Atskleista, kaip princesė Diana terorizavo Camillą

 (58)
Praėjus 18 metų po tragiškos princesės Dianos mirties į viešumą išlenda vis naujų pikantiškų faktų apie jos asmeninį gyvenimą. Dianos biografijų autorė Penny Junor britų dienraščiui atskleidė, kaip garsi moteris bendravo su savo vaikais, ką sakydavo paskambinusi Camillai ir savo meilužio žmonai.
© Scanpix

Diana anksti neteko motinos. Ji nemirė tačiau paliko šeimą dėl mylimo vyro. Iš pradžių Dianos motina tikėjosi kartu pasiimti ir vaikus, tačiau teisme dėl jų globos prieš ją liudijo net jos pačios mama. Diana ilgai tikėjo, kad mama juos tiesiog paliko, o tiesą sužinojo tik suaugusi, kai vėl atnaujino ryšius su motina.

Neturėdama tinkamo pavyzdžio princesė pati buvo ne itin gera motina. Nors savo vaikus – princą Williamą ir princą Harry – labai mylėjo, bet visada labiau paisydavo savo interesų nei jų. Visada vaizdavo itin rūpestingą motiną, tačiau kartu praleisdavo mažai laiko. Be to, iš kaimo rezidencijos, kur itin patiko vaikams, ji persikėlė į Londone esančius Kensingtono rūmus, nes provincijoje nuobodžiavo. Rūmuose berniukai kone visą laiką leisdavo savo kambariuose su aukle. Čia jie miegodavo, valgydavo ir žaisdavo.

Tačiau auklės ilgai neužsibūdavo – vos metus ar du. Vos princams spėjus prisirišti prie naujos auklės, Diana jas atleisdavo, nes pavydėjo joms vaikų meilės. Princas Williamas buvo itin aktyvus ir linksmas vaikas, tačiau viskas pasikeitė, kai mama atleido jo itin mylimą auklę Barbarą Barnes. Kitą vaikų mylimą auklę Jessie Webb ji ne tik išmetė iš darbo, bet ir paskleidė bjaurius gandus, kad miega su princu Charlesu.

Princesė Diana dažniau būdavo ne mama, bet tarsi vyresnė sesuo. Ji mėgo savo vaikams pasiguosti, juose ieškodavo ramsčio. Ypač prasidėjus skyryboms su princu Charlesu. Nors visada tvirtino, kad nori vaikus apsaugoti nuo per didelio žiniasklaidos dėmesio, elgėsi priešingai. Pavyzdžiui, princui Williamui pradėjus lankyti Etono koledžą, ji vos po kelių dienų davė žymųjį kone valandos trukmės interviu, kuriame papasakojo apie bulimiją, santuokos sunkumus ir meilužius. Mamos liejamas nuoskaudas apie jų tėvą, senelius girdėjo ne tik princai, bet ir jų draugai bei bendramoksliai.

Moteris dažnai kaltino Camillą dėl iširusios santuokos. Tačiau Charlesas po vestuvių su buvusią mylimąją nė nebendravo. Ryšius atnaujino gerokai vėliau, kai buvo aišku, kad jo santuoka jau žlugusi. Diana sutikusi tekėti už princo tarsi pasikeitė: iš linksmos merginos tapo nervinga moterimi, kurios nuotaikų kaitos griovė šeimyninę laimę. Po vestuvių ji Charlesui uždraudė ne tik matytis su senaisiais draugais, bet ir liepė atsikratyti šuns. Princas kelerius metus metus vykdė visus jos norus, kad tik Diana būtų laiminga. Tačiau niekas nepadėjo. Moteris nuolat buvo irzli, priekabi ir nuolat ieškojo priešų. Galiausiai Charlesas atnaujino ryšius su senaisiais draugais. Vienas jų matydamas, kad princas itin nelaimingas, į bendrus susitikimus pakvietė Camillą.

Į princo gyvenimą grįžus Camillai, ją ėmė terorizuoti Diana. Ji skambindavo konkurentei naktimis ir sakydavo, kad pasiuntė žudiką jai nužudyti ir šis jau jos kieme. Tokius skambučius ji itin mėgdavo tada, kai Camilla apsistodavo savo kaimo name. Diana skambindavo ir savo meilužių žmonoms, tačiau nieko nekalbėdavo tik tylėdavo. Į žiniasklaidą buvo net patekęs policijos tyrimas dėl tokių tylių skambučių. Visi jie vedė į Kensingtono rūmus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.