EKSPERIMENTAS: ištekėjau už nepažįstamojo ir esu laiminga

28 metų amerikietė Jamie ketveriais metais vyresnį savo vyrą pirmą kartą pamatė per vestuves. Ne ne, nei vienas, nei kitas nepriklauso kokiai nors religinei sektai - paprasčiausiai sutiko dalyvauti televizijos projekte.
Jaunavedžiai
© Fotolia nuotr.

Santykių ekspertai, psichologai, seksologai iš visų norinčių dalyvauti eksperimente atrinko tris labiausiai derančias poras. Visos trys vienas kitą pamatė per vestuves ir po šešių savaičių galėjo rinkis - skirtis ar gyventi susituokus toliau.

Jamie vestuvių diena, pasak jos, buvo pati baisiausia ir blogiausia jos gyvenime. Eidama link altoriaus ji apsiverkė, o galvoje sukosi mintys, kad daro pačią didžiausią gyvenime klaidą. Be to, vyras kurį išvydo prie altoriaus įspūdžio jai nepadarė.

„Visada norėjau, kad mano vestuvės būtų romantiškos, maniau būsiu pati laimingiausia nuotaka, o čia verkiau, nes jaučiausi labai vieniša, bijojau ir nenorėjau tuoktis“, – vestuvių dieną prisiminė niujorkietė.

Televizijos projekte ji sutiko dalyvauti, nes buvo pabodę visa eilė nevykusių santykių, norėjo šeimos ir , tiesą sakant, galvojo, kad poros jai tikrai nesuras. Į savo vyrą Dougą gatvėje ar bare ji tikrai nebūtų atkreipusi dėmesio ir tariant priesaikos žodžius jam nejuto jokio potraukio.

Doug Hehner ir Jamie Otis
Doug Hehner ir Jamie Otis
© Vida Press

„Pirmą vestuvių naktį mums buvo išnuomotas prabangus viešbučio kambarys su didele lova. Aš iškart jam pasakiau, kad prie manęs nebandytų prisiliesti nė pirštu ir nevadintų savo žmona. Per medaus mėnesį pradėjau vis labiau jį mėgti, man jis pasirodė net labai simpatiškas ir mes pirmą kartą pasibučiavome“, – pasakojo Jamie.

Po medaus mėnesio sutuoktiniai, pagal projekto sumanymą, turėjo apsigyventi kartu.

„Pradžia buvo labai sunki, bet mano ledai ir nusistatymas pamažu ėmė tirpti. Pamačiau, kad Dougas labai geras žmogus, su juo jaučiausi saugi. Be to, jis niekada neskubino įvykių ir manęs nespaudė. Dabar esu labai įsimylėjusi, atnaujinome įžadus, pasikeičiau savo pavardę į jo ir manau, kad radau vyrą, su kuriuo laimingai sulauksiu senatvės“, - pasakojo moteris.

Nors Jamie pirmas įspūdis buvo ne itin geras, Dougui būsima žmona patiko iš karto. Po 18 mėnesių praleistų kaip vyras ir žmona, jis taip pat mano, kad atrado savo antrąją pusę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.