris mato tik jas. Visada mėgsta pagyras, komplimentus.

Skorpionas (spalio 23  lapkričio 21)

Pastabūs Skorpionai per kilometrą pajus apgaulę, tad nė nemanyk imituoti orgazmo. Skorpionai nepriklausomi, pasieks visko, ką sumanę, taigi jie moka save patenkinti, yra išradingi, dinamiški, lengvai gali manipuliuoti partneriais. Jie mėgsta kontroliuoti, mėgsta aštrius pojūčius, nori

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Šauliai – masturbatoriai. Jų stiprybė ir silpnybė – jų nepriklausomumas, jie nepasidrovės pasakyti, kad kažką sugeba geriau už tave.

Jie – filosofai, nuotykių mėgėjai, jiems svarbiausia – laisvė. Šauliai dažnai turi kelis sekso partnerius arba dažnai susideda su netinkamais žmonėmis.

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragiai labai atsidavę savo partneriui, jie darys viską, kad jį patenkintų. Jie net nutylės, kas jiems nelabai patinka, kad tik mylimasis ar mylimoji liktų patenkintas. 

Šio Zodiako ženklo atstovai dievina ilgas preliudijas, romantiką, glamones... Jiems būtina vis kažkur pabėgti su partneriu, atitolti nuo vaikų ir aplinkos. Jų seksualinį geismą užkuria permainos ir nuotykių potyriai. 

Vandenis (sausio 21 – vasario 19)

Vanduo  šio ženklo stichija ir meilės žaidimuose (nors kaip Dvyniai ir Svarstyklės, Vandenis priskiriamas Oro ženklams). Todėl lova dažnai iškeičiama į vonią ar dušo kabiną. Malonus vandens tekėjimas ir drėgnos glamonės gali atverti visiškai naują malonumų pasaulį.. Vos įėjusi į vonią, Vandenis pajaus malonumo šiurpuliukus vien tik nuo minties, ką čia galima nuveikti. 

Žuvys (vasario 20 – kovo 20)

Kai kalba pakrypsta apie seksą, Žuvims svarbu subtilumas, preciziškumas. Meilės žaidimai turi ne tik teikti malonumą, bet ir atrodyti estetiškai, todėl ji kreipia dėmesį net į lovos patalynę. Šio ženklo atstovai mėgsta lėtą, jausmingą seksą, kurio metu jos pačios reguliuoja tempą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.