HOROSKOPAS sausio mėnesiui Palankios ir pavojingos dienos

Meilės ir grožio planeta Venera veiks visą mėnesį. Didelė galimybė, jos pas jus grįš ankstesni mylimieji, o seni pomėgiai suliepsnos nauja aistra.
© Shutterstock nuotr.

Skaitykite 5braskes.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųskite programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Taigi – Horoskopas mėnesiui 12 Zodiako ženklų:

AVINAS

Veneros veikiama, pajusite norą pakeisti savo įvaizdį. Jeigu iki tol buvote ekstravagantiška, tai dabar jums norėsis paprastumo ir lakoniškumo. Pavartykite senus mados žurnalus – juose rasite savo naują idealą.

Pirmoje sausio pusėje jūsų vardas skambės visų aplinkinių lūpose, nes susipažinsite su daugeliu įdomių žmonių.

Po sausio 12 dienos ankstesnės pažintys gali netikėtai nutrūkti, o naujos padės pagrindus ilgalaikiams profesiniams santykiams. Sausio pabaigoje pasirūpinkite užbaigti visus pradėtus darbus.

Palankios dienos: 3, 7, 17, 27
Nepalankios dienos: 2, 14 22, 29

JAUTIS

Visų įvykių svarbiausias fonas bus romantika. Todėl sausio mėnesį turite galimybių tiek išgyventi daug džiugių akimirkų, tiek dejuoti nuo emocinių žaizdų.

Šeimyniškiems Jaučiams bus sunku nusėdėti prie šeimos židinio. Galite santykiams suteikti naujų spalvų, pavyzdžiui, išvykti į egzotišką kelionę, susipažinti su svečių šalių tradicijomis bei papročiais.

Nuo sausio 20 dienos galėsite kuo geriausiomis priemonėmis išreikšti savo kūrybinius sugebėjimus, pradėti naują socialinį projektą arba įsitraukti į labdaringų organizacijų veiklą.

Palankios dienos: 1, 10, 19, 28
Nepalankios dienos: 4, 18, 25, 31

DVYNIAI

Visą sausio mėnesį Dvyniai galės džiaugtis ir naudoti savo gerų darbų, nuveiktų anksčiau, vaisiais. Kaip sakoma, atėjo metas pelnytai džiaugtis sėkme, geru derliumi. Jeigu jums iškiltų kokių nors problemų, drąsiai galite pasikliauti draugų bei artimųjų palaikymu.

Materialinė padėtis taip pat nekelia jokio pavojaus. Pirma, padidės jūsų sutuoktinio (partnerio) alga. Antra, tikėtina, jog gausite palikimą arba draudimo išmoką.

Mėnesio pabaigoje būkite kuklesnė, santūresnė, laikykite piniginę po užraktu, nes kitaip rizikuojate sutaupytus pinigus išleisti vienu mostu.

Palankios dienos: 3, 12, 22, 30
Nepalankios dienos: 5, 20, 27, 28

VĖŽYS

Dauguma šio ženklo atstovų susimąstys apie asmeninius santykius. Labai tikėtina, kad ir jūsų antroji pusė pareikš, kad ankstesnis santykių bei bendravimo stilius jos netenkina, jai nepriimtinas. Santykius patartina išsiaiškinti iki sausio 20 dienos, kad negaištumėte brangaus laiko trypčiojimui ir neveiklumui.

Verta įsiklausyti į partnerio nuomonę bei išpildyti jo pageidavimus, neprarandant savo nepriklausomybės. Pagalvokite, kokie drabužiai, šukuosena, kvepalai ar aksesuarai jam patinka, ką jis vertina. Skirkite laiko naujo, seksualaus, patrauklaus įvaizdžio kūrimui. Patikėkite – tai iš tiesų verta, jūsų pastangos nebus tuščios.

Palankios dienos: 6, 15, 24, 25
Nepalankios dienos: 1, 9, 20, 28

LIŪTAS

Šio ženklo atstovus užklups karjeros veiklos troškulys. Jūs būsite pasirengusi skrupulingai vykdyti net ir pačias nuobodžiausias užduotis. Iš esmės planetų išsidėstymas palankiai veiks kilimą karjeros laiptais, tačiau nereikalaukite to atvirai. Greičiausiai naujų pareigų klausimas bus jau išspręstas vasario mėnesį.

Visą sausio mėnesį būkite dėmesinga savo sveikatai, savijautai, atlikite medicininius tyrimus. Tai, ką išgydysite šį mėnesį, dar ilgai jūsų nekamuos.

Palankios dienos: 7, 17, 26
Nepalankios dienos: 3, 9, 24, 31

MERGELĖ

Mergelės, skirtingai nei kiti Zodiako ženklai, susidurs su būtinybe perkratyti savo meilės ryšius ir santuoką. Tai, kas anksčiau jums atrodė svarbu ir vertinga, dabar praranda prasmę. Neskubėkite sugriauti to, ką taip ilgai kūrėte. Planetų veikiama, jūs esate linkusi išpūsti sunkumus.

