Burtai, kurie sustiprins ir išsaugos meilę

 (2)
Jei šį vaiduoklių vakarą norėsis vaizduotę įaudrinančio nuotykio, dvasių į namus nesikvieskite - geriau išbandykite paprastus meilės burtus. Jie sustiprins dviejų mylinčių širdžių ryšį.
© Fotolia nuotr.

Vaškinė išlieja

Reikės: dviejų aukštų žvakių (viena balta, o kita – jūsų mėgiamos spalvos), dviejų žvakidžių, rožinės staltiesės (jei neturite, išsiversite ir su audinio gabalu), gabalėlio raudonos kreidos, aliuminio folijos (kurią naudojate kepinimas), smeigtuko.

Procesas. Ritualą reikia pradėti, kai mėnuo priešpilnis, ir baigti per pilnatį. Pasirinktą dieną stalą užtieskite rožine staltiese. Raudona kreida nupieškite širdį ir jos centre pastatykite dvi žvakides su žvakėmis.

Uždekite žvakes ir iškvieskite meilės deivę Afroditę tokiu užkalbėjimu:

„Didingoji Afrodite, aš kviečiu tavo jėgą, man reikia tavo pagalbos. Prašau įžiebti ir išsaugoti meilės ugnį mūsų širdyse. Tegu mūsų meilė mums atneša laimę“.

Žvakes uždekite kasdien kelioms minutėms ir galvokite apie tai, kaip stiprėja jūsų meilė. Kai stos priešpilnis, ant folijos lakšto užlašinkite abiejų žvakių vaško taip, kad jie susimaišytų. Ant vaško smeigtuku išrašykite savo ir mylimojo vardus, apveskite juos širdele.

Kai vaškas visiškai sustings, atsargiai nuimkite jį nuo folijos ir paslėpkite tą išlieją kokioje nors lengvai neprieinamoje namų vietoje – kaip talismaną, saugojantį jūsų sąjungą.

Daiktų lipdukas

Reikės: žvakės ir dviejų daiktų - jūsų ir mylimojo daikto, kurį jis nešiojasi su savimi (visai ne tas, apie kurį pagalvojote). Žodžiu, nedidelių daikčiukų – sagos, kaklaraiščio smeigtuko ar nosinaitės.

Procesas. Saulei tekant ant lėkštės padėkite bet kokį savo daiktą, o šalia – nušvilptą iš mylimojo. Uždekite žvakę ir užlašinkite ant tų daiktų vaško, kalbėdamos:

„Tegul vaškas sutvirtina mane ir (mylimojo vardas) stiprių stipriausiai“.

Tą daiktų lipduką reikia nešiotis su savimi – talismanas trauks tuos žmones vieną prie kito. Ritualas veikia greitai – įsitikinsite, kai mylimasis jumyse įžvelgs nuostabų pašnekovą, sugrįš romantiški jausmai.

Tai veikia ne tik meilės, bet ir verslo santykiuose, draugystėje su tos pačios lyties asmeniu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.