Įspūdinga JAUNIKIO vestuvių kalba (8,6 mln. peržiūrų!)

 (6)
Dar ilgai galvojau, ar dalintis šiuo filmuku su jumis. Juk ne visos suprantate angliškai. Tačiau kažin ar čia reikia žodžių...
© youtube.com

Žodžių nereikia, nes vis tiek pažadu, jog šios 15 minučių tikrai neprailgs. Ir jei neišspaus jums ašaros (kuo labai abejoju), tai nusišypsoti tikrai privers. Klausydamasi Tomo, verkė ne tik nuotaka, bet ir jo tėvai bei uošviai...

Kuo ypatingas šis video? Tomas Fletcheris, 27 metų dainininkas ir dainų kūrėjas iš Didžiosios Britanijos, su savo ilgamete drauge Giovanna Falcone susituokė 2012 metų gegužės 12 dieną. Pasipiršo savo mylimajai 2011 metų balandį mokykloje, kur jie pirmą kartą, būdami 13-mečiai, susipažino. Apie jų vedybas išskirtinėmis teisėmis rašė net OK! žurnalas.

Tomas su Giovanna gyvena Londone drauge su savo trimis katėmis: Marvinu, Leia ir Aurora. T.Fletcheris - britų grupės McFly dainininkas. Nors vestuvės buvo prieš pusmetį, tačiau savo vestuvinę kalbą (tiksliau - dainą) Tomas įdėjo tik šių metų sausį. Visa kalba/daina parašyta, remiantis Tomo grupės McFly dainų melodijomis.

Per dvi savaites šį filmuką peržiūrėjo 8,6 milijono vartotojų! Dėkojame Ievai J., kuri pasidalino su mumis šia nuoroda, nes norėjo palinkėti geros nuotaikos visoms 5Braškių skaitytojoms. Ačiū!

P.S. O būsimieji jaunikiai greičiausiai norėtų Tomui gerai išvėlėti kailį, nes panos dabar varvina seilę ir tikisi ne menkesnės vestuvių dovanos iš savo sužadėtinių. Užkėlė kartelę bičas, ką ir sakyti. O tereikėjo tik LAIKO ir FANTAZIJOS.

Gerai, gerai, Tomas muzikantas. Gal ir Deivydas Zvonkus kažką panašaus sugalvos savo mylimajai?..

O čia dar galutiniam jausmų išskydimui - Tomo ir Giovannos vestuvių akimirkos:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.