Nekurkite greito praturtėjimo planų – geriau pamąstykite, kur ir kaip galite sutaupyti. Šeimos biudžeto peržiūrėjimas ir sutvarkymas jums itin pasitarnaus vasario mėnesį.

Palankios dienos: 1, 9, 19,
Nepalankios dienos: 28 6, 12, 27

SVARSTYKLĖS

Darbe – štilis, ramybė ir tyla, kuri dar tęsis mažiausiai tris savaites. Sėkmė jūsų laukia, jei susitelksite į interjero dizainą, vaikų auklėjimą, šeimos biudžeto pertvarkymą. Sugebėsite atrasti bei pastebėti įdomių momentų savo artimoje aplinkoje ir tapsite jaukių naminių švenčių organizatore.

Po sausio 12 dienos galite sulaukti giminaičių vizito; jie pasiliks ilgėliau nei manėte.
Susilaikykite nuo pirkinių – brangių drabužių bei aksesuarų – didelė tikimybė, kad jūsų skonis greitai pasikeis.

Palankios dienos: 4, 13, 22, 31
Nepalankios dienos: 8, 16, 30

SKORPIONAS

Jeigu norite šį mėnesį praleisti ramiai, bendraukite tik su artimais draugais ir giminaičiais. Susiaurėjęs bendravimo ratas bus kompensuotas sustiprėjusiu meilės ryšiu bei sutvirtėjusiais draugiškais santykiais.

Sausio pabaigoje tikėtinas naujas romanas su gana konservatyvių pažiūrų žmogumi. Dėl šios priežasties gali kilti būtinybė sukurti naują, griežtesnį įvaizdį. Jūsų naujasis gerbėjas turėtų įvertinti senovinių nėrinių grožį, siuvinėjimus bei masyvius papuošalus iš natūralių akmenų.

Palankios dienos: 5, 15, 24, 26
Nepalankios dienos: 11, 18, 31

ŠAULYS

Šio ženklo atstovai pajus padidėjusį laisvės poreikį bei griauti stereotipus. Jūsų meilės ryšiai virs draugiškais santykiais, sumažės abipusių pretenzijų, padidės atsakomybės už artimą žmogų laipsnis. Rezultatas – nepatvarus ryšys nutrūks, o tvirtas įgaus naujų spalvų – draugystės pamatą.

Šį mėnesį pajusite norą dažniau save lepinti, ruošti skanius patiekalus, bandyti naujus receptus. Nepasinerkite į kulinarinius eksperimentus iki sausio 15 dienos, nes tuo metu labai lengvai priaugsite svorio.

Palankios dienos: 7, 17, 27, 28
Nepalankios dienos: 5, 12, 21

OŽIARAGIS

Sugebėsite sėkmingai bei išmintingai pasinaudoti energijos pakilimu, kurį pajutote gimtadienio išvakarėse. Planetos uždega žalią šviesą partnerystės santykiams bei savo išvaizdos tobulinimui.

Tikėtina, jog per šį mėnesį jums grąžins seną skolą arba išmokės premiją už atliktą darbą.
Nerekomenduojama atidaryti sąskaitą banke arba pradėti nuosavą verslą – vėliau įsitikinsite, kad jūsų pasitikėjimas niekuo neparemtas, neturi tvirto pagrindo.

Jei planuojate stambų pirkinį, tai labiausiai pateisinamas bus antikvarinių daiktų, taip pat retro stiliaus juvelyrinių dirbinių įsigijimas.

Palankios dienos: 2, 11, 21, 31
Nepalankios dienos: 8, 15, 23

VANDENIS

Darbinis aktyvumas šį mėnesį sumažėjęs. Tačiau pirmąją sausio pusę būkite pasirengusi pažymėti svarbų įvykį namuose – gausite stambių bei vertingų dovanų nuo draugų bei giminaičių.

Mėnesio viduryje kolegos darbe jus provokuos, kvies atviram pokalbiui, o tuo gali pasinaudoti tie, kurie jums nori pakenkti.

Pasistenkite užimti stebėtojos poziciją, nevertinkite svetimo darbo ir nekritikuokite aplinkinių. Jei kils net menkiausių sveikatos sutrikimų, iš karto kreipkitės į gydytoją, kad neužvilkintumėte ligos.

Palankios dienos: 3, 13, 22, 31
Nepalankios dienos: 1, 7, 15, 29

ŽUVYS

Jums bus suteikta proga atsigręžti atgal ir išgyventi dar kartą tai, kas anksčiau buvo generalinė repeticija: jausmus, daiktų, reiškinių bei santykių su žmonėmis vertinimą.

Įmanoma, jog antroje mėnesio pusėje jums teks pakeisti gyvenimo būdą; studentams – pagyventi atskirai nuo tėvų, tarnautojams – pradėti savo verslą ir pan.

Asmeniniame gyvenime taip pat tikėtinos permainos. Jei anksčiau buvote nuo kažko priklausoma, tai šiuo metu tokia padėtis jūsų nebetenkins. Pasistenkite švelniai išeiti iš šios situacijos bei surasti pusiausvyrą tarp lengvumo ir griežtumo.

Palankios dienos: 6, 15, 25, 26 
Nepalankios dienos: 12, 20, 21, 27

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.