INTERNETINĖ PAŽINTIS (III). Kačių mylėtojas ir mano sielos skersinis pjūvis

 (104)
Kuo ilgiau sėdėjau internete, tuo labiau jutau, kad įžengusi pro virtualius vartus, patekau į kitą pasaulį. Pradėjau nebegyventi realaus gyvenimo, o panirau į kompiuterinį...
© Shutterstock nuotr.

Nesakau, kad meldžiausi priešais kompiuterį ir laukiau kiekvieno įkrentančio laiško. Paskaitinėdavau pati anketas, parašydavau mane sudominusiems vyrams. Tačiau suvokiau, kad mano visos mintys krypsta į ten – į lūkesčius, į viltis, į troškimą sutikti gyvenimo vyrą.

Todėl, prieš rašydama tolesnes pažinčių istorijas, turėčiau kai ką paaiškinti. Atlikau savianalizę, kuri reikalinga buvo man pačiai – kad suvokčiau save ir galėčiau eiti toliau.

Labai uoliai perskaičiau jūsų komentarus po antrosios mano istorijų dalies (garažo verslininkas) ir suvokiau, kodėl žmonės pasidalijo į kelias stovyklas: kai kurios moterys ragino nesumažinti reikalavimų, ieškoti verto savęs vyro, nebūti paklode, pasitiesiančia jau pirmajame pasimatyme (na, kai kurios sakė, jog visai gal ir neblogai – maždaug, nėra ko prarasti, paskui senatvėje graušiuosi dėl praleistų progų), o kai kurie vyrai įžvelgė mano elgesyje liguistumo ir neadekvatumo (nepatinka vyras, o kažkodėl leidžiuosi pavežama iki klubo - istoriją su garažo verslininku skaitykite ČIA).

Žinokite, jūs visi esate teisūs. Aš pati iš tiesų jaučiausi it būčiau pasidalijusi į dvi dalis: buvau ir reikli, ir tikra ligonė. Tai suvokiau tik vėliau, praėjus kažkuriam laikui. Vyrai, kuriuos sutikau, geriausiai padėjo pažinti save, daug ką suprasti ir imti vaduotis iš puikybės, tačiau kartu neprarandant ir savigarbos. Tai buvo sunkiausia.

Rašote, jog kaip keturiasdešimtmetė turėjau nesilaužyti ir tiesiog mėgautis seksu per pirmąjį pasimatymą. Reikėtų pasakyti, jog seksą moteris ir vyras jaučia bei išgyvena skirtingai. Vyrui, kad moterį pajaustų, seksas beveik neišvengiamas. Jūs teisūs – pasimylėjęs jis dėlios žingsnius toliau (čia ir yra tas „pasitikrinimas“; ne visi vyrai taip elgiasi, tačiau seksualinis suderinamumas jiems svarbus). Seksas vyrui dažnai yra atspirties taškas, todėl jam svarbu tą seksą apturėti. Gali būti paprasčiau suprasti: vedę vyrai dažnai ir mezga romanus, nes išeiti į niekur, likti vienam yra sunkiai suvokiama mintis. Būtina apsidrausti: jei ras geresnę negu žmona (arba žmona išryškins romaną), bus lengviau apsispręsti dėl skyrybų.

Moteriai seksas irgi svarbus, tik jam ji turi pribręsti. Palyginčiau tai su orgazmu: moteris yra sudėtingesnis kūrinys, jai sujaudinti, įkaitinti, kad patirtų stiprų malonumą, reikia daugiau nei jaučiamos simpatijos vyrui ir ilgo nesimylėjimo laikotarpio, o vyras gali susijaudinti vien nuo įsivaizdavimo apie seksą, vien nuo užuominos ar menkos galimybės, kad tas seksas bus.

Užtat pasimatymuose ir keblu tuos polius suderinti: moteriai reikia priaugti iki kūnų susiliejimo, vyras gali tuoj pat peršokti visas stadijas ir pulti į lovą.

Taigi reikalas tas, jog turėjau metų, tačiau neturėjau to supratimo apie vyrų ir moterų skirtumus. Maniau, kad jeigu jau draugiškai užeiname pasikalbėti į namus, tai ir bus draugiškai, bičiuliškai, be jokių užpakalinių minčių. Vyrą laikiau pirmiausia draugu, pašnekovu. Tikėjausi, kad jeigu atvirai kalbu, tai taip mane ir supranta – tiesiai, atvirai. Tačiau vyras tą atvirumą išsiaiškina kitaip. Jam ta draugystė ir nuoširdumas yra tarsi signalas: bendrauji, vadinasi, aš tau patinku, eini į mano namus, vadinasi, viskam pasiruošusi esi; beveik 99-iais procentais vyras įsitikinęs, kad moteris nepasakys „ne“. Ir čia jei šoksi kaip įgelta nuo vyro prisilietimo (mano atvejis su Didžiuoju kalnu), natūralus elgesys atrodys kaip nekaltos mergaitės spektaklis. Maždaug, suaugusi, o laužosi, išsidirbinėja. Reikia ir vyrą suprasti – jam viskas sukilę, pasiruošęs tą moterį imti, o ji sako „ne, per anksti, aš dar nepasiruošusi“.

Štai čia ir yra pasirinkimas: dažnai moterys tik nori įtikti, pataikauti vyrui, nenori pasirodyti frigidiškos ir atsiduoda per anksti. Vyrui sudėtinga suvokti moters jausmų skalę, kad ji mažiausiai turi būti prijaukinta, apsipratusi. Vyras turi ją traukti, dominti kaip asmenybė, užsimegzti pasitikėjimas, kad ne tik permiegos ir mes. Ji tikisi istorijos. Tęsinio. Todėl jei permiegojo, o šis metė, jausis sumautai – kad ja tik pasinaudojo, ir viskas. Nes ji tai nesinaudojo, ji tikėjo, kad čia yra viskas tikra! O vyras iki to tikrumo auga jau paskui – po sekso. Vyrai sekso per daug nesureikšmina, o moterys sureikšmina, nes joms taip jau kitas santykių etapas.

Todėl mano susitikimai su vyrais buvo gana komplikuoti – jie dažniausiai norėjo pradėti nuo sekso, man reikėjo prie jo priaugti. Netgi ėmiau galvoti, jog pažinčių svetainės – vos ne kaip vienkartinių pasimatymų irštva, kaip koks e-viešnamis: moterų ir vyrų katalogai, pasirenki, susitari susitikti, patenkini poreikius, ir viskas. Nepatiko – gerai, juk patenkinai geismą, patiko – irgi gerai. Kokios problemos? Jokių – jei mąstysiu ir elgsiuosi paprasčiau, jei nekursiu iškart rožinių istorijų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.