Ką žada Ožkos metai kiekvienam Zodiako ženklui: sveikata ir grožis

Žinoma, kad jus labiausiai domina tai, ką žada Ožkos metai (pagal kinų horoskopą) asmeninei laimei ir karjerai. Tačiau jei nebus sveikatos, kam ta meilė ir darbas, ar ne?
© Shutterstock nuotr.

Skaitykite 5braskes.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Šiais metais verta daugiau laiko skirti poilsiui ir paisyti darbo režimo, kitaip įsisenėję negalavimai gali vėl išlįsti pačiu netinkamiausiu metu. 2015 metais Ožka bus palanki tiems, kurie nuspręs pasirūpinti savo sveikata. Šie metai  puikus laikas atsikratyti tų problemų, kurios yra susijusios su bloga savijauta.

2015 metų sveikatos ir grožio prognozė kiekvienam Zodiako ženklui.

AVINAS

2015 metų pradžia  puikus laikas tam, kad sutvarkytumėte savo režimą, mitybą ir atsikratytumėte kenksmingų įpročių. Metų pradžioje Avinai išvengs sezoninių peršalimo ir virusinių susirgimų. Tačiau rūkymas, alkoholis, riebus maistas, stipri kava ir netvarkinga mityba gali neigiamai paveikti jų sveikatą, sukelti neurozę ir psichosomatinius susirgimus.

Pavasarį Avinai bus kupini gyvybinės energijos, tačiau verta teisingai paskirstyti savo jėgas darbe, kad dėl intensyvaus režimo nesugadintumėte sveikatos. Dirbti reikia su užsidegimu ir nepamiršti poilsio.

Vasarą spinduliuosite vidiniu ir išoriniu grožiu. 

Rudenį šio ženklo atstovams seksis viskas  Marsas įpūs Avinams kovingo nusiteikimo. Galimas žymus savijautos pagerėjimas. Metų pabaigoje Avinų savijautą palaikys Urano poveikis, tai bus pats sėkmingiausias laikas atsisakyti kenksmingų įpročių ir pradėti sportuoti.


Nuotr. Shutterstock

JAUTIS

Šio ženklo atstovai bus kupini optimizmo, meninių paieškų ir profesinių ambicijų. Tačiau galimi virškinimo sutrikimai. Metų pradžia Jaučiams  sėkmingas laikas stiprinti imunitetą, sportuoti ir lankyti jogos užsiėmimus. Taip pat Jaučiams verta dažniau pasivaikščioti.

Pavasarį Jaučiai jausis puikiai, o tai leis dirbti geriausiai. Sveikatai niekas negrės, tačiau bet kokiu atveju neverta pernelyg rizikuoti. Pavasarį dėl nedėmesingumo kelyje galimos avarijos ir traumos ekstremaliose sporto rūšyse.

Vasarą Jaučių energijai nebus ribų, jėgų šiam ženklui dovanos Marsas. Gerą poveikį jūsų sveikatai turės poilsis gamtoje, vandens procedūros ir saulės vonios.

Rudenį Jaučių lauks įtampa darbe, galimi peršalimo susirgimai, todėl svarbu sustiprinti imunitetą ir ilsėtis. Rekomenduojama atsisakyti sunkių patiekalų ir riebių produktų, nes susilaikymas maitinantis leis nepriaugti nereikalingo svorio. Jums grožis ir išvaizda labai svarbu, tad negailėsite pinigų kosmetikai, vizitams pas kosmetologus bei stilistus. 

Nuotr. Shutterstock

DVYNIAI

Metų pradžioje Dvynių sveikatai niekas negresia. Tačiau yra pavojus išsekinti savo jėgas intensyviu darbu ir emocine įtampa. Todėl Dvyniams negalima pamiršti visaverčio poilsio, sveiko miego ir teisingos mitybos. Problemos ir nervinė įtampa gali paskatinti depresiją.

Pavasaris suteiks Dvyniams jėgų. Šiuo metų laiku verta aktyviai rūpintis darbu ir asmeniniais santykiais. Taip pat tai geras periodas sportuoti ir laikytis vegetariškos dietos. Šio ženklo atstovai, turintys nereikalingų kilogramų, gali sėkmingai jų atsikratyti. Tai metas, kai labai daug dėmesio skirsite savo grožiui puoselėti.

