Didžiausios Zodiako ženklų nuodėmės: kas yra pats neištikimiausias, o kas – didžiausias tuštutis?

 (11)
Vargu ar yra pasaulyje žmogus be nuodėmės. Visi mes esame pridarę didesnių ar mažesnių nuklydimų, visi turime silpnybių. Jei jums smalsu, kokias nuodėmes dažniausiai linkę daryti skirtingi Zodiako ženklai, tuomet šis straipsnis – kaip tik jums.
© Fotolia nuotr.

Žuvys – tinginystė

Žuvys gali sau leisti kiauras dienas galvos nepakelti nuo pagalvės. Kartais netgi gali atrodyti, kad jie gyvena savo sulėtintame tinginių pasaulyje.

Tačiau kartais Žuvys tinginėmis gali atrodyti dėl to, kad neskuba priimti svarbių sprendimų ir mėgsta viską 10 kartų pasverti ir pamatuoti.

Dvyniai – sukčiavimas

Dvyniai turi itin blogą įprotį nuslėpti arba gerokai pagražinti tiesą. Gal taip yra todėl, kad jų Zodiako ženklas susideda iš dviejų skirtingų asmenybių.

Bet kokiu atveju, Dvyniams patinka meluoti ir pagražinti tiek smulkmenas, tiek ​svarbius dalykus. Ypač, jei tai padeda jiems pasiekti tai, ko nori.

Vandenis – susireikšminimas

Vandeniai neretai nori tikėti, kad jie yra daug geresni, protingesni ir patrauklesni nei kiti.

Tačiau jie negali visą laiką apgaudinėti save ir kitus. Ankščiau ar vėliau, jie vis tiek nusileidžia ant žemės suprasdami, kad iš tikrųjų nėra tokie ypatingi, kaip galvoja.

Šaulys – neištikimybė

Šaulys dažnai linkęs flirtuoti. Seksas šio Zodiako ženklo atstovams yra pagrindinis prasiblaškymas. Bet tai reiškia, kad jiems sunku išlaikyti rimtus ir ilgalaikius santykius.

Tačiau net tuo metu, kai myli žmogų, Šauliai ir toliau gali žvalgytis į kitus partnerius.

Vėžys – garbinimas

Jei gyvenate ar dirbate su Vėžiu, greičiausiai esate šiek tiek išvargintas nuo jo begalinio dėmesio troškimo, raginimų jais grožėtis, didžiuotis ir jiems lankstytis.

Garbės troškimas yra šių Zodiako ženklų didžiausia nuodėmė.

Ožiaragis – godumas

Ožiaragiai uoliai ir sunkiai dirba, daug laiko skiria savo profesinei karjerai. Jis netgi konkuruoja su savimi, daro viską, kas kartais ne jo galiose tik tam, kad uždirbtų daugiau, nei visi kiti.

Šio Zodiako ženklai demonstruoja visus savo pasiekimus ir laimėjimus kiekvieną kartą, kai tik turi galimybę. Tačiau godumas Ožiaragiams padeda pasiekti, rodosi, neįmanomų dalykų.

Liūtas – išdidumas

Liūtas gali būti vienu savanaudiškiausių žmonių, kokius tik kada pažinojote. Ypač, kai kalba pasisuka apie asmeninius santykius – savo mylimaisiais jie nelinkę dalintis. Jie gimę būti šeimininkais ir valdovais. Liūtai žino, kaip padaryti įspūdį kitiems vos vienu akies mirktelėjimu.

Kartais Liūtai kenčia dėl savo arogancijos, per didelio pasitikėjimo savimi. Kartais dėl išdidumo jie gali netekti net pačių artimiausių žmonių.

Jautis – persivalgymas

Jaučiai mėgsta daryti tik tai, kas tenkina jų interesus. Nesvarbu, ar tai geras maistas, puikus seksas, arba naujas pomėgis. Jautis mėgsta save palepinti ir įgyvendina bet kokius savo norus.

Skanus maistas yra jų silpnybė, dėl kurios jie neretai kenčia belepindami save.

Mergelė – pavydas

Mergelė visada nori būti ta, apie kurią visi kalba, kuria žavisi ir į kurią lygiuojasi. Šiems Zodiako ženklams patinka dėmesys, todėl jie stengiasi visada būti dėmesio centre. Tikrai nepasisekė tam, kuris sužibės už Mergelę ryškiau...

O kam gali ryžtis savo mylimojo pavyduliaujanti Mergelė, geriau nė nežinoti.

Skorpionas – geismas

Skorpionai yra meilės ir aistros vergai. Geismas yra didžiausias jų priešas. Dėl savo nežabojamo seksualumo šie Zodiako ženklai neretai prisidaro didžiausių nuodėmių, dėl kurių po to atgailauja visą gyvenimą.

Svarstyklės – tuštybė

Vargu, ar Svarstyklėms rūpi kas nors daugiau nei jų pačių grožis. Pažvelkite į veidrodį ir gerai pagalvokite, argi nėra dagiau pasaulyje nieko gražesnio? Didžiausias šio Zodiako ženklo stimulas gyvenime yra tai, kad kas nors jai gėrėtųsi.

Dėl savo tuštybės Svarstyklės visą gyvenimą stengiasi save tobulinti iki begalybės, todėl kiekvieną dieną atrodo ir jaučiasi vis geriau ir geriau.

Avinas – smurtas

Pasirodo, kad Avinas yra žiaurus ir nenuspėjamas Zodiako ženklas. Jo pyktis gali būti pavojingas aplinkiniams.

Avinai gali būti neįtikėtinai spontaniški ir neretai pasielgia neapgalvotai. Toks asmenybės bruožas dažnai veda prie bėdos.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.