Ji pretenduoja tapti pirma moterimi, apkeliavusia visas 196 pasaulio šalis

 (28)
Būtų sunku rasti žmogų, kuris niekada netroško visko mesti ir leistis į kelionę aplink pasaulį. Tačiau mūsų planeta tokia didelė, kad netrukus apima abejonė, ar apskritai įmanoma aplankyti kiekvieną jos šalį.
© Instagram nuotr.

Viena jauna moteris, Cassie DePecol iš Konektikuto, įrodė, kad tai įmanoma. Dalinamės jos įkvepiančia istorija.

Cassie kelionė prasidėjo 2015 metų liepą, kai jai tebuvo 25 metai. Dabar jai 27-eri ir vos per penkiolika mėnesių jai pavyko aplankyti 180 šalių. Per tą laiką lėktuvu ji skrido jau 254 kartus. Ir tai dar ne viskas. Cassie svajoja tapti pirma moterimi istorijoje, aplankiusia visas 196 pasaulio šalis. Ji siekia užbaigti savo precedento neturinčią misiją per 45 dienas.

PC: @supermattwilliams Sponsors: @landrover @landroverusa #landrover #landroverdiscovery #EagleCreek Location: #Malibu, CA

A photo posted by ᶜᴬˢˢᴵᴱ ᴰᴱ ᴾᴱᶜᴼᴸ| ᴼᶠᶠᴵᶜᴵᴬᴸ ᴾᴬᴳᴱ (@expedition_196) on Sep 16, 2016 at 11:42am PDT

Cassie teigia, kad ji visada norėjo pamatyti pasaulį dar nuo tų dienų, kai ėjo į mokyklą. Mergina troško naujų nuotykių ir patirčių. „Pakvaišusi svajonė“ virto galimybe aplankyti kiekvieną žemėlapyje pažymėtą šalį ir sužinoti kiek įmanoma daugiau apie jos tradicijas, istoriją, kultūrą, religiją ir ten gyvenančius žmones.

Žinoma, tai reikalavo daug lėšų. Visa Cassie kelionė aplink pasaulį kainavo jai 198 tūkstančius dolerių ir didžiąją dalį šios sumos sudarė rėmėjų pinigai. Padedama jų ši iniciatyvi jauna moteris sukūrė dokumentinį filmą apie savo unikalią kelionę. Be to, jai lėšų skyrusių prabangių viešbučių nuotraukas galite išvysti Cassie „Instagram“ puslapyje. Mainais už jų verslo reklamą ji gauna apgyvendinimo paslaugas.

Pasak pačios Cassie, nebuvo lengva pritraukti investuotojus ir ieškoti finansavimo jau keliaujant. Vis dėlto, jai pavyko tapti pasaulio ambasadore, o dabar jai teks susitikti su turizmo fakultetų studentais ir dėstytojais visame pasaulyje. Kita programa, prie kurios ji prisidėjo – vandens mėginių rinkimas. Tai padės mokslininkams ištirti mikroplastikų buvimą vandenyje.

New vlog coming up soon of my experience at #SonevaFushi in the Maldives! 🐬♻️

A photo posted by ᶜᴬˢˢᴵᴱ ᴰᴱ ᴾᴱᶜᴼᴸ| ᴼᶠᶠᴵᶜᴵᴬᴸ ᴾᴬᴳᴱ (@expedition_196) on Jul 23, 2016 at 7:25am PDT

Cassie svarbu išeiti iš savo komforto zonos ir pasinerti į neatrastas ir patrauklias pasaulio šalis. Ji taip pat nori įrodyti, kad moteris gali pati savarankiškai apkeliauti aplink pasaulį. Ne mažiau svarbus jos troškimas pasiekti naują rekordą ir įrodyti visiems, kad net ir patys ambicingiausi tikslai yra įmanomi.

Kiekvienoje šalyje Cassie vidutiniškai praleido septynias dienas. Kaip tik šiuo metu ji turėtų būti Kuboje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.