Išpažintis: „netyčia“ pasimylėjau su žmonos dvyne seserimi

 (7)
Ko gero, tai buvo kebliausia akimirka šio vyruko gyvenime.
© Shutterstock nuotr.

Viename internetiniame puslapyje vyras papasakojo, kad „netyčia“ pasimylėjo su žmonos dvyne seserimi. Susigėdęs vyras, prisistatęs „Not Thesis“, papasakojo internetiniame puslapyje „Reddit“ neįtikėtiną istorija.

Istorijoje, kuri labai panaši į filmą, vyras pakeitė žmonos vardą į Rachel, o jos sesers – į Jody.
Pirmiausia jis teigia, kad su žmonos seserimi jie buvo tik draugai. „Nors jos ir dvynės, manęs ji visiškai nedomina. Jody yra „vakarėlių mergina“, savanaudė ir „tuštutė“ (ji pasididino krūtinę!). Mano žmona yra miela, natūrali, gera ir pasiaukojanti“.

Trijulė nusprendė nuvažiuoti į Las Vegas, kuriame visi per daug išgėrė. Apie 2 valandą nakties vedusi porelė patraukė į savo kambarį ir paliko Jody prie baro besišnekučiuojančią su kažkokiu vaikinuku. Vyras sako, jog iš karto užmigo, o nubudo „girtas ir lytiškai susijaudinęs“, nes pajuto, jog žmona prie jo glaustosi.

Jis teigia: „Pamaniau, kad puikus metas pasimylėti. Gėda pasakyti, tačiau tai tetruko 2 minutes (nesvarbu, vis tiek tai buvo seksas)“. Tačiau malonumas virto nelaime, kai vyras palietė savo „žmonos“ krūtis ir suprato, jog čia ne ta moteris.

Jis teigia: „Mes glamonėjomės ir aš ėmiau liesti jos krūtis. Pastebėjau, kad jos gana kietos ir beveik kaip balionai. Net ir būdamas girtas, aš iš karto sustingau. Supratau, kad ką tik pasimylėjau su žmonos seserimi“. 

Tada nuogą porelę aptiko tikroji žmona ir pradėjo ant jų rėkti. Dvynė sesuo Jody nubudo ir iššoko iš lovos. „Kas per velniava čia vyksta?“ „Uh, umm, aš ne... uh umm“, – aš negalėjau nieko išstenėti. „Mano žmona pradėjo verkti ir išbėgo iš kambario“.

Dabar pora yra išsiskyrusi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.