K. Orbakaitė atskleidė, kodėl savo vaikams nedavė lietuviškos pavardės FOTO VIDEO

 (57)
Garsioji estrados princesė Kristina Orbakaitė augina tris vaikus. Tiesa, nežinantiems sunku būtų ir įtarti, kad jie yra garsiosios muzikų šeimos atžalos – du sūnūs ir dukrelė nešioja skirtingas pavardes ir netgi išpažįsta skirtingas religijas.
Kristina Orbakaitė su sūnumis
Kristina Orbakaitė su sūnumis
© Stopkadras

Rusų estrados žvaigždės Vladimiro Presniakovo ir K. Orbakaitės sūnus Nikita Presniakovas Amerikoje studijavo režisūrą, nuo mažens domėjosi kinematografija.

Būtent garsioji močiutė Alla Pugačiova pastebėjo anūko artistinį talentą ir paragino tėvus nupirkti 8-metų berniukui kamerą.

Tačiau užaugęs vaikinas taip pat pasuko muziko keliu. Studijuodamas Amerikoje vaikinas sukūrė atlernatyvios muzikos grupę.Tiesa, vaikinui tenka sukti galvą, kaip jo šešių asmenų grupei išgyventi.

„Žinau, kad mes turėjome rinktis arba muziką, arba pinigus. Aš pasirinkau muziką“, - prisipažįsta jis.

Nikita Presniakovas
Nikita Presniakovas
© DELFI

Tačiau sprendžiant iš naujausių grupės dainų, Alos Pugačiovos anūkui visai nesunkiai sekasi pasauliui demonstruoti savo paveldėtą muzikinį talentą.

Niujorke režisūrą studijavęs vaikinas yra sukūręs porą vaidmenų ir rusų kine. Vienas jų - filme „Eglutės“.

Jaunesnysis K. Orbakaitės sūnus Denisas Baisarovas dar mokosi tarptautinėje mokykloje. Dauguma pamokų vyksta anglų kalba. Ateityje vaikinas nori tęsti studijas universitete ir siekti mokslo aukštumų.

Tris vaikus auginanti K. Orbakaitė be galo didžiuojasi savo vaikais ir jų pasirinktu gyvenimo keliu.

„Kiekvienas iš mūsų turi savo kelią. Savo pavardę ir netgi religiją – mūsų visų skirtingos ne tik pavardės, bet ir religija. Nikita yra provoslavas, Denis Baisarovas – musulmonas, o jauniausia dukrelė Klaudija Zemcova yra katalikė, kaip ir aš“, – laidos „Visi namuose“ vedėjui vardino atlikėja.

„Savo vaikams negalėjau suteikti savo pavardės, nes tai lietuviška mergautinė pavardė. Mano tėvelio pavardė yra Orbakas. Jei būčiau ištekėjusi už lietuvio, tai mano pavardė būtų, pavyzdžiui, kaip mamos, Alla Orbakienė, - laidoje „Visi namuose“ pasakojo K. Orbakaitė. – Todėl savo vaikams net ir prie geriausių norų negalėjau duoti savo mergautinės pavardės. Tačiau gal būt taip ir geriau. Visi jie turi skirtingą gyvenimo kelią, per kurį keliaus su savo pavarde.“

K. Orbakaitė atskleidė, kodėl savo vaikams nedavė lietuviškos pavardės FOTO VIDEO
© DELFI

Tiesa, atlikėja neslepia, kad skirtingos mamos ir vaikų pavardės kėlė nemažai rūpesčių. Ypatingai vykstant į užsienį tekdavo įrodinėti, kad K. Orbakaitei yra skirtingas pavardes turinčių vaikų motina.

„Amerikoje mūsų netgi viešbutyje nenorėdavo viename kambaryje apgyvendinti“, - juokiasi prisiminusi.

Laidoje pasakodama apie savo lietuvišką kilmę, ji labai šiltai atsiliepė apie savo senelius: Zenoną ir Oną. Apie vaikystėje praleistas vasaras rojų primenančioje vietoje – Šventojoje.

K. Orbakaitė apsikabinusi savo jaunesnįjį sūnų Denisą Baisarovą:

K. Orbakaitė su vyru ir dukrele Klaudija:

Atlikėja su visais savo vaikais:

Моя радость!!! #дети @npresnyakov @_denny_denny_

A photo posted by Kristina Orbakaite ⚜ (@orbakaite_k) on Mar 30, 2014 at 10:41am PDT

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.