Į ATEITĮ. Trumpa 2014-ųjų metų prognozė

Kaip jau žinote, kitais metais atjos Arklys ir spardys mums užpakalį visus metus – kad neužmigtume ant pasiektos sėkmės arba kaip tik – netingėtume padirbėti vardan gerovės.
© Shutterstock nuotr.

Taigi kokių metų tikėtis, kai Juodąją Gyvatę kanopomis nusvies Žydrasis (remiantis kitais šaltiniais – žaliasis) medinis Arklys? Esmė ta, jog pagal Rytų kalendorių Gyvatė ir prieš tai buvęs Drakonas – artimi „giminaičiai“, būtent dėl to 2013-ieji buvo 2012-ųjų įvykių tąsa. O štai su Arkliu viskas kitaip: nei į Drakoną, nei į Gyvatę jis nepanašus. Pagal rytietiškas tradicijas Arklys yra kilnumo, šlovės, gero skonio ir ryžtingumo simbolis.

Galimybės. 2014-ieji daugeliui leis pasiekti pačių aukščiausių tikslų, realizuoti grandiozinius planus, įgyvendinti seniausias svajones. Tačiau tam, kad pasinaudotumėte savo galimybėmis, kurių atsiveria šiemet kaip niekada daug, teks pakovoti. Todėl šie metai bus sėkmingi būtent energingiems, veikliems žmonėms, sugebantiems nemesti pradėto darbo, net jeigu pasitaiko kliūčių.

Darbas. Kas 12 metų prasisukantys Arklio metai – tai savotiškas „žadintuvas“ tiems, kurie plaukia pasroviui, daro tai, ką reikia daryti, ir nesusimąsto apie savo poelgių tikslingumą, veiklos prasmingumą. „Atsibusk, apsidairyk aplink, - kviečia Arklys. - Tu gali daug ką pakeisti!“. Tiems, kurie neįsiklausys į šį raginimą, Arklys pateiks rimtų išbandymų.

Pinigai. Žvelgiant iš finansinio taško, Arklio metai nebus itin sėkmingi: tokiais momentais labai sunku teisingai paskirstyti pinigus, su jais elgtis, jie tiesiog byra pro pirštus. Iš esmės tai dėl Arklio įtakos emocijų sferai: jis atneša neramumų, kuris ir stumia į nepagalvotus, spontaniškus poelgius. Todėl daugelis jūsų bus blaškomi kraštutinumų, visišką nusivylimą keis beribis optimizmas – negi galima kažką protingo nuveikti, esant tokios būsenos?

Perspektyvos. Arklys yra palankus keliautojams, taip pat tiems, kurie gyvena atokiau nuo savo gimtinės. Būtent Arklio metais posakis „namuose ir sienos padeda“ praranda savo aktualumą – sienos trukdo, varžo, o štai atsiveriančios erdvės, laisvės platybės dovanoja įkvėpimą ir padeda džiaugtis gyvenimu.

Meilė. Daugeliui jūsų kiti metai taps aistringų romanų metais – tai Arklio įtaka; tiesa, šiuo atveju aktyvus elementas įneša savo korekcijų: santykiuose, prasidėjusiuose medinio Arklio metais, vyraus ne tik stiprūs jausmai, bet ir sveikas išskaičiavimas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.