Vasarą gresia pernelyg didelės apkrovos, dėl kurių Dvyniai rizikuoja pakenkti savo sveikatai. Rekomenduojama išmokti atsipalaiduoti ir pamiršti problemas. Svarbų vaidmenį saugant sveikatą atliks sugebėjimas teisingai derinti aktyvų darbą su poilsiu.

Rudenį gali atsirasti miego sutrikimų ir baimių be priežasties. Dvyniai nesugebės laiku reaguoti į iškilusias problemas. Būtent todėl verta skirti dėmesį savijautai, įsiklausyti į save bei laiku konsultuotis su gydytoju.

Nuotr. Shutterstock

VĖŽYS

Vėžiai bus sveiki ir žvalūs. Metų pradžioje jūsų savijautą saugos Jupiteris, tačiau audringos linksmybės ir sėkmė darbe gali išnaudoti organizmo apsauginius rezervus bei paskatinti įvairius susirgimus. Nerekomenduojami aštrūs ir kepti patiekalai, verta iš mitybos išbraukti alkoholį, stiprią arbatą arba kavą. Pavasaris  idealus laikas sportui, pasivaikščiojimams ir mažai kalorijų turinčiai dietai. Pavasarį Vėžiai sugebės atsikratyti ir kenksmingų įpročių.

Vasara bus įtempta, galimi stresai ir neurozės. Vėžiams teks mokytis įveikti sunkumus ir išgyventi nesėkmes. Uranas išprovokuos dažną nuotaikų kaitą, irzlumą ir sutrikimą. Šio Zodiako ženklo atstovai turi išmokti ne tik koncentruotis darbe, bet ir visaverčiai atsipalaiduoti, ilsėtis.

Ruduo palengvėjimą atneš toms, kurios serga lėtiniais susirgimais. Tai tinkamas periodas gydytis ir konsultuotis su kvalifikuotais specialistais. Gali būti, kad kelioms dienoms ar savaitei išvyksite į sanatoriją, kurioje atgausite jėgas. 

Nuotr. Shutterstock

LIŪTAS

Metų pradžioje Liūtai bus kupini energijos, jėgų ir tikėjimo sėkme. Yra tikimybė, kad pervertinusios savo galimybes, persistengsite darbe. Susikaupęs nuovargis pasireikš sudirgimu ir negalavimais. Rekomenduojama skirti dėmesio mitybai ir aktyviai sportuoti.

Pavasarį Liūtų sveikatai niekas negresia. Pernelyg didelis uolumas darbe gali paskatinti neurozes, o tai susilpnins apsaugines organizmo jėgas. Joga, atsipalaidavimas ir aktyvūs fiziniai pratimai padės išlikti sveikoms ir išsaugoti gerą nuotaiką. Daugiau dėmesio skirkite savo grožiui, stiliaus puoselėjimui, netaupykite tam pinigų.

Vasarą Liūtų sveikatą veiks Saulė ir Marsas  tai padidins apsaugines organizmo funkcijas, suteiks jėgų ir teigiamos energetikos. Šio zodiako ženklo atstovai, sergantys lėtiniais susirgimais, jausis gerai. Tačiau saiko reikia nepamiršti ir pasistengti tiek fiziškai, tiek ir emociškai neperkrauti organizmo.

Rudenį neverta persistengti, kad neatsirastų lėtinio nuovargio, nes ateityje tai gali pakenkti sveikatai ir apsunkinti net nereikšmingų susirgimų eigą.


Nuotr. Shutterstock

MERGELĖ

Mergelės bus kupinos jėgų, tad pavojų gali kelti tik sezoniniai peršalimai. Verta laiku imtis profilaktinių priemonių, naudinga bus fitoterapija, taškinis masažas ir grūdinimasis. Taip pat žiemą bus naudinga pradėti reguliariai sportuoti. Aktyvus darbas gali paskatinti nemigą ir bendrą silpnumą.

Pavasarį Mergelėms verta pasirūpinti sveikata, taip pat sutvarkyti savo mintis ir jausmus. Reikia atkreipti dėmesį į lėtinius susirgimus ir atlikti profilaktinį gydymą. Dietos laikymasis ir sportas padės organizuoti teisingą gyvenimo būdą. 

Vasarą Mergelių savijautą sustiprins Marso poveikis, o Plutonas atneš dirglumo ir nervingumo. Tačiau Mergelės sėkmingai sugebės pačios kontroliuoti apkrovas, teisingai paskirstydamos darbą ir pastangas, skirtas šio darbo atlikimui.

