Benamis Slavikas iš Ukrainos tapo internetine mados žvaigžde

Nereikia būti turtingu, kad būtum garsiu – nepaisant visų sunkumų, su kuriais tenka susidurti, benamiai gali tapti paklausiomis ir netgi garsiomis asmenybėmis savo apylinkėje ar mieste. Tai byloja madai neabejingo 55 metų benamio Slaviko iš Ukrainos miesto Lvovo pavyzdys.
© Shutterstock nuotr.

Benamį Slaviką pastebėjo ukrainietis fotografas Jurko Djačyšynas. Jie susitiko atsitiktinai ir šis atsitiktinis susitikimas virto įdomiais santykiais. Menininkas ėmė fotografuoti benamį ir sukūrė šimto fotografijų seriją pavadinimu „Slaviko mada“. Lvovo gatvėse pastebėtas benamis noriai pozavo nuotraukoms ir beveik niekada nevilkėjo tų pačių drabužių antrą kartą. 

Susitaršęs benamis tapo į nieką nepanašia internetine mados žvaigžde. Nors Slavikas niekada neturėjo tokios vietos, kurią galėtų vadinti namais, jam niekad nebuvo tas pats, ką rengtis – vyras išsiugdė savitą mados pojūtį.

Kartais benamis keisdavo aprangą net du kartus per dieną ir beveik niekada nebuvo pastebėtas su tais pačiais drabužiais antrą kartą. Fotografas J. Djačyšynas su benamiu dirbo keletą metų ir kaskart jam už nuotraukas mokėdavo apie 2,58 skaičiuojant litais.

Regis, niekas apie šį madai abejingą vyrą daug nežinojo. Fotografas prisipažino, kad reguliariai pasirūpindavo benamio šukuosena ir barzda, taip pat nuskuto jam pažastis. Visos nuotraukos buvo daromos atsitiktinių susitikimų metu.

J. Djačyšyno portretų serija „Slaviko mada“ primena „Derelicte“ mados liniją, kuri pristatoma Beno Stillerio juostoje „Zulanderis“ („Zoolander“).

„Jis yra benamis čigonas, tačiau ne paprastas, – rašė fotografas. – Jo gyvenimo būdas skiriasi nuo kitų benamių. Jis nesinešioja daugybės maišelių ir nesirausia šiukšlių konteineriuose. Jis turi slėptuvę ir niekas jos nežino. Kur jis gyvena, lieka paslaptis. Slavikas klajoja gatvėmis ir prašo smulkių pinigų, tačiau nėra įkyrus. Jis reguliariai vartoja alkoholį, daugiausia alų, tačiau nėra alkoholikas. Slavikas yra madingiausias benamis pasaulyje“.

Prieš daugiau nei dvejus metus, 2013 metų sausį, Slavikas paslaptingai dingo iš Lvovo gatvių.  

„Slaviką galėjau sutikti kasdien, kas kelias savaites ar mėnesius. Vėliau jis prie manęs įprato, žinodamas, kur esu, susiieškodavo mane. Jeigu turėdavau laisvo laiko, eidavau į tas vietas, kur galėdavome susitikti. Kitaip su juo susitarti nebuvo įmanoma“, – tikina J. Djačyšynas. Fotografas priduria, kad niekada nežinojo, iš kur Slavikas ima savo drabužius.

Nuotraukas, kuriose pozuoja Slavikas, rasite ČIA

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.