Dėl pragaro šeimoje B. Pittas kaltina žmoną: jis įsiutęs

 (40)
Šią savaitę visus šokiravo žinia apie gražiausios Holivudo poros - Brado Pitto ir Angelinos Jolie skyrybas, kurias iniciavo pati aktorė.
© Vida Press

Užsienio portalai analizuoja pastaruosius 12 drauge nugyventų poros metų ir aptarinėja paskutinius dvejus santuokos metus.

Pasak šaltinių, Bradas yra įsiutęs dėl tokio Angelinos poelgio. Jį supykdė ir žmonos kalbos apie tariamus jo pykčio protrūkius bei priklausomybę.

Artimas B. Pitto draugas tikino, kad aktorius kaltina savo žmoną dėl šeimoje užvirusio pragaro.

Prie poros namų budi žurnalistai
Prie poros namų budi žurnalistai
© Vida Press

Paskutines dienas iki oficialių skyrybų pora daug kalbėjosi. Bradas esą protino Angeliną elgtis kaip suaugusiems. Jis norėjo nuslėpti nuo visuomenės skyrybas vien tam, kad apsaugotų vaikus nuo bereikalingo dėmesio ir apkalbų. Tačiau A. Jolie neklausė savo sutuoktinio. Dabar poros namus Los Andžele apsupusi minia smalsuolių ir žurnalistų. Šeimos ramybę užtikrinti tenka netgi policijos pareigūnams.

Prašymą skirtis pirmadienį padavusi A. Jolie nuo viešų komentarų susilaiko. Tik trumpai paaiškino, kad tai daroma dėl „šeimos gerovės“.

Bradas viešai pasakė, kad jam labai gaila dėl to, kas įvyko, tačiau dabar svarbiausia yra jų vaikai:„Nuoširdžiai prašau spaudos duoti jiems šiek tiek erdvės, kurios jie nusipelnė šiuo sunkiu metu“.

Dėl pragaro šeimoje B. Pittas kaltina žmoną: jis įsiutęs
© Vida Press

Pasak A. Jolie draugų, skirtis Angelina nusprendė neapsikentusi Brado elgesio su vaikais. Ji tokių auklėjimo metodų esą netoleruoja.

Pasukti skirtingais keliais aktorė panoro ir dėl to, kad pavargo nuo Brado priklausomybės alkoholiui, lengviems narkotikams bei jo nevaldomo pykčio protrūkių.

Tuo tarpu Bradas pradėjo šlykštėtis savo žmona, kai ji dėl baimės susirgti vėžiu atsisako bet kokių gyvenimo malonumų ir patogumų. Ji netgi nebenaudoja antipersiprantų ir kitų higienos priemonių dėl jų galimos žalos organizmui.

„Jie bandė gyventi dėl vaikų gerovės, tačiau ilgainiui suprato, kad bendrą ateitį mato skirtingai. Ji pavargo kartoti: „Daugiau taip negaliu“. Jų meilės pasaka baigėsi.“

Dėl pragaro šeimoje B. Pittas kaltina žmoną: jis įsiutęs
© Vida Press

Kalbos apie poros skyrybas netilo jau metus. Į advokatus aktorė kreipėsi dar žiemą. Porai teks pasidalinti pusės milijardo vertės turtą. Vaikų globa atiteks A. Jolie.

Poros nesutarimus esą paskatino ir šilti Brado santykiai su kolege Marion Cotillard, su kuria jis filmuojasi naujausiame filme. Aktorius jau kurį laiką gyveno atskirai nuo šeimos.

Užsienio žiniasklaida rašo, kad skyrybų dokumentus Angelina užpildė po to, kai savo akimis įsitikino, jog Bradas apgaudinėja ją su Marion. A. Jolie buvo tokia įsiutusi, kad netgi nebendravo su ja per filmo premjerą. Angelina vengė jos visą vakarą, o kai Marion bandė pabendrauti, A. Jolie tiesiog apsimetė žiūrinti į priešingą pusę ir nieko nematanti.

Taip pat pasirodė pranešimų, jog Angelina likus mėnesiui iki oficialių skyrybų atleido vaikų auklę už tai, jog ši flirtavo su jos vyru.

Dėl pragaro šeimoje B. Pittas kaltina žmoną: jis įsiutęs
© Vida Press

Šioje liūdnoje situacijoje laimingi liko nebent filmo, kuriame ir užgimė tariamas B. Pitto ir M. Cotillard romanas, kūrėjai.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.