Atvirai: kas geriau - jaunas kūnas ar stora piniginė?

 (59)
Šį kartą apklausėme moteris, ar renkantis mylimąjį joms svarbiau gražus, jaunas kūnas arba stora piniginė? Atsakymai nustebino...
© Shutterstock nuotr.

Laura, 35 metai:

„Tiesą sakant visada atkreipiu dėmesį į išvaizdą, bet visada ieškau, ne papuošalo, bet draugo. Negaliu sakyti, kad išsilavinimas ar darbas neturi reikšmės. Turi, nes nenoriu šalia vyro, kuriam metų tiek kiek man ar net daugiau, o išlaikyti turėčiau aš.“

Julija, 25 metai:

„Kelis metus labai rimtai draugavau su savo bendraamžiu. Abu buvome studentai, abu nieko neturėjome, bet buvome įsimylėję iki ausų. Prieš porą metų nutraukiau santykius, nes atsibodo jo egoistiškumas. Aš dirbau ir mokiausi, o jis tik mokėsi ir norėjo, kad dalį jo išlaidų padengčiau aš. Vėliau jis gavo visai gerai apmokamą darbą, bet vis tiek pirmiausia galvodavo apie save. Dabar turiu 15 metų vyresnį draugą ir esu laiminga - jis stengiasi dėl manęs. Dabar jaučiuosi kaip karalienė - mane vedasi vakarienės, lepina dovanomis, pakviečia į koncertą, į kurį svajoju nueiti.“

Audronė, 38 metai:

„Esu išsiskyrusi ir šiuo metu susitikinėju su dešimt metų jaunesniu vyru. Nežinau kaip bus vėliau, bet šiuo metu esu labai laiminga - partnerio jaunystė turi daug privalumų. Jis visada energingas, dar turi nemažai optimizmo, domisi naujais dalykais. Neblogai užsidirbu ir pati, todėl man nereikia tėvelio, kuris mane išlaikytų, man reikia žmogaus, su kuriuo butų smagu.“

Birutė, 31 metai:

„Esu ištekėjusi už porą metų jaunesnio vyro. Susitikome prieš dešimt metų. Tada amžiaus skirtumas bent man atrodė labai didelis, bet dabar visai nesijaučia. Visada svajojau ir sakiau, kad tikrai nesusitikinėsiu su jaunesniu, mano vyras bus bent penkiais metais vyresnis. Likimas pajuokavo, bet ir aš išmokau pamoką, kad rinktis reikia gerą draugą, o ne jaunesni ar vyresnį.“

Greta, 28 metai:

„Man visada patiko gerokai vyresni, bet ne todėl, kad jie turtingi. Vyresni vyrai yra ramesni, labiau savimi pasitiki, jie moka asistuoti, yra protingesni. Su bendraamžiais ar tuo labiau jaunesniais man nuobodu.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.