Ką apie žmogų atskleidžia jo kraujo grupė?

 (2)
Japonijoje labai populiaru apie žmogaus asmenybę ir temperamentą spręsti iš jo kraujo grupės ir nors mokslinė bendruomenė tam ne itin pritaria, tai nesustabdo šios šalies žurnalų publikuoti kraujo grupės horoskopų.
© Shutterstock nuotr.

Tai ką gi apie jūsų asmenybę sako kraujo grupė?

I (0)

Jūs  tikri socialiniai drugiai. Esate kūrybingos, savimi pasitikinčios ir dažnai atsiduriate kompanijos dėmesio centre. Įprastai žmonėms paliekate labai gerą įspūdį, prie to prisideda ir puiki jūsų išvaizda, kurią iš dalies lemia būtent kraujo grupė. Jūs labai organizuotos ir tikslingos, o jūsų užsispyrimas itin padeda vykdant užsibrėžtas užduotis. Jūs puikios lyderės. Meilės atžvilgiu jums labiausiai tinka jūsų arba IV (AB) kraujo grupės žmonės. Tinkamiausi darbai: bankininkė, politikė, lošėja, profesionali sportininkė.

II (A)

Nors iš išorės atrodo ramūs ir santūrūs, šie žmonės viduje pilni rūpesčio ir nerimo. Jūs esate perfekcionistės, dažnai šiek nedrąsios ir itin jautrios. II kraujo grupės žmonėms būdingas intravertiškumas, bet kartu stabilumas ir supratingumas. Jūs puikios klausytojos ir jausmingos partnerės. Kadangi jautriai reaguojate į aplinką, turite puikų stiliaus jausmą  visuomet rengiatės pagal paskutines tendencijas, bet neatodote pigiai ar iššaukiančiai. Tačiau dažnai pagražinate ir tikrovę, tad tai gali apsunkinti jūsų intymų gyvenimą. Į poras jums labiausiai tinka jūsų ir IV (AB) kraujo grupės žmonės. Rekomenduojami darbai: bibliotekininkė, buhalterė, ekonomistė, rašytoja, kompiuterių programuotoja, gandų skilties žurnalistė.

III (B)

Jūs labai orientuotos į tikslą ir dažniausiai jį viršijate su kaupu. Esate šarmingos vakarėlių liūtės, puikiai sugebančios skaityti žmones bei teikti jiems moralinę pagalbą. Nors ir esate itin kritiškos kitų žmonių išvaizdai (tik ne savo), nepasižymite per dideliu išrankumu ir galite užmerkti akis smulkmenoms. III grupė  tai impulsyvios individualistės, pačios kuriančios ir valdančios savo likimą. Jūs stiprios ir optimistiškos, todėl geriausiai sutarsite su savo pačių arba IV (AB) kraujo grupės žmonėmis. Tinkamiausi darbai: virėja, kirpėja, karininkė, psichologė, dėstytoja.

IV (AB)

Nenuostabu, kad AB grupės atstovės gali būti gan dvilypės, nes savyje apjungia dvi kraujo grupes. Jūs galite būti tiek kukli arba bendraujanti, tiek savimi pasitikinti arba nuolat abejojanti moteris. Tačiau aišku viena  jūs išsiskiriate iš minios, nemėgstate susitapatinti ar klijuoti etikečių kitiems. Jūsų asmenybė daug kam patraukli, nes turite puikius bendravimo įgūdžius, esate logiška ir užsispyrusi, mėgstate padėti kitiems, akylai saugote draugų paslaptis ir pildote pažadus. Iš pirmo žvilgsnio daug ką galite atbaidyti rimta kalbėjimo maniera, tačiau ilgainiui jūsų inteligencija, kantrybė ir gebėjimas susitelkti tampa susižavėjimo objektais, gal todėl jums į partnerius tiks bet kurios kraujo grupės atstovas. Rekomenduojami darbai: barmenė, advokatė, mokytoja, pardavimų vadovė, socialinė darbuotoja.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.