Coco Austin užpakaliuko dydis - gražu ar juokinga? FOTO

 (57)
Pripūstos lūpos, koreguotas smakras, lygi kaip lango stiklas kakta. Ar nepersūdo moterys, kai tobulina viską, nors nėra akivaizdžių defektų?
© Vida Press

Silikoninės krūtys jau nieko nebestebina. Tai tapo tokiu įprastu reiškiniu kaip griaustinis pavasarį.

Sakoma, ką šou pasaulyje pasiekė Pamela Anderson krūtine, tą patį - Jennifer Lopez savo sėdmenimis. Per paskutinius metus sėdmenys ir pilvas tobulinami vis dažniau. „The brazilian butt lift"- tai sėdmenų padidinimo procedūra po kurios jaunatviški, atsikišę sėdmenys kūnui suteikia juslumo ir geidulio.

Vis prisimenu garsųjį Emilio Velyvio filmą "Zero", kuris prasideda dviejų budulių dialogu.
- Papai, papai... Ką tie papai... Šikna svarbiausia! Yra tokia šikna kai nugara su subine tiesiai sueina, be jokių išlinkimų - tokia šikna yra vokiška nugarinė!

Kuo formos sultingesnės ir tvirtesnės, tuo moteris vyrui atrodo patrauklesnė. Ar dar kyla klausimas, kodėl vyrai varvina seilę, žvelgdami į Jennifer Lopez, Beyonce ar Sofią Vergarą? Išraiškingas užpakaliukas yra tai, ko jie nori!

Na kai vyrų toks požiūris, tai gal ir pateisinamas moterų noras turėti sultingesnius užpakaliukus... Bet, manau, viskam yra ribos.


Coco Austin, AOP nuotr.

Garsaus reperio Ice-T žmona Coco Austin (35 m.) išties nusipelnė dėmesio – jos užpakaliukas tikra interneto platybių žvaigždė. Nors šios moters kūno proporcijos akį rėžia nenatūralumu, tačiau vyrų vaizduotę jos formos kaip reikiant įaudrina.


Coco Austin, AOP nuotr.

Trokšdama, kad sėdynė būtų pripažinta pačia seksualiausia pasaulyje, jau keletą metų Coco kiekvieną dieną į asmeninį interneto puslapį deda vis naujų savo užpakalio nuotraukų. Coco netgi krūtinę pasididino iki 90DD dydžio, kad tik kuo nors būtų pranašesnė už konkurentes. Nors ji neigia gandus, jog yra įsidėjusi sėdmenų implantus, kritikai nė kiek neabejoja, jog žvaigždutė meluoja.
Moteris nevengia savo užpakaliuko įamžinti ir nuotraukose, kurias noriai viešina. Nors jos vyras nėra patenkintas tokiu žmonos elgesiu, tačiau Coco to visiškai nepaiso.

Ar jums tai gražu? Įvertinkite ir parašykite savo nuomonę komentaruose - mums tikrai smalsu ;)

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.