Grimaldi šeimos prakeiksmas: išprievartautos raganos kerštas, lydintis kelias kartas

 (16)
Nesibaigiančios šeimyninės tragedijos, šiurpinančios ne tik Monaką, bet ir visą pasaulį... Taip galima apibūdinti Grimaldi šeimos prakeiksmą, lydintį jau kelias kartas.
© Vida Press

Monaką jėga užgrobusi Grimaldi šeima (tai įvyko maždaug prieš 700 metų) iki šiol vadovauja šaliai. Keitėsi jų titulai ir įtakos zonos, šią mažą šalį į savo valdžią buvo paėmusi tai Ispanija, tai Prancūzija. Pažadėtąja žeme ši valstybė tapo pradėjus gana gudrų – kazino – verslą. Nesuskaičiuojami turtai pradėjo plaukti į šios šalies iždą, o turistai rikiuotis į eilę, kad čia patektų. Tai buvo Grimaldi šeimos aukso amžius. Tačiau istorijos dar ir šiandien sklando ne apie šeimos turtus ar įtaką, o apie prakeiksmą, lydinti visus šeimos narius...

Sakoma, kad Grimaldi šeimos prakeiksmas yra viena populiariausių legendų, kuri dar ir šiandien sklando visame pasaulyje. O viskas prasidėjo nuo pirmojo Grimaldi kunigaikščio, kuris buvo tiesiog pamišęs dėl gražių moterų. Pasakojama, kad viešėdamas Olandijoje jis pagrobė nuostabaus grožio, mėlynų akių ir ilgų šviesių plaukų merginą, kurią negailestingai išprievartavo. Olandei tai buvo baisus smūgis, nes ją paliko artimieji ir jau joks vyras nenorėjo tokios žmonos. Visų apleistą merginą priglaudė ir magiškų paslapčių pradėjo mokyti sena ragana. Netrukus gražioji olandė tapo ragana ir prakeikė (kad nė vienas iš jų nepatirtų šeimyninės laimės) visą Grimaldi šeimą.

Ir prakeiksmas tapo realybe. Skyrybos tarsi tapo Grimaldi šeimos vizitine kortele. Tas pats ir su meilužėmis. Štai neseniai paaiškėjo, kad kunigaikštis Rainier buvo ne kunigaikštienės, o skalbėjos sūnus... Ir taip viena už kitą gėdingesnės išdavysčių istorijos.

Šviesa tunelio gale atrodė pasirodys, kai 1956 metais Monake vyko amžiaus vestuvės. Tuo metu beprotiškai garsi amerikiečių  kino žvaigždė Grace Kelly susuko galvą ir pavergė Grimaldi kunigaikščio širdį. Visi tada tikėjo, kad kresnas ir nelabai simpatiškos išvaizdos didikas jausis pats laimingiausias su gražuole šviesiaplauke. Grace manė, kad pateko į princesišką svajonę, tačiau vyro tėvų ir artimųjų šaltumas ją greitai grąžino į realybę.  

Nuotr. Vida Press

Grace Kelly visuomenės palankumą pelnė akimirksniu, o susilaukusi dukros Caroline, sūnaus Alberto ir jaunėlės Stephanie buvo tiesiog nešiojama ant rankų. Tik ne savo vyro. Monako kunigaikštis, kamuojamas begalės kompleksų dėl savo išvaizdos ir nekomunikabilumo, kankino gražiąją žmoną. Sakoma, kad jis ir smurtavęs, ir ją žeminęs. Iki šių dienų kalbama, kad kunigaikštis beprotiškai mylėjo žmoną, tačiau niekaip negalėjo susitaikyti su jos populiarumu. 

Toks vyro požiūris ir elgesys greitai sulaukė pasekmių. Grace pradėjo labai artimai bendrauti su daug jaunesniais vyrais ir visiškai atitolo nuo sutuoktinio. Taip pat visą dėmesį skyrė vaikams, kurių, deja, likimas taip pat buvo pažymėtas nesėkmėmis. 

Nuotr. Vida Press

Pasakojama, kad jaunėlė Stephanie visą laiką jautė kaltę dėl motinos mirties, mat Grace žuvo dukrą gelbėdama nuo nereikalingos rizikos ralyje, kur toji planavo dalyvauti. Po motinos mirties jos gyvenimas ritosi į bedugnę. Stephanie keitė vieną po kito darbus ir mylimuosius, nuolatos įsiveldama į skandalus. Vaikų jį susilaukė su dviem mylimaisiais... abu buvo asmens sargybiniai. 

Nuotr. Vida Press

Vyresnioji dukra Caroline laimės ieškojo net su trimis vyrais. Su pirmuoju Prancūzijos vicemero sūnumi ji išsiskyrė dėl abipusių išdavysčių. Antroji santuoka su turtingu italų verslininku Stafanu Casiraghi buvo labai sėkminga. Kunigaikštytė pagimdė tris vaikus ir mėgavosi šeimynine laime. Kai viskas atrodė lyg pasakoje, Stafanas žuvo. Netekties sukrėsta moteris net išsikraustė gyventi į kalnus ir nuo visų atsiskyrė. Tačiau prabėgus keleriems metams ji grįžo ir sutiko naują mylimąjį – Hanoverio princą Ernestą Augustą. Regis, kad iki šiol jų šeimos nedrumsčia raganiškas prakeiksmas. Bent kol kas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.