Jei šio ženklo atstovai nerizikuos savo savijauta ir susilaikys nuo alkoholio bei riebaus maisto, tai rudenį dėl sveikatos problemų neturės. Verta skirti dėmesį esamiems susirgimams ir laikytis gydytojo patarimų. 


Nuotr. Shutterstock

SVARSTYKLĖS

Naujus metus Svarstyklės sutiks su Marso apsauga ir lengvai išvengs sezoninių peršalimų, gripo ir kitų virusinių infekcijų pavojaus. Netgi tos, kurios serga lėtiniais susirgimais, nesiskųs sveikata.

 Gyvybinis Svarstyklių potencialas bus aukšto lygio, tad visas jėgas verta skirti organizmo stiprinimui  rekomenduojama sportuoti ir grūdintis. Nepakenks į valgiaraštį įtraukti daugiau patiekalų iš šviežių daržovių ir vaisių, taip pat šviežiai spaustų sulčių.

Pavasarį gali atsirasti bėdų dėl savijautos, intensyvus darbas gali paskatinti lėtinį nuovargį. Pasivaikščiojimai gryname ore ir poilsis padės atkurti jėgas.

Vasarą lėtiniai susirgimai pasitrauks dėl Merkurijaus poveikio, tad Svarstyklėms bus būdingas aktyvumas ir susikaupimas. Rekomenduojama išmokti persijungti nuo vienos veiklos rūšies prie kitos. Vasaros pabaigoje galite drąsiai planuoti atostogas, nes ryškūs įspūdžiai bus labai naudingi.

Rudenį galimas gyvybinio potencialo sumažėjimas. Verta kruopščiai pasirūpinti sveikatos išsaugojimu, laikytis ne itin griežtos dietos.

Nuotr. Shutterstock

SKORPIONAS

Metų pradžioje Skorpionų sveikata bus pavydėtinai puiki, o tai leis labai daug nuveikti karjeros ir šeimos srityse. Verta saugotis fizinių traumų, ypač jei šio ženklo atstovai yra ekstremalių sporto rūšių gerbėjai. Teigiamą poveikį nervinei sistemai darys specialios literatūros apie psichologiją ir ezoteriką skaitymas. Visiems, kurie serga lėtiniais susirgimais, pavasario pabaigoje verta profilaktiškai gydytis.

Pavasarį Skorpionų sveikata bus veikiama Marso įtakos. Netgi intensyviai dirbdamos ir nuvargdamos jūs būsite sveikos. Sveikas miegas ir teisinga mityba bus geriausia susirgimų profilaktika.

Vasarą Skorpionai bus geros fizinės formos, tačiau nuotaika gali kaitaliotis ir netgi artėti link depresijos. Neptūno poveikis skatina nesaugumo ir bejėgiškumo pojūčius. Neigiamo potencialo sankaupa gali paskatinti psichosomatinius susirgimus. 

Rudenį atsiras begalė planų ateičiai, sveikatos stiprinimas turi užimti svarbią vietą jūsų kasdienėje veikloje.

Nuotr. Shutterstock

ŠAULYS

Metų pradžioje Šaulių sveikata nesuteiks pagrindo nerimauti. Sausis-vasaris  geras laikotarpis gydyti lėtinius susirgimus ir konsultuotis su specialistais. Kelionėse verta būti atsargioms, galimi apsinuodijimai ir traumos. Pavasarį gyvybinį tonusą palaikyti padės sportas, teisinga mityba ir ilgi pasivaikščiojimai gryname ore. Tiems, kurie kovoja su nereikalingais kilogramais, verta laikytis dietos  ji turi padėti.

Vasarą problemos santykiuose, skandalai ir intrigos gali tapti nervingumo, nerimo priežastimi. Jei norite atsikratyti nuolatinio nuovargio jausmo, verta išmokti atsipalaiduoti ir atsikratyti neigiamų emocijų. Tam padės sportas. Neverta dirbti ties savo galimybių riba, taip galite patrūkti.

Rudenį Plutono poveikis sveikatai gali tapti nerimo, nuovargio ir savijautos sutrikimų priežastimi. Galima nemiga, sveikata nusilps, tačiau rimtų susirgimų Šauliams nekils. Rekomenduojama dažniau ilsėtis gamtoje.

Nuotr. Shutterstock

OŽIARAGIS

Ožiaragiai bus kupini jėgų, o į jų gyvenimą atkeliaus susitaikymo periodas. Jei sergate lėtiniais susirgimais, tai metų pradžioje pajusite sveikatos pagerėjimą. Jei norite išlikti geros formos, nepamirškite ilsėtis ir reguliariai sportuoti.

Pavasarį galite nebijote peršalimų arba sezoninių virusinių susirgimų. Tačiau pernelyg didelis nervingumas, jautrumas ir dirglumas nieko gero neatneš, gali atsirasti nemiga ir irzlumas, susilpnėti imunitetas. Rekomenduojame peržvelgti savo mitybą, valgyti daugiau patiekalų iš šviežių daržovių.

Vasarą verta savo veiklą organizuoti taip, kad aktyvaus darbo periodus keistų ramūs darbai. Nesistenkite, kad jus užkluptų lėtinis nuovargis, nes tai gali paskatinti nesėkmes. 

Rudenį visas jėgas reikia skirti poilsiui. Galite pasirinkti profilaktinio gydymo kursą, kad užkirstumėte kelią galimiems susirgimų paūmėjimams.

Visus metus Ožiaragiai labai daug dirbs, todėl verta iš anksto užsirašyti į atpalaiduojančio masažo, psichoterapijos seansus, jogos užsiėmimus ir baseiną. Tai turės naudos ir jūsų grožiui, ir sielos ramybei.

Nuotr. Shutterstock

VANDENIS

Metų pradžioje Vandeniai bus sveiki ir žvalūs, tačiau palaipsniui kaupsis nuovargis. Todėl verta iš anksto pasirūpinti savo sveikatos sustiprinimu. Jums padės sportas, plaukiojimas baseine, masažo seansai, profilaktinis gydymas.

Pavasarį Vandeniai gali netikėtai pajusti silpnumą, kurio palydovais taps depresija ir apatija. Didelė įtampa darbe paskatins nemigą ir irzlumą. Jei norite išvengti blogos nuotaikos priepuolių, verta daugiau ilsėtis, miegoti mažiausiai aštuonias valandas per parą ir skirti laiko sportui.

Vasarą stiprų poveikį sveikatai darys Jupiteris. Jis sumažins susirgimų ir visų nemalonumų riziką. Tačiau verta iš anksto ruoštis rudeniui. Rekomenduojama grūdintis ir bet kaip aktyviai leisti laiką. Piktnaudžiavimas alkoholiu ir riebus maistas gali paskatinti rimtas problemas Vandenių gyvenime.
Rudenį gali atsirasti susirgimų, susijusių su ilgalaikiu rūkymu ir neteisinga mityba.

Nuotr. Shutterstock

ŽUVYS

Prasidėję metai žada Žuvims daug darbo, kuris gali paskatinti nuovargį, depresiją ir apatiją. Verta kuo mažiau nervintis ir skirti kiek įmanoma daugiau laiko fizinėms jėgoms bei emociniam balansui atkurti. Jei nesirūpinsite sveikata, gali išsivystyti psichosomatiniai susirgimai. Žuvys gali drąsiai ir dažnai lankytis masažo seansuose bei išbandyti netradicinės medicinos metodus.

Pavasarį Žuvys jausis kur kas stipresnės ir labiau pasitikinčios savimi. Tačiau neteisinga mityba, alkoholis ir rūkymas gali stipriai apkarpyti šio ženklo atstovų gyvenimišką energiją.

Vasara bus aktyvios ir intensyvios veiklos periodas, tačiau įtakos savijautai tai neturės. Jums sėkmingai pavyks daug dirbti ir beveik nepavargti. Besilaikydamos dietų ir dienos režimo, turite nuolat vadovautis sveiku protu ir nerizikuoti savo sveikata. Vasaros pabaigoje patariame išvykti trumpalaikių atostogų, išvažiuoti toliau nuo didmiesčių, kad atkurtumėte gyvybines jėgas.  

Rudenį Žuvis teigiamai veiks Jupiteris. Metų pabaigoje gali atsirasti įtampa santykiuose su aplinkiniais žmonėmis, o tai paskatins konfliktus. Rekomenduojami jogos užsiėmimai, saunos ir baseino lankymas. Apsisaugoti nuo peršalimų padės liaudies medicina, taip pat būtina atlikti gripo profilaktiką.

Nuotr. Shutterstock